Question 4′-metilpropiofenons $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pirms dažām dienām es iegādājos 100 ml 4′-metilpropiofenona par aptuveni 100 ASV dolāriem. Tomēr šodien no drauga uzzināju, ka 1 litra 4′-metilpropiofenona cena Krievijā ir aptuveni 210 USD. Mani interesē ekspertu viedoklis, kāpēc ir tik ievērojama cenu atšķirība.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Domāju, ka ir šāda cena par lielu daudzumu. Tomēr jūs iegādājāties par ārkārtīgi augstu cenu. 100 ml par 100$ - izklausās kā joks. BB forumā ir sludinājumi ar cenām 50-80$/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Paldies par jūsu ieskatu.
Es to novērtēju. Tagad mani interesē vēl kas cits. Vai 4′-metilpropiofenona kvalitāte no Vācijas un Ķīnas būtiski