Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? apžvalga?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi. Čia naujas naudotojas.
Kitą savaitę 2 mėnesiams išskrendu į Kolumbiją ir, kol ten būsiu, norėčiau įsteigti nedidelę operaciją, kad galėčiau šiek tiek sintetinti 4 mmc, kol ten būsiu. Galvojau pradėti nuo 100 g 2B4MP, maždaug tiek...

Esu tikras, kad galiu įsigyti laboratorinę įrangą, bet turiu problemų dėl pirmtakų... ar kas nors žino legalią laboratoriją? Ar Wuhan Alpha Omega yra legali? Žinau, kad jie čia reklamuojasi, bet jų veikla atrodo šiek tiek įtartina.

Pavyzdžiui, jie turi savo whatsapps sąrašą. Be to, puslapyje "Apie mus" kaip "medicinos srities autoritetas" nurodytas "Jack Damon", bet tos nuotraukos yra nesąmoninga nuotrauka, kurią, kaip rodo "Google" vaizdų paieška, yra kažkas kitas.


Pavyzdžiui, čia, šioje kitoje nuorodoje, jo pažodiniame vardo ir pavardės žymėjime parašyta Dennis


Ir čia yra "Google" paieška



Po to, kai prieš kurį laiką buvau apgautas Chenhua Chems (wickr: cnbilly) už 400 svarų sterlingų, aš šiek tiek nenoriu vėl užsisakyti iš šių prakeiktų kinų! Ypač su tokia raudona vėliava.

Ar kas nors naudojosi šio pardavėjo paslaugomis?
Arba gali patvirtinti tinkamą pardavėją?

Jei ne, galiu tiesiog likti su coke...., bet kur čia įdomumas? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ar kada nors anksčiau esate aktuliai dirbę su bromoketonais? Laikykitės pirkdami koksą...

Bromoketonai yra neįtikėtinai stiprūs dirgikliai, jei tik atidarysite buteliuką už garų gaubto ribų, patirsite, ką reiškia, kai Kolumbijos aitriosios paprikos ištepa visą nuogą kūną....trust me...
Nesmagu.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Neee, tai bus mano pirmasis mokslinis eksperimentas, išskyrus paprastą ReX IPA ir vieną (tiesa, gana keblų) ekstrakciją tiesiai į bazę iš mimozos šaknies.

Meph sythesis vaizdo įraše vaikinas nevykdo reakcijos dūmų spintoje, taip pat neatrodo, kad jis dėvėtų visą apsauginę medžiagą, kaip jūs užsiminėte, kad gali būti reikalinga.

Pastebėjau, kad kitame savo komentare minite, jog dauguma iš Kinijos siunčiamų 2B4MP yra sukčiai (dėl jūsų nurodytos priežasties) - ar esate tikras?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Ar norite įkurti mefedrono laboratoriją Kolumbijoje - kokaino ir kartelių šalyje?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Mano vaikinas, dar net nenusileidau vietoje... kai kitą savaitę įsikursiu ir susijungsiu su draugu, susipažinsiu su vietove (galbūt ir su kažkuo kitu)... tada nustatysiu tolesnį kelią.

Man reikia tik kolbos su 2/3 kaklelio, skiriamojo piltuvėlio ir grįžtamojo kondensatoriaus (pastarasis, žiūrint į reakcijos eigą, atrodo nereikalingas, nes jis naudojamas tik ventiliacijai; jokių išsiskiriančių dujų nereikia sulaikyti ir grąžinti atgal į mišinį... tiesa?)
Be to, žinoma, pirmtakų sudedamosios dalys.

Kolumbijoje gyvena 50 mln. žmonių... ar jūs rimtai man sakote, kad kartelis turi visą šią šalį? Jokio ejercito militar, jokios policijos, jokių užsienyje inkognito veikiančių abėcėlės berniukų...?



Gal galėčiau gauti rimtus atsakymus? Kas nors? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top