Metilamīna hidrohlorīds

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
sveicieni, draugi;). Pastāstiet, kā strādāt ar metilamīna hidrohlorīdu?:unsure: Vai tas ir jāizšķīdina, vai to var ievietot tieši reaktorā? paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atkarībā no sintēzes, bet daudzos gadījumos to vajadzētu neitralizēt līdz konjugāta bāzei, metilamīnam.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Paldies, dārgais draugs. kāda ir metode? ja varat, paskaidrojiet procesu. paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs vienkārši bāzējat šķīdinātāju, kurā tas atrodas, lai neitralizētu Lūisa skābi (šajā gadījumā HCl) bieži vien jūs varat vienkārši pilienveidīgi pievienot (piemēram,) NaOh šķīdumu pH....? 3, es domāju, es to apskatīšu, un metilamīns atdalīsies, un to atdalīs ar seperācijas piltuvi. Es domāju, es to apskatīšu. Es domāju, ka to var nogulsnēt, bet sapratu, ka tas ir šķidrums ( gāze, kas izšķīdusi šķidrumā, bet nešķīst NaOh.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Man šķiet, ka neitralizējat to ar NaOh un palaižat uz gāzes mazgātāju vai kādu citu piemērotu ierīci, lai noķertu metilamīna gāzi ūdenī.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
sveicieni, draugi;). Pastāstiet, kā strādāt ar metilamīna hidrohlorīdu?:unsure: Vai tas ir nepieciešams izšķīdināt vai to var ievietot tieši reaktorā? paldies.

Ir G Patton tēma, kā spirta šķīdumā radīt un izšķīdināt metilamīna bāzi. Pēc tam spirta šķīdumu izmanto sintēzei.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ja runa ir par reakciju ar fenilacetonu. Vispirms neitralizējiet metilamīnu ar skābes hlorīdu, pēc tam karsējiet, līdz ūdens iztvaiko. Uzglabāt slēgtā traukā saldētavā, līdz tā tiek izmantota 6 mēnešus. Reakcijā izmantojamais daudzums ir pievienot reakcijai vienu trešdaļu metilamīna hidrohlorīda masas, bezūdens nātrija hidroksīdu ar metanolu vai etanolu.
 
View previous replies…

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Nu teiksim tā, dažās reakcijās izmanto metilamīnu 40%. jo dažās valstīs šis šķīdums ir atļauts. un no tā izriet jautājums: ja man ir metilamīna hidrohlorīds, vai man ar to ir jāveic papildu manipulācijas, vai es to varu atšķaidīt ar ūdeni uzreiz? lai iegūtu šķīdumu. lai sagatavotu 4mms.

Es rakstu ar tulkotāja starpniecību. Atvainojiet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja tajā nav teikts " 40 % metilamīna šķīdums HCL ", tad tas jāneitralizē līdz metilamīnam.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ja reaģējot metilamīna hidrohlorīdam ar NaOH, var iegūt metilamīna gāzi.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
paldies visiem. Es atradu risinājumu. 🙏
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai jūs varat paskaidrot savu risinājumu?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Man ir nepieciešama jūsu palīdzība. Man ir daudz metilamīna sālsskābes kristālu, izejvielas, un kā es varu to atšķaidīt? Paldies. Es priecātos, ja jūs varētu man palīdzēt.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kā sintezēt metamfetamīnu no metilamīna hidrohlorīda
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@ZMI_AA0B, Tas izklausās pēc... kā pagatavot kafiju no ūdens.
Parasti izejas reaģentam, no kura sintezē mērķa savienojumu, ir vislielākā molekulmasa vai tas ir ierobežojošs/visdārgākais.
Izmantojiet meklētājprogrammu vai apskatiet līdzīgus pavedienus zemāk, šeit, manuprāt, ir pārāk daudz dažādu diskusiju par mērķa savienojumu.
Šeit ir arī daži videomateriāli par to.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
MDMA vai metamfetamīna ražošanas metodes.
Citās procedūrās metilamīna hidrohlorīdu var izmantot tieši kā tādu. Piemēram, izmantojot alumīnija foliju, kas amalgamēta ar dzīvsudraba hlorīdu kā reducētāju, metilamīna hidrohlorīdu vienkārši pievieno spirta šķīdumam. Pēc tam pievieno apmēram divreiz lielāku 50 % nātrija hidroksīda šķīdumu, lai iegūtu brīvo bāzi, kā arī nedaudz sāls un nedaudz lieko nātrija hidroksīdu. Gan sāls, gan nedaudz lieka nātrija hidroksīda klātbūtne reakcijas maisījumā ir noderīga procesā.
 
Top