2-okso-PCE kādam ir informācija par tā sintēzi?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-okso-PCE (pazīstams arī kā N-etildehloroketamīns, eticiklidons un O-PCE) ir arilcikloheksilamīnu klases disociatīvaisanestēzijas līdzeklis, kas ir cieši saistīts ar deshloroketamīnu un eticiklidīnu, un tiek pārdots tiešsaistē kā dizainera narkotika.

A4eTxSnroj



Vai kāds ir pētījis tā sintēzi vai sintezējis?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jā, es to esmu sintezējis jau agrāk. Pain in my fucking ass ir tas, kas tas bija. Sāku ar ciklopentilhlorīdu, izveidoju gringardu, reaģēju ar benzaldehīdu, oksidēju to līdz ketonam ar nātrija dihromātu, bromēju to ar elementāro bromu, 2 dienas maisīju ar lieko KOH, lai veidotos alkohols, pievienoju etilamīnu ar seiviem, lai atdalītu ūdeni, tad mikroviļņu krāsnī ar dekānu, izveidojās sāls, no tā saņēmu reibumu un vēlējos, lai es vienkārši nopirktu maisiņu ket, nevis tērētu 3 nedēļas. Gandrīz visas reakcijas man bija jāveic divas reizes, jo pirmajā reizē tas neizdevās. Tas bija pirms vairākiem gadiem. Varbūt tagad man labāk padodas ķīmija, bet es to joprojām ienīstu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Manā retrosintētiskās analīzes iztēlē būtu jāiekļauj arī mūsdienīgāka versija, par kuru esmu pilnīgi pārliecināts, ka 1-NO2-1-Ph-cikloheksa-2-ons var tikt iegūts. Tad nitro reducējat līdz amino un izmantojat etilēšanas aģentu (nevis haloetānu), drīzāk dietilsulfātu un KOH a.q., kur jāuzmanās, lai nesaņemtu terciāro amīnu. Cik es novēroju prekursoru tirgū, ir arī atvasinājums ar OH, nevis NO2, un atvasinājums ar alkēna funkciju, nevis OH. Es nekad neesmu centies veikt šādu sintēzi ar klasisko ciklopentāna grignardi, jo ir skaidrs, kāpēc.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Sveiki, es ceru, ka tas jums ir labi, es ieteiktu tā vietā, lai sāktu no paša sākuma, kāpēc ne no avota pusi soļu uz Ķīnu!!! id teiktu, meklējiet ķīmisko vielu ar nosaukumu 2-fenilcikloheksanons, ja varat, tad id ieteiktu iegādāties, jo jūs būsiet 2 soļus no nedck. Jūs varat to allwasy izgatavot, izmantojot grignards, bet atkal, lūdzu, vienkārši iegādājieties to lol. Vispirms 2-fenilcikloheksanons jāizšķīdina etil acetāta un dcm maisījumā 50/50 un jāsāk karsēt. Tad ielej 2 mol ekvivalentu CuBr2 suspensiju un dažas stundas karsē. Tagad noņem šķīdinātāju, izmantojot rotovapu vai atstājot to uz brīdi blakus ventilatoram, un reducē to līdz sausam pulverim, veic vienkāršu bromketona atkārtotu kristalizāciju, tomēr UZMANĪBU. TAS IR LAHRAMATORS!. Kad jaunie kristāli ir izauguši, ir pienācis laiks jautrajai daļai. Izšķīdiniet 100 g (0,348 mol) jūsu saimniecībā gatavotā bromketona 300 cm3 N-metilpiriodīna kā šķīdinātāja. Pievienojiet 132 ml (1,74 mol) 40 % ūdens metilamīna un atstājiet uz 24 stundām. Visbeidzot reakcijas maisījumā ielej vairākas porcijas toluola un samaisa. Savāc organiskās fāzes un sāli un iegūto galaproduktu. Vislabākais ir tas, ka šādi var iegūt tik daudz dažādu ketalogu, cik vien vēlaties, tomēr esiet droši un nedariet to, ja nezināt, ko darāt. NMP ir ļoti toksisks, alfa-bromketons izraisīs raudāšanu, ja uz rokām nonāks mazāk nekā miligrams un jūs tīriet seju, ticiet man no pieredzes, kad saku, ka tas sāp.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Šis ir atbilstošāks komentārs, kas atbilst tam, ko es mēģināju pateikt
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Kā to izdarīt?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Es to uzzināju skolā, kur nu vēl šausmīgs ačgārnums
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jā, jūs varat iegādāties pieejamākus prekursorus no Ķīnas, un esmu pārliecināts, ka tas ir daudz vienkāršāk. Es nemēģināju to ražot jebkādā mērogā un darīju to vienkārši tāpēc, ka man patīk disociatīvi. Daudz ko no procedūras izstrādāju pats. Domāju, ka biežāk benzaledhīda vietā izmanto nitrilu, bet es to visu darīju ar man jau piederošām ķimikālijām.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Man šķiet, ka esmu nolādēts par to, ka katru reizi, kad neuzdrošinos izrunāt oglekļa oglekļa saites reakciju, man ir jāreaģē tās nosaukums.
 
Top