3C-P uz 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, es noskatījos šo jauno zīmola ķīmisko vielu, un man jāsaka, ka es neko nezinu par ķīmiju un neko par izomēra konstrukciju, bet tas izskatās kā tas, ko es meklēju, ja vien šī deva ir pārāk liela, lai to varētu ievietot blotterī.

Tātad mans jautājums ir, vai mēs varam vienkārši pievienot benzaldehīda gredzenu molekulai un pārveidot to par šo iedomāto jauno ķīmisko vielu? tikai, lai zinātu, man patīk šis 2cb aizvietotājs, bet es gribētu, ja mēs varētu to darīt 1k spēcīgāku un aktīvāku UG devās nekā MG devās.

Diskusija ir atvērta XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Atšķirībā no 2C tipa PEA, 3C tipa struktūras ir amfetamīni, nevis vienkārši fenetilamini, un, cik man zināms, N-orto-hidroksibenzildaļas pievienošana nepalielina to iedarbību in vivo, tāpēc pat nesapņojiet par x1k vai 3 kārtu lēcienu, tā nav pat 2C gadījumā, NBOM/NBOH ir maksimāli 10-20 reižu iedarbīgāki (tomēr ir daži izņēmumi).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
atvainojiet mani tā nav bencēna gredzena vai benzaldehīda pievienošana lieta, kas padara 2cb lec no MG uz UG devām?
so thinkin in jūsu loģiku un zināšanām šķiet, ka tas nedarbosies, jo tas ir amfetamīni, nevis feniletilamini?
tā ka tas ietekmē pārveidošanu šo uz nbome nboh

Atvainojiet im tiešām noob par to es pat nezinu, vai tas ir viens vai otrs
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

Es gribu ļoti sīku sīkumu, ko es varētu viegli paslēpt un, apstājoties, izgatavot tūkstošiem devu.
(turklāt lētāk nekā triptas, un jā, es esmu no indijas)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Atjaunināt tas varētu būt šis?

2VcrFiPOHT
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Kā jau teicu, no aizvietoto amfetamīnu NBOMes/NBOH daudz negaidiet.
Tomēr no proskalīna-NBOH jūs varat gūt zināmu guvumu, tāpēc pamēģiniet un dodiet mums zināt.
 
Top