Viljamo Dampiero 4MMC jis havr

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Viljamas Damperis pateikė man tokią 4MMC sintezę. Mes šnekėjomės iki ir iš, bet nuo penktadienio h hasn4 popped over wh9ch is unlike hi. gone and I haven't been able to ask for his advice / help because I feel something is not right in what I'm doing. the ingredients and method is stated below. iI get to the stage where I add equal deionized to the DCM and then i added acid until 5ph,, NEXT BIT I WASNT SURE SO I CHECKED THE PH LEVEL OF TOP LEVE AFYER ADDING ACID AND SHAKE WELL THEN DO PH CHECK ON THE WATER ONLY? TAIP PAT, KAI ĮPILU RŪGŠTIES IR JI PASIEKIA 5 PH, AR TOLIAU PURTYTI ECM, 4MMC IR DEIRONISED?

man buvo pasakyta, kad kai pH pasieks 5PH, 4MMC bus išstumtas iš DCM į vandenį, bet aš nesu tikra, ar taip yra, ar ne.

LAUKIAM, KAD "4mmc KELIAS KRISTALIZUOTŲsi MOMENTU, bet NEŽINAU, KAD JOKIŲ 4MMC NĖRA VANDENYJE. kristalizuotis, aš nežinau, ką daryti


Ar aš praleidau SREP iMAYBR?

INGREDIENTAI IR METODAS, KURIUOS PATEIKĖ William DAMPIER, AR JŲ trūksta, pvz.

Viljamas Dampjeras pateikė man tokią 4MMC sintezę. Mes šnekėjomės iki ir nuo, bet jis buvo išvykęs ir man nepavyko paklausti jo patarimo / hee buteliuką rinkinio a.oj y 4m.e

William Dampier metodas:
1. Į kolbą įpilkite 50 g100 g200 g BK (BK - kieta medžiaga. Su ja reikia dirbti su pirštinėmis. Naudokite piltuvėlį kolbai. Iki tolesnių veiksmų būtų neblogai nufotografuoti BK kolboje. 2. Įpilkite dichlormetano (150 ml300 ml600 ml min.) ir maišykite, kol visa BK ištirps. Gali padėti ištirpti šildant kolbą. Šildymui naudojame indą su karštu vandeniu, kolbos kaitinimo mantiją arba magnetinės maišyklės kaitvietę. Maišykite kratydami kolbą rankiniu būdu arba maišydami viršutine maišykle ar magnetine maišykle. Nekaitinkite mišinio aukštesnėje nei 40*C temperatūroje. Kai viskas ištirpsta, įpilkite 100 ml200 ml400 ml vandeninio metilamino. Tai vandenyje esančios smirdančios nuodingos dujos, kurių kvapas primena sugedusios žuvies kvapą. Pagal kvapą nesunkiai suprasite, kad tai yra cheminė medžiaga, tačiau nerekomenduoju jos įkvėpti. Galite patikrinti indikatoriniu popieriumi, jis bus šarminis. Metilamino įpilkite lėtai, kad neperkaistų. 4. Kai bus įpiltas visas metilaminas, mišinį pašildykite iki 35-40*C temperatūros. Jei mišinys jau yra tokios temperatūros, tiesiog ją palaikykite. Iš viso metilamino pridėjimas, maišymas su kaitinimu turėtų užtrukti 3 valandas. Praėjus šiam laikui, supilkite švarų vandenį ir atskirkite jį nuo dichlormetano sluoksnio. Jei dichlormetano sluoksnis kvepia sugedusia žuvimi, pakartokite skalavimą švariu vandeniu. 5. Toliau atliksime rūgštinimą, yra keli būdai. Skatinimui rekomenduosiu vieną iš savo mėgstamiausių maršrutų. Jis užtrunka ilgiau, bet duoda gerų rezultatų. Mums reikia švaraus vandens ir stiklinių indų kristalizacijai. Į nuplautą dichlormetano sluoksnį įpilkite švaraus vandens (ne daugiau kaip tiek pat, kiek paties dichlormetano) ir gerai maišydami įpilkite druskos rūgšties, kol pH = 5. Po to vandeninį sluoksnį atskiriame į stiklinį indą taip, kad jo storis būtų 1-1,5 cm. Paliekame jį kambario temperatūroje tamsioje vietoje, be dangtelio. Maišyti nereikia. DCM dedame į šaldiklį. Laukiame kristalizacijos
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sveiki
Atsakysiu, kol lauksite Viljamo atsakymo.
Rūgštinimo proceso metu matuojamas mišinio pH. Jei maišant pH yra 5, procesas baigtas.
Po parūgštinimo reikia leisti sluoksniams atsiskirti. Tada reikia atskirti DCM sluoksnį nuo vandeninio sluoksnio. DCM sluoksnį sandariai uždarykite ir įdėkite į šaldiklį. Vandeninį sluoksnį supilkite į gilų indą ir palikite kristalizuotis. Garuojant vandeniui, susidarys kristalai.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Taip siekiama patikrinti, ar 4mmc išlieka DCM.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
šūdas, jau atmestas.
Ar geriau naudoti DCM nei etilo acetatą? Mano šalyje daug lengviau gauti etilacetato
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Vadinasi, galima naudoti bet kurį iš jų ir nėra jokio ypatingo produkto kokybės ar sintezės skirtumo?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Vadinasi, prieš parūgštinant DCM sluoksnį su 4 mmc nebūtina įdėti į šaldiklį?

Kas atsitinka, kai turiu temperatūros skirtumų. Pavyzdžiui, pusvalandį turėjau 35 laipsnius, o kurį laiką buvo 37 laipsniai. Visą laiką laukiu temperatūros.
Ar turėčiau subalansuoti šiuos temperatūros pokyčius keisdamas reakcijos laiką?
(Pavyzdžiui, reakcijos laiką šiek tiek sutrumpinu, kai temperatūra yra arti 38 laipsnių, ir šiek tiek pailginu, kai temperatūra yra arti 35 laipsnių) ?

Labai ačiū, vaikinai. :)
 
Top