Question Kodėl pardavėjai nesukuria slaptos pakuotės ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pavyzdžiui, kai užsisakiau roidus, šaltinis paslėpė mano buteliukus, granules ect magnio ir vitaminų dėžutėse, net mikado dėžutėse, kurios nebuvo atidarytos !

Kodėl narkotikų pardavėjai tiesiog sudeda miltelius į plastikinį maišelį ir įdeda į laišką ar dėžutę? Jei aš būčiau pardavėjas, nusipirkčiau daug mažų knygelių, atsiverčiau jas ir visuose puslapiuose iškirpčiau kvadratėlį, kad į vidų galėčiau įdėti plastikinį maišelį ir knygą suklijuoti, arba idk nusipirkčiau lisopaino ir išimčiau visas tabletes, kad į vidų galėčiau įdėti mažą plastikinį maišelį ir vėl įdėti tabletes, kodėl niekas to nedaro?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
tai todėl, kad jie turi daug užsakymų ir jei pradėtų tai daryti dėl kiekvieno užsakymo, tai užtruktų amžinai.
Trumpai tariant, jūsų 12 dolerių vertės užsakymas nevertas tokio skausmo, jei didžioji dalis siuntų be jokių kliūčių pasieks paskirties vietą.

tačiau sutinku, kad aptiktos medžiagos įdėjimas į paketą yra tik jų tinginystė, bet kuris pardavėjas turėtų laikytis minimalios ribos.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kartą užsisakiau 1 g metamfetamino, o vyras tą gramą įdėjo į automobilio filtrą, į pakuotę, tai buvo labai diskretiška
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
paprastai kalbant apie mažesnius kiekius, tai visiškai gerai, dauguma šalių netikrina tarptautinių laiškų, todėl laiškams, kuriuose yra tik atvirukai ar korespondencija, paprastai nereikia muitinės formos, visada sėkmingai siunčiau mažesnius nei 50 g kiekius, esančius gimtadienio atvirukų viduje, kuo plokštesnius.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
viskas, ką iš tikrųjų reikia daryti, tai įsitikinti, kad sandarinate vakuuminiu būdu, ir nenaudoti stiprių kvapiųjų medžiagų, žinau, kad tai gali skambėti kaip gera idėja, bet siuntinys, nuo kurio dvelkia levandomis ar kokiu nors kvapų valikliu, pašto darbuotojui kels daug daugiau įtarimų nei tiesiog šiek tiek padrikas laiškas.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Sveiki, broliai!

Labai labai labai įdomus klausimas. Atsakymas, kurį pateikė xoxo2.0, iš tikrųjų iš esmės yra teisingas. Pardavėjams tiesiog nebesvarbu, užsakymai pristatomi, už juos sumokama ir tuo viskas baigiasi. Pardavėjai dabar negalvoja apie galutinį vartotoją. Jie, pardavėjai, negaudo, bet galutinis vartotojas, prekiautojas, pateks į stebimųjų sąrašą tą pačią sekundę, kai atsiims užsakymą.

Dėl šios priežasties aš renkuosi negyvus lašelius kilmės šalyje, iš kurios noriu pirkti, daugiausia žolės. Verčiau pats važiuosiu namo ir būsiu beveik 100 % tikras, kad aš ir mano produktas esame saugūs.

Tikiuosi, kad pardavėjai vėl pradės galvoti apie savo klientus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne visi pardavėjai taip elgiasi, bent jau aš kalbu apie savo atvejį, aš taip rūpinuosi slaptumu siunčiant, kad mano klientai gali tai patvirtinti ;-) Tačiau galbūt didžiausi pardavėjai turi šią problemą.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Norėčiau sužinoti, kokie įstatymai galioja jūsų vietovėje, nes paprastai jūs negalite būti laikomas atsakingu už jūsų adresu siunčiamus siuntinius, nebent LE gali įrodyti, kad žinojote, kas tai yra, ir užsakėte siuntinį (Plausable deniability and all that).

