2-(2-(2-hlorfenil)-2-nitrocikloheksanonu var pārvērst par ketamīnu

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
2-(2-(2-hlorfenil)-2-nitrocikloheksanonu var pārvērst par ketamīnu. Esmu redzējis pārdevējus, kas to piedāvā.

"Mēs konstatējām, ka par prekursoru tika izmantots 2-CPNCH. Izmantojot cinka pulveri un skudrskābi, 2-CPNCH tika reducēts līdz norketamīnam. Izmantojot Ešveilera-Klarka reakciju, norketamīns reaģēja ar formaldehīdu un skudrskābi, lai sintezētu ketamīnu; šī procesa priekšrocības ir īss reakcijas ilgums un vajadzība pēc neliela daudzuma ķīmisko vielu."

bet es neesmu redzējis, ka kāds par to runātu. Šķiet diezgan vienkārši.

JGiyXlTwP7


@G.Patton vai @William Dampier, vai jūs zināt kaut ko par šo reakciju?

Varbūt es kļūdos, bet es domāju, vai formamīds + skudrskābe varētu tikt izmantoti formadehīda + skudrskābes vietā.
 

Lokitaste

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kādas ir aptuvenās sintēzes izmaksas 1 kg?
Es jautāju, jo esmu apskatījis ķīniešu pārdevējus, un reaģenti man šķiet pārāk dārgi.
Jo uz vietas es varu dabūt 1 kg ketamīna par 6700 USD.
 

Dopey

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
zn, skudrskābei un formaldehīdam nevajadzētu būt vairāk kā 1k par kg (neskaitot nitro prekursoru). es atradu pārdevēju alibaba, kas pārdod nitro prekursoru par 500gr / 900USD. bet, ja cena ir 6,7usd/gr, es teiktu, ka jāaizmirst. ja vien jūs nevēlaties strādāt patiešām lielos apjomos, kas prasa importēt desmitiem vai simtiem kilogramu šī prekursora no Ķīnas. valstī, kurā es dzīvoju, tīra racemic k cena ir aptuveni 50-40 USD/gr, un tomēr es to nedarītu.
un pat ja es to darītu, es neizvēlētos šo ceļu. šajā ceļā ir zems iznākums un rodas terciārā amīna piemaisījums.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, es zinu, ka tas ir iespējams, bet neesmu redzējis sintēzes rakstīšanas datus. Ciktāl tas attiecas uz formamīdu + skudrskābi, formamīds nedarbosies, jo skudrskābe un nitrogrupas skābeklis protonēsies.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Jā, tas ir iespējams, mēs esam veikuši tieši šo sinhronizāciju. Yeilds nav ļoti iespaidīgs. Es ieteiktu izmantot nātrija borohidrīdu ar aktivēto ogli, lai samazinātu nitro, labāks iznākums. Pēc tam seko skudrskābe, formaldahīds. Mēs ieguvām 50 % iznākumu. Jūsu minētais prekursors ir pārāk dārgs. Citas metodes ir efektīvākas un lētākas.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
kungs, vai es varu jums mācīties?
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Sveiki, brālīt, mēs nenodarbojamies ar skolotāju darbu, bet varbūt, ja jums ir kāds konkrēts jautājums, mēs varētu mēģināt palīdzēt.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Vai jūs varat man sagatavot savu metodi, izejvielas un soļus, jūsu palīdzība nav bez maksas
 
Top