Question Ar ši dmt sintezė veiktų

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ši sintezė iš pradžių buvo iš "DMT (ir analogų) sintezė iš triptamino naudojant rodį" Aš ją labiau išplėčiau, pateikdamas daugiau detalių Aš tik klausiu, ar viską teisingai supratau, nes nes nesu pats protingiausias chemijos srityje, bet esu atlikęs keletą sintezių, bet ne psichodelikų.


1. "Ištirpinkite 15 g formaldehido ir 60 g triptamino 900 ml metanolio 1 litro talpos kolboje. Mišinį refliuksuokite 30 minučių 50-55 laipsnių Celsijaus temperatūroje, kol jis refliuksuoja, į formaldehido ir triptamino tirpalą pridėtiniu piltuvėliu lėtai įpilkite 25 g natrio cianoborohidrido, ištirpinto 100 ml metanolio tirpalo. Maišant !
2. Mišinys atvėsinamas iki kambario temperatūros, tada maišant lašiniu būdu į mišinį lašinami 7 g ledinės acto rūgšties. Mišinį refliuksuokite 50-60 valandų 50-60 °C temperatūroje.
3. Reakcijai pasibaigus ir palikus atvėsti, likusį metanolį distiliuokite tol, kol liks milteliai arba suspensijos neapdorotas produktas, kuris turėtų būti geltonos arba rusvos spalvos.
4. Į kolbą įpilkite 500 ml 5 % vandeninio amoniako ir gerai išmaišykite.
5.Mišinį ekstrahuokite 3 x 100 ml dichlormetano. Sluoksnius atskirkite naudodami skiriamąjį piltuvą. DCM sluoksnis bus dugne. Vandeninį sluoksnį išmeskite.
6.Sujunkite visus DCM traukinius
7.Išplaukite DCM trupučiu vandens ir atskirkite apatinį sluoksnį, kuris yra jūsų DCM tirpalas
8.Dichlormetaną išdžiovinkite 10 g bevandenio magnio sulfato. Palaukite, kol viskas nusės į dugną, tada DCM tirpalą perfiltruokite per filtravimo popierių, kad pašalintumėte visą magnio sulfatą.
9. Atmosferos slėgiu distiliuokite dichlormetaną.
1. Tęskite distiliavimą vakuume, kol bus surinktas dimetiltriptaminas. -
11. Dimetiltriptaminą rekristalizuokite iš verdančio heksano, pridėję kelis ml etilacetato. Arba galite jį ištirpinti DCM ir iš naujo kristalizuoti, kad gautumėte "grynesnį" produktą. "
12. gali prireikti tolesnio gryninimo !!!
 
Top