Mažai tikėtina, kad jūsų vietos valdžia užpuls jūsų nuosavybę dėl perimtų gaunamų paketų, tačiau galite sudeginti savo adresą ir būti intensyviau tikrinami. DD visada yra idealus variantas.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Per kiek laiko paprastai gaunamas užsakymas? Praėjusį pirmadienį jie išsiuntė man vieną ir vis dar laukiu, kol jį gausiu. Bijau, kad jo negausiu
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Visada užsakau tik Jei slapta yra gerai
. Im happy to pay little extra for good stealth. Kai kurie žmonės tiesiog nori, kad jis būtų pigus yra įmanoma, bet, mano nuomone, geras stealth yra win win. Pardavėjai išlaiko savo klientus + jie taip pat gauna naujų klientų. Aš jau papasakojau keliems draugams apie "Peaks" ir jo produktą. Hes stealth gali būti geriausias ive kada nors matė ir aš bus užsisakyti daugiau iš jo ir taip pat mano draugai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kai kurie pardavėjai už papildomą mokestį siūlo paslėptą vertimą. Priklausomai nuo daugybės veiksnių "stealth" gali būti priešingybė paslėptumui, tačiau joks paslėptumas nėra nepastebimas. Jie žino visas gudrybes, užtikrinu jus. Jei jie turi įtarimų, joks "stealth" jų neįveiks.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Tai labai svarbu. Draugas dirbo pašte ir, kai kas nors užklupdavo, jį pažymėdavo. Jie iškviesdavo K9, kad šis nučiupinėtų, ir tas vaikinas pakliūdavo kelioms savaitėms. Užsisakykite saugiu adresu su švariu vardu ir Jei jus pagaus, padarykite pertrauką
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
man, nors dažniausiai užsisakydama negaudavau ko nors diskretiško, kartą net gavau užsakymą, kuriame to neprašydama gavau labai gerai paslėptą gimtadienio atvirutėje su balionu septynerius metus, taip pat stengiausi rasti voką
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Taip, dažniausiai tarptautinės pašto siuntos, kurių svoris neviršija tam tikros ribos, dėl didelės tarptautinių pašto siuntų apimties nėra daug tikrinamos, todėl atskiriems laiškams nereikia pateikti muitinės deklaracijų.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dauguma tiekėjų, kuriais naudojausi, pakuotėje naudoja devizą. Ji vakuuminiu būdu uždaroma ir įdedama į mobiliojo telefono dėklą, pigių vaikiškų žaislų rinkinį ir t. t., tada perpakuojama į originalią pakuotę. Geriausias pardavėjų draugas gali būti "Dollar General", kur galima rasti vilioklių.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Manau, kad visai neteisinga slėpti narkotikus ten, kur jiems nepriklauso būti , todėl geriau jų neslėpti, o ne slėpti ten, kur organinei medžiagai nepriklauso :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
kai darau vietinį DD, visada palieku jį tokioje vietoje, kurią, kaip žinau, pasieks tik suaugusieji
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
alpino Esu tarsi pasimetęs. Norite pasakyti, kad siunčiate vaistus su augalais?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
terpenai ir terpenoidai, pavyzdžiui, mentolis - junginys, esantis pipirmėčių aliejuje, arba timolis - priešgrybelinis preparatas, naudojamas burnos higienai, flavonoidai, pavyzdžiui, rutinas, esantis citrusiniuose vaisiuose, karbohidratai ir polisacharidai, pavyzdžiui, destranas, riebalų rūgštys arba vitaminai, pavyzdžiui, vitaminas c arba d, tai yra ekologiški produktai, taip pat galite naudoti buteliukus iš jų, bet ne tranparentinį buteliuką, bet aš jums to nerekomenduoju. Kiekvienas turėtų turėti savo būdą, kaip siųsti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dabar aš jus suprantu! Atsiprašau, kad tai mane šiek tiek supainiojo. Taip, tai turi prasmę
 
Top