Looking for a vendor Nepieciešams 3CMC/3MMC piegādātājs!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Šķiet, ka mans iepriekšējais pavediens nebija veiksmīgs, tāpēc turpinām vēlreiz. Vēlaties iegādāties 3CMC vai 3MMC, liela apjoma pasūtījumi, piegāde uz ES.

Es esmu slims un noguris no scammers, tāpēc, ja jums ir kāds nodoms, lūdzu, laipni un maigi f.cuk off. Been scammed šeit jau pārāk daudz reižu, escrow veidā vai nē veidā.

Tātad šeit mēs ejam, es gaidu pm, es galvenokārt interesē par kvalitāti, tāpēc, ja jums ir, ko vajag, mēs varam vienoties. Nepieciešams paraugs no jūsu produkta. Paraugi tiks apmaksāti ( es neesmu cheapass meklē bezmaksas).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Izgatavoja savu brālis tad 1kg u saņemt max 600 € nav 3k € vai vairāk
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Ja vien tas būtu tik vienkārši... Ja kādam ir kāds ķīmiķis, ko izīrēt, mēs varam kaut ko izdomāt :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Es arī vēlētos dzirdēt no laba 3mmc piegādātāja :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vai jums ir tālruņa numurs vai kāds cits numurs, pa kuru es varu ar jums sazināties
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Acīmredzot mana veiksme nav apbrīnojama, joprojām meklēju, es gribu TOP kvalitātes 3CMC (3MMC ir arī variants, bet otrais), netiks apgrūtināta ar zemākas kvalitātes. Dažiem poļu puišiem, kas sūtīja man ziņas, brāļi, lūdzu, izmantojiet google translate vai kaut ko citu, man nav ne jausmas, ko jūs teicāt poļu valodā, nedz arī google translate, izmantosim vienu valodu, ja vēlamies nonākt pie viena un tā paša rezultāta (naudas), paldies jums.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Es jums atradīšu mans draugs dont worry
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u nav atrodams Polijā tās pirmais.
3cmc daudz laboratorijas polijā ražoja netīro sūdus vai dažkārt ražoja stiklu, bet ne tādu pašu augstu kā bija no nedēlandes, kad bija legāla. Ja jūs vēlaties, lai tas ir jūsu sevis vienkāršs
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Jūs joprojām lūdzat piegādātājus 3cmc un 3mmc , bet arī atstājat daudz atsauksmju šeit par 3cmc, un ļoti labas atsauksmes... kaut kas tas dosent iederas tieši jūsu stāstā bro😂😂
 
Top