🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mēs meklējam ķīmisko vielu piegādātājus visā pasaulē. Lūdzu, atstājiet šeit saites uz piegādātājiem, kurus jūs pazīstat un kuriem uzticaties.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Es šajā pasaulē esmu neilgu laiku, bet centīšos palīdzēt ar jebkādu informāciju, kas man būs pieejama. Nesen meklēju palādija hlorīdu un saskāros ar šo piegādātāju, kurš šķiet diezgan uzticams, ir reģistrēts Alibaba jau 14 gadus un piedāvā dažādus produktus.


Palādija hlorīds: Saite šeit
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Klausieties, es tiešām nezinu, vai tas ir kaut ko vērts, bet pirms kāda laika es uzkāpu uz dīvainu kongoles tirgu, kas ir absolūti pārpildīts ar dažādiem prekursoru piegādātājiem, kuri piedāvā starptautisku slepenu piegādi. Kā jau teicu, es nezinu, vai tas ir noderīgi, un nevienu no piegādātājiem vēl neesmu izmēģinājis, bet varbūt jums tas šķitīs interesanti un jūs labāk spēsiet noteikt to vērtību. Vienkārši vēlos palīdzēt, bet neesmu pārliecināts, vai palīdzu.

LŪK, TAS IR:

Ka-bien marketplace
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Rupja cena par to, ka riskējat pasūtīt no Ķīnas, citādi šis ir labs uzņēmums ar labiem un komunikabliem darbiniekiem!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Wh wingroup šeit tika aizliegts pēc vairākkārtējām problēmām ar tiem. Tāpēc, lūdzu, neiesakiet tos.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Šis piegādātājs ir augstu novērtēts citu forumu hobiju speciālistu vidū:
Polijā bāzēts, tāpat kā daudzi citi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Un vai jums ir ērti dalīties ar savām metodēm, lai tās importētu? Tā ir nosūtīta citai personai vai uz vakanto adresi, vai kāds ir jūsu triks? (Es pilnībā saprotu, ja jūs atsakāties atbildēt, protams, :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Vienkārši izmantojiet pareizas (savas) detaļas. Jūs piesaistāt lielāku uzmanību, izmantojot tukšas adreses, pastkastītes vai citas konstrukcijas. Ja viņi jūs gribēs, viņi tik un tā jūs saņems.


Pārliecinieties, ka pārzināt vietējos likumus, un pārliecinieties, ka jums ir "kaut cik" ticams stāsts.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jā, un pyrogarage.pl arī ir lielisks. Ļoti ātrs un uzticams pakalpojums, esmu pasūtījis pie viņiem vairākas reizes. Viņi gan ir piro piegādātāji, tāpēc piedāvātās ķīmiskās vielas ir bāzes ķīmiskās vielas. Un tikai pulvera veidā.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Vācijā bāzēta. Uztur nelielus atšķirīgu ķīmisko vielu krājumus. Viņiem ir:
MEK
N-butilamīns
Sērs
Metālisks nātrijs
Benzaldehīds
Etil acetāts
Metoksipropanols
Ksilols.


un dažas citas mazāk interesantas ķimikālijas. Tātad krājumi nav lieli un nav vislētākie, bet ir uzticami.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šķiet, ka tie ir izslēgti, tie neatbild uz pasūtījumiem attiecas.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Vai tiešām? Tas ir dīvaini. Es sazinājos ar viņiem neilgi pirms publicēšanas forumā, un viņi ātri atbildēja.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es veicu 2 pasūtījumus tīmekļa vietnē, un ziņojumā teikts, ka viņi sazināsies ar jums pa e-pastu, lai saņemtu kopējo cenu ar piegādi, bet viņi nekad nav nosūtījuši galīgo cenu. Tāpat kā viņi nav tur.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Hei, DocX, es bieži ceļoju pa Eiropu un Vāciju kopumā, labprāt apmeklēšu tās personīgi. Es tikko pārbaudīju viņu adresi Dortmundē.
Vai jūs domājat, ka es varu no viņiem saņemt visus vai gandrīz visus SYNTHETIC NOIDS prekursorus?
 
Top