yaba receptas bus mokamas

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
doe anyone know how to make yaba the meth pills from thailand will pay for it.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. Yaba yra metamfetamino tabletė, kurią sudaro metamfetaminas ir kofeinas santykiu 50/50 arba mažiau (20/80). Galbūt yra šiek tiek užpildų ir maistinių dažiklių.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ar manote, kad galėtumėte man pateikti vadovėlį, kaip tai būtų galima padaryti. aš nesu toks geras chemikas, bet pažįstu chemiką, kuris galėtų tai padaryti, bet man reikia tam tikros rekomendacinės knygos, pavyzdžiui, kaip sujungti metamfetaminą ir kofeiną ir kaip pagaminti metamfetaminą naudojant pigiausią metodą su didžiausiu išeigos kiekiu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Turite pasirinkti metodą, kuris tiktų jums ir jūsų vietovei, pirmtakų prieinamumui. Yra metodų iš P2P ir efedrino. Ten galite rasti tablečių sudarymo metodą. Tikiuosi, kad turite pakankamai gerą chemiką, kad galėtumėte sumaišyti metamfetaminą su kofeinu :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh, bet kaip metamfetaminas sumaišomas su kofeinu? štai dėl ko man reikia intrukcijų. Dėl prekursorių, laimei, gyvenu vietoje, kur galiu gauti, ko tik man reikia, čia nėra jokių apribojimų dėl pseudomedikamentų nuo peršalimo, todėl galiu gauti kuo daugiau. Ar turite instrukcijų, kaip sumaišyti metamfetaminą su kofeinu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tai paprasta kaip gaminti. Reikia pasverti ant svarstyklių 100 g metamfetamino ir 100 g kofeino keptuvėse, po to kruopščiai sumaišyti vienoje didelėje stiklinėje maišant lazdele, kad gautumėte 50/50 metamfetamino ir kofeino mišinį.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, įdomu, ar trackzz kada nors grįš su nuotraukomis? Nes žinai, kaip mes sakome privačiame tinkle, pics or it never happened lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF yra yaba ??? Sužinokite, kas yra metamfetaminas ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba yra tas šūdas, kurį vienuoliai iš Azijos stumia noobams visame Ramiojo vandenyno regione. Indonezija, Indija, Aussie, nesvarbu, iš kur iš tikrųjų, tiesiog kyla iš ten esančių laboratorijų ir keliauja į rytus, atkeliauja iš santykinai vakarų, priklausomai nuo to, kur sėdi. Atvykstama atrodant kaip skittles, galbūt skonis kaip skittles. Pigus, veiksmingas, pogrindinis farmacinis adderalas, jei klausiate manęs.
Deja, kaip visi žinome, karas su narkotikais yra skandalingas. Galima būtų manyti, kad jie bus populiaresni JAV reivo scenoje, vietoj to mes savo tabuose mieliau vartojame MDMA arba jo analogus, tokius kaip BK MDMA arba Piperzines.

Vienintelis tikras dizainerių narkotikas yra mefedronas. Visi kiti yra tik pakeitimai to, ką jau žinote ir mėgstate.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Skittles skonio amfetaminas ? Rimtai ?

Tikrai šūdas.

Ir, taip, pone, Mefedronas išgelbės Pasaulį ir JAV ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Manęs tai nenustebino, juk JAV tabletės pačios turi lengvą cukraus skonį, kai kuriose jo net yra, kad atidėtų tikrojo vaisto skonį.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jungtinių Tautų malonė - Amfetaminų tipo stimuliantų ir kitų narkotinių medžiagų vartojimo Rytų Azijoje ir Ramiojo vandenyno regione modeliai ir tendencijos 2005 m.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - 103 psl.)

Vidutinis yaba tabletės svoris yra 90 miligramų, o į jos sudėtį įeina 25-30 proc.
metamfetamino, 60-70 proc. kofeino ir 5-10 proc. kitų rišamųjų medžiagų.

Žr. taip pat "Tailande konfiskuotų metamfetamino tablečių (Ya-Ba) priemaišų identifikavimas ir statistinė klasifikacija" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Taigi aš galvoju, kad 30 mg malto kristalinio metamfetamino receptas
50mg gryno kofeino
10mg rišiklio
0,1mg etilvanilino

Kalbant apie užpildo / rišiklio pasirinkimą - jei reikia - reikia kažko, kas lengvai skyla kaitinant ir neišskiria nuodingų dujų. Galbūt lengvai gaunamas kalcio karbonatas, kuris skyla iki CO2 ir palieka baltą kietą kalcio oksidą (kalkes). Paprastai jo galima įsigyti dolerių parduotuvėse kaip cheminės medžiagos sausintuve.

Jei pagaminsite, labiausiai norėčiau pasikalbėti.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ar galėtumėte man pateikti kokių nors gairių ar instrukcijų, kaip, atsižvelgiant į jūsų minėtą sudėtį, sukurti yabos tabletę? Būčiau labai dėkingas, nes turiu prieigą prie reikiamų pirmtakų ir gabaus chemiko pagalbą. Mane ypač domina, kaip veiksmingai sumaišyti metamfetaminą su kofeinu. Ačiū.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Reikia padaryti taip, kad jos išsilydytų, o ne degtų, nes žmonės mėgsta rūkyti tabletes nuo folijos
 
Top