Question 3cmc efekts

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sveiki, draugi ☺️😊 vai es varu zināt, kāds ir 3cmc klīniskais efekts?
Es gribu zināt, kādu iedarbību tas izraisa un kādas blakusparādības, lūdzu, 🙏
Mans jautājums ir adresēts tam, kurš to izmēģināja.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Pozitīvi: Enerģija, varat pavadīt dažas naktis bez miega, vienkārši ballēties vai strādāt, ja nepieciešams. Nelielas devas var uzlabot jūsu koncentrēšanās spējas un produktivitāti, tomēr pārliecinieties, ka esat nedaudz zem eiforijas sliekšņa, ja to pārsniegsiet, jūsu produktivitāte ies bezdibenī. Man personīgi, lietojot ļoti mazas devas, mana uzmanība pret detaļām un novērošanas gars kļūst traks, es varu ļoti ātri iztēloties katru detaļu, piemēram, skatoties uz pūli, es pamanīšu katru sīkāko detaļu, ko katrs cilvēks valkā, krāsas, to kustību rakstus utt. Eiforija ir īsa, ne ilgāk kā 10 minūtes, problēma ir tā, ka tieši tad, kad jūs to izbaudāt, tā sāk izzust, tāpēc jums ir jānorij vēl viena līnija. Pastiprina dzimumtieksmi un izturību, liek atklāties slēptām vēlmēm, un dažiem cilvēkiem tas nav patīkami publiskās vietās :)).
Negatīvās īpašības: Kaitējums degunam, izmēģināti daudzi dažādu pavāru varianti, nav tāda 3cmc, kas nesadedzinātu degunu. Vēlme atkārtoti lietot ir reāla, vairumā gadījumu jūs izsmēķējat visu savu krājumu. Tas izžāvē jūsu ķermeni no šķidruma, tāpēc slēpšana ir obligāta. Daži cilvēki nonāk līdz psihozei, bet, lai līdz tai nonāktu, ir nepieciešams pamatīgs zāļu daudzums plus dažas naktis bez miega. Atņems jūsu aizturēšanu un liks jums darīt vai teikt lietas, ko jūs dabiski nedarītu, tāpēc paturiet prātā, ka nedrīkst to lietot un atrasties nepareizu cilvēku tuvumā. Pēc tam, kad esat pabeidzis lietot narkotiku, var rasties vieglprātība, trīce un bez miega, labākais veids, kā to mazināt, ir lietot benzo tieši pirms beigām un izsmēķēt arī marihuānu, tad jūs gulēsiet kā bērns un nākamajā dienā nebūs blakusparādību.

Uzmanieties, ja lietojat arī alkoholu, vislabāk ir nekombinēt, es parasti izdzeru divas vai trīs glāzes baltā vīna naktī, kaut kā sekas sinerģizējas kā 1+1=3, kāpums būs spēcīgāks, bet arī galva būs smagāka. Visinteresantākais ir tas, ka nākamajā dienā vispār nav paģiras, nejautājiet man, kā, bet, ja jums ir paģiras no x alkohola daudzuma, nelietojot šo narkotiku, ja jūs lietojat tādu pašu vai vēl lielāku alkohola daudzumu kombinācijā ar 3cmc, nākamajā dienā pēc miega jums būs nulles paģiras.

Kopumā šī ir pieklājīga narkotika, bet noteikti ir labākas alternatīvas, ja man būtu jāizvēlas starp šo un kokaīnu, es patiesi izvēlētos šo ( kvalitatīvs variants noteikti). Tomēr 3MMC ir labāks, vismaz man , daži cilvēki dod priekšroku rush, es dodu priekšroku lielākai eiforijai un tā kā es nevaru atrast pienācīgu 4MMC par dievību, 3MMC ir ligzda man šajā brīdī.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Liels paldies par palīdzību, man bija nepieciešama šī informācija, esmu pateicīgs jums.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Es domāju, ka tas ir pats par sevi saprotams, jūs, iespējams, esat to izmēģinājuši. Bet ko jūs teiktu, ka trūkst no šeit veiktā 4mmc?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Eiforija, ko es atradu, bija mazāk eiforiska par to, ko 3 mmc es biju...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Tātad u domā, ka šeit reklamētā 3mmc sintēze un līdz ar to arī 3mmc ir pārāka ? Hmmm man būs jāizmēģina un jāskatās. Es domāju, es nekad neesmu mēģinājis pre ban 4mmc, es mēģināju pre ban 3mmc, un tas bija satriecoši, tāpēc.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf jūs sapratāt? es teicu, ka tas, ko 4mmc es nopirku no šī foruma līdz šim sūcas. viņi alcked euphoria....
 
Top