2-OXO-PCE prekursoru sintēze

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Sveiki visi, ceru, ka jums ir jauka diena. Pieņemsim, ka jūs vēlaties veikt 2-fenilcikloheksanona sintēzi 1 mol mērogā, jo tas ir saprātīgs daudzums, ko var veikt vienā reizē. Ja vēlaties veikt vairāk, tad ieguldiet līdzekļus 2. stikla trauku komplektā un veiciet tikai 2 vienlaicīgi, jo jums būs nepieciešams Dīna Starka aparāts, lai atdalītu ūdeni. Pirmais solis būs cikloheksanona enamīna veidošana, izmantojot cikloheksanonu, bezūdens para-tolusulfonskābi un pirolidīnu.

Vispirms ir jāsagatavo stikla trauki. Vispirms jums būs vajadzīga 500 ml kolba ar apaļu dibenu un apaļu kakliņu un sildelements, ko var maisīt. Vienā kakliņā novietojiet gāzes vadu reakcijas trauka skalošanai ar N2 vai Ar, uz vidējā kakliņa novietojiet Dīna Starka aparātu ar sprauslu, lai noņemtu ūdeni no trauka dibena, un trešajā kakliņā novietojiet piltuvi, lai pievienotu reaģentus, un pa rokai turiet gumijas starpsienu, ar ko aizstāt piltuvi pēc to pievienošanas. Pilnībā piepildiet Dekana Starka lamatas ar toluolu, līdz tas nedaudz pārplūst RBF. Jums būs vajadzīga arī vakuuma destilācijas iekārta, ieskaitot sūkni ūdenim un vakuuma radīšanai.

1) 500 ml rbf ielej 350 ml toluola un ieslēdz zemu sildīšanas temperatūru. Pievienojiet reakcijas traukā 120 g pirolidīna, 100 g cikloheksanona un 15 g p-TSA, pēc tam nomainiet piltuvi pret gumijas starpsienu un sāciet gāzes plūsmu reakcijas traukā. Pēc argona vai slāpekļa plūsmas ieslēgšanas reakciju noved līdz refluksa temperatūrai un atstāj maisīt. Reakcijas laikā ūdens tiks izvadīts no reakcijas un ieplūdīs Dīna Starka aparātā, tāpēc tas nozīmē, ka ūdens no Dīna Starka aparāta būs jānoņem, kad tas radīsies; pirms noņemšanas pagaidiet, kamēr radīsies daži ml ūdens, jo nevēlaties, lai tas kopā ar toluolu tiktu izvadīts. Atstājiet šo reakciju refluksa režīmā uz 2 stundām, pēc tam nomainiet gāzes vadu pret aizbāzni un atstājiet to refluksa režīmā vēl uz 22 stundām.

2) Jūs zināsiet, kad reakcija ir notikusi, jo Dīna Starka aparātā reakcijas maisījums pārstās izdalīt ūdeni, kā arī reakcijas maisījums no ļoti gaiši dzeltenas krāsas būs kļuvis tumši oranžs. Pēc 24 stundām izslēdziet sildīšanu un ļaujiet atdzist līdz istabas temperatūrai. Mēģiniet ierobežot reakcijas maisījuma kontaktu ar gaisu, jo eneamīns atmosfēras apstākļos viegli oksidējas, tāpēc tiek izmantota gumijas starpsiena, tāpēc ņemiet šļirci un izvelciet visu reakcijas maisījumu un pārlieciet vakuumdestilācijas iekārtā. Pirmā frakcija, kas uzvārīsies, būs toluola un pirolodīna maisījums, tomēr pēc tam, kad tas būs izšķīdis, jūsu 1-pirolidino-1-cikloheksēns sāks izdalīties kopā ar daļu cikloheksāna. Šis cikloheksāns nākamajā posmā nereaģēs ne ar vienu ķīmisko vielu, tāpēc pagaidām šo divu savienojumu atdalīšana nav nepieciešama. Lai gan tas ir mokoši, es iesaku destilēt, līdz pirmajā destilācijas kolbā nav palicis šķidruma, jo tas dos visaugstāko raugu, kas ir gandrīz kvantitatīvs, ja ir atdalīts viss ūdens. Kad pirolindo ir izolēts un pārvietots uz hermētisku kolbu, var pāriet pie nākamā posma.

