Question 3cmc lūdzu, apskatiet manu sintēzi

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Sveiki, būtu pateicīgs, ja man varētu sniegt konstruktīvus komentārus par manu sintēzes ceļu. Ja jūs varat ieteikt kādas praktiskas izmaiņas vai ja kaut kas izskatās nepareizi, lūdzu, esiet gatavs paskaidrot, kāpēc jūs kaut ko mainītu.


**Sagatavošanās:**
1. **NaOH šķīduma pagatavošana:** 100 ml ūdens izšķīdina 90 g NaOH. Uz nakti šo maisījumu sasaldē.

**Sintēzes process:**

**1. fāze: reaktorā, izmantojot virspusējo maisītāju**.
- Pievieno 100 g 2b3c un izšķīdina 300 ml etilacetāta, stingri maisot 2 minūtes.
- Pievieno iepriekš sagatavoto, ledus auksto NaOH maisījumu un maisa vēl 2 minūtes.

**2. fāze: eksotermiska reakcija**
- Pakāpeniski ievada 150 g MA HCl, uzsākot eksotermisku reakciju, kas paaugstina temperatūru līdz aptuveni 30 °C. Turpināt maisīšanu visā šīs fāzes laikā.

**3. fāze: **
- Turpināt maisīt, vienlaikus pieliekot siltumu, lai 2 stundas uzturētu nemainīgu aptuveni 37 °C temperatūru.

** 4. fāze: piemaisījumu atdalīšana** reaktors/atdalīšanas piltuve.

- Reaktorā pievieno 300 ml atdzesēta dejonizēta ūdens un 2-3 g cepamās sodas. Stingri maisiet 1 minūti, pēc tam noteciniet, lai atdalītu "netīro" ūdeni kopā ar šķīstošajiem piemaisījumiem. Pievieno atdalīšanas piltuvē un noņem ūdens slāni. Vajadzības gadījumā mazgāšanas procesu atkārtojiet vēl vienu vai divas reizes, lai iegūtu eļļu bez ļoti spēcīgas šķīdinātāja smakas.


fāze **Otīrīšana žāvēšanas procesā:**
Ielej izmazgāto eļļu vārglāzē un pievieno tai bezūdens nātrija sulfātu kā žāvējošu vielu, lai absorbētu ūdeni. Turpiniet pievienot nātriju, līdz tas vairs nesavienojas un redzami brīvi plūstoši kristāli.
- Kad eļļā vairs nav ūdens, ar vakuumfiltrācijas metodi atdaliet bezūdens nātrija sulfātu un visas atlikušās cietās daļiņas. Pārlej atpakaļ tīrā, sausā mērglāzē.

fāze **Acidifikācija:**
- Sagatavo 100 ml acetona un 100 ml HCl maisījumu piltuvē.
- Ievieto mērglāzi ar tagad sauso eļļu ledus vannā, lai uzturētu temperatūru aptuveni 10 °C.
- Lēnām pievieno eļļai skābes maisījumu, līdz pH ir 6, uzraugot, vai nenotiek nogulsnes.
- Uzglabāt mērglāzi ar 3 cmc pulveri saldētavā uz nakti.

**Pēdējā mazgāšana:**
- Nākamajā dienā nomazgājiet piemaisījumus no pulvera ar aukstu acetonu; mūsu mērķis ir iegūt pulveri bez šķīdinātāja smakām.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
6. fāze **Acidifikācija:**


- Lēnām pievienojiet eļļai skābes maisījumu, līdz tiek sasniegts pH 6, uzraugot, vai nenotiek nogulsnes.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nav nepieciešams, lai nokrišņi veidotos, pirms to liek aukstumā, tāpēc, ja tos neredzat, ielieciet aukstumā un paskatieties pēc dažām stundām, tam vajadzētu būt pilnam traukam, ja arī tad nezinu, vai kaut kas parādīsies.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Nav darba tā
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
4mmc ar 2b4mp maršrutā tie parādās pēc 30 minūtēm saldētavā tie man nekad neparādās agrāk, es to tikai dažreiz daru sev, bet es nevaru paciest metilamīna smaržu dod man paranoju, kas smaržo visu ielu
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Es tiešām nezinu par 3mmc, atvainojos, ka iejaucos
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kādēļ no brīvās bāzes jāizņem ūdens? Kad skābes aktivizēšanas laikā pilināt 37%hci, iekšpusē joprojām atkal ir ūdens.
Tam nav nekādas jēgas.
Un, starp citu, pēc acidifikācijas es paņemu ūdens slāni un likvidēju organisko slāni.
Ūdens slānis tiek ievietots vairākās bļodās, lai iztvaikotu, un pēc dažām dienām veidojas kristāli.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
u var izgatavot kristālu 1 dienas laikā nav jāgaida dienas vai nedēļas
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ar sildīšanas avota palīdzību ātrāk iztvaikot ūdeni?
Vai ko tieši tas nozīmē?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28

Kecskebak

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Freedum Tas ir lieliski! Man ir jautājums. Kas ir MA HCL?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Domāju, ka viņš domā metilamīna HCL..
 
Top