3) Sakarā ar enamīna veidošanos ar cikloheksānu molekulā notiks enamīna-imīna tautomērija, kas līdzinās ketoenola tautomērijai, ļaujot ogleklim, kas atrodas vienu oglekli pa kreisi vai pa labi no karbonila, kļūt ļoti nukleofīlam, tāpēc var notikt elektrofīlais uzbrukums ar tādu molekulu kā jodobenzols, kurā jods darbojas kā elektrofils. Tagad pievienojiet visu svaigi pagatavoto 1-pirolidino-1-cikloheksēnu 1l kolbā ar 1 kakliņu un 250 ml cikloheksāna un 204 g jodobenzola. Uzlieciet 1L rbf uz sildāmās kolbas un pievienojiet atpakaļplūsmas kondensatoru ar ūdens sūknēšanu caur to, novest šo reakciju līdz vārīšanās temperatūrai un atstājiet to reaģēt vēl 24 stundas.

4) Visbeidzot, jums paliks balts pulveris, ja pulveris ir radies, pirms pagājušas visas 24 stundas, tad vienkārši izslēdziet sildīšanu un sāciet darbu. Pārtrauciet karsēšanu un noņemiet refuksa kondensatoru no rbf, lai to aizstātu ar aizbāzni. Kad kolba ir atdzisusi, noņemiet aizbāzni un pievienojiet aptuveni 300 ml destilēta ūdens, lai iznīcinātu atlikušo enamīnu, tādējādi tas tiks pārvērsts atpakaļ cikloheksanonā un pirolidīnā. Kolbu aizskrūvējiet un spēcīgi sakratiet, jo vēlaties, lai viss pulveris būtu izgaisis. Pievienojiet 10 % sulpūrskābes šķīdumu, lai iznīcinātu atlikušo pirolidīnu. Ielej reakcijas maisījumu 1 l atdalītājpiltuvē un pagaidi, kamēr abi slāņi atdalās. Gan apakšējo ūdens slāni, gan augšējo organisko slāni pārlej dažādās vārglāzēs un saglabā, kamēr ūdeni pārlej atdalāmajā piltuvē ar 250 ml DCM. Vēlreiz šis maisījums labi jāsakrata, lai galīgo 2-fenilcikloheksanonu ekstrahētu uz DCM slāni. Ūdenisko slāni izvada, bet abus organiskos slāņus apvieno un mazgā ar nātrija tiosulfātu un žāvē virs magnija sulfāta. Visbeidzot iztvaicē visu organisko šķīdinātāju, lai iegūtu aptuveni 140 g neapstrādāta produkta. Veic pārstrādi, izmantojot IPA, lai iegūtu baltu pulveri ar aptuvenu ražu 60-70 %.

Es rakstīšu eksperimentālu rokasgrāmatu par alkilēšanu, izmantojot trifenilalumīniju, tomēr es labāk veikšu reakciju, pirms izveidošu atkārtojamu aprakstu. Ja kādam ir jautājumi, es labprāt palīdzēšu.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Šī ir ļoti interesanta tēma. Mani īpaši interesē jūsu komentārs citviet par nākamajiem soļiem. Neesmu pārliecināts, kā citēt, tāpēc esmu nokopējis jūsu paša saiti:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/2-oxo-pce-anyone-have-information-on-its-synth.7559/post-34970

Mani interesēja, vai varētu paplašināt daļu par dažādu analogu veidošanu. Man jūsu uzskaitītie soļi no prekursora izklausās tikpat vienkārši kā bromketona aminācija, lai iegūtu kaut ko līdzīgu 4-mmc vai a-pvp. Vai tas ir tas pats process?

Kurš prekursors būtu jānomaina, lai iegūtu kaut ko līdzīgu MXE, vai tā ir papildu aizstāšana? Vai ar šo procesu pēc papildu posma es varētu izgatavot 3-MeO-PCE?
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Es neesmu aplūkojis MXE, tomēr jodobenzola vietā kā jūsu vēlamā produkta aizstājēju varētu izmantot metoksi jodobenzolu, tomēr es nedomāju, ka 3-meo-pcp būtu viegli iegūstams, izmantojot šo metodi. Kad šis produkts ir sintezēts, lai to no fenilcikloheksanona pārvērstu 2-okso-pce, pēdējā posmā nepieciešama bromēšana alfa pozīcijā, kas ir iespējama, pateicoties ketona klātbūtnei cikloheksanona gredzenā. Kā minēts iepriekš, metoksifenilcikloheksāna bromēšana nedarbotos. kā minēts iepriekš, Mxe darbotos, tāpēc lūdzu, mēģiniet man atbildēt. Vēl viena problēma ar 3-meo-pce veidošanu būtu metoksifenilheksāna sākotnējā veidošanās, jo cikloheksanona ketona klātbūtne ir nepieciešama eneamīna imīna tautomerizācijai.

Lūdzu, nekautrējieties uzdot man vēl kādus jautājumus.

- blakus piezīme Iemesls, kāpēc 4-mmc un a-pvp vai jebkura cita sintētiskā katinona bromketona aminēšanai ir tāds, ka ikviens izmantotais prekursors satur ketonu beta pozīcijā, kas ļauj veikt alfa bromēšanu. Ceru, ka tas palīdzēja :)
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Diemžēl nē, 3-MeO-PCE nav sintezējams, izmantojot šo metodi, un es mēģināšu paskaidrot, kāpēc. Jums ir taisnība, ka sākotnējā metode, par kuru es rakstīju, patiesībā bija vienkārša bromketona aminācija, tomēr ar tādu molekulu kā 3-meo-PCE, kurā nav karbonila, šī reakcija kļūst neiespējama. Gan 4-MMC, gan A-PVP ir sintētiski katinoni, kur abi izejas prekursori (metilpropifenons un valerfenons) satur ketonu beta pozīcijā. Tas nozīmē, ka alfa ūdeņradis, kas atrodas blakus oglekļa ķēdē, kļūst nedaudz skābs, ļaujot veikt bromēšanu, izmantojot Br2/NBS/CuBr2 , lai iegūtu bromētu produktu, un tas pats attiecas uz jebkuru ketaloga prekursoru, t. i., hlorfenilcikloheksanonu, metoksifenilcikloheksanonu un fenilcikloheksanonu. Tā kā 3-metoksicikloheksāns nesatur karbonilu, netiks piešķirta bromēšana pareizajā apgabalā. Vēl viena problēma ir saistīta ar paša 3-metoksi-cikloheksāna sintēzi, un atkal tas ir tāpēc, ka cikloheksāns nesatur karbonilu. Pirmajā 2-okso-pce prekursora sintēzes posmā cikloheksanonā tiek izveidots imīns, kas ļauj jodobenzēnam selektīvi uzbrukt noteiktā riņķa vietā, radot vēlamo molekulu, tomēr 3-metokso-pce prekursora sintēze (3-metoksifenilcikloheksāns) nespētu radīt šo rezonansi.

MXE būtu sasniedzama, jo jūs joprojām izmantotu cikloheksanonu, tā vietā nomainot jodobenzolu pret jodoanizolu un metilamīnu pret etilamīnu, tomēr es to vēl neesmu izmēģinājis un neesmu pārliecināts, cik efektīva būtu šī reakcija, ja jums ir iespēja, lūdzu, pastāstiet man savus rezultātus, jo es pats esmu ieinteresēts.


Atkarībā no jūsu prasmju līmeņa es vienmēr varētu ieteikt MXE reducēšanu ar Vilka Kišnera metodi līdz vēlamajam 3-meo-pce, tomēr tas ir saistīts ar NEPIELIETOŠI toksisku hidrazīnu un karstumu, tāpēc, ja esat iesācējs ķīmiķis, es patiešām ieteiktu to izmantot, jo personīgajai drošībai jābūt galvenajai prioritātei.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, nekautrējieties jautāt, un es centīšos palīdzēt, cik vien varu.

arī atvainojos par 2 ziņojumiem, buggy wifi inni
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Es augstu vērtēju katru no šiem ziņojumiem, tie bija gan ļoti informatīvi, gan viegli saprotami. Lai gan esmu apmācīts ar zināmu pieredzi universitātē un kopš tām dienām esmu nenogurstoši mācījies, im joprojām esmu iesācējs šajā pasaulē. Galvenokārt es strādāju ar metāliem un skābēm, kā arī ekstrakciju ar šķīdinātāju un destilāciju. Pamata lietas.

Iepazīšanās ar reakcijām dažādos arilcikloheksamīnos ir viena no manām galvenajām prioritātēm pēc katinoniem, tāpēc esmu sajūsmā, ka daži varētu izmantot līdzīgas reakcijas. Un ka šeit ir cilvēki, kas var parādīt, kā tās veikt.

Kādu dienu, kad es vairāk iedziļināšos zināšanās Ill būs kaut kas labāks, ko piedāvāt atbildē! Galu galā es mēģināšu risināt šo MXE maršrutu. Tas šķiet ļoti interesanti.
 
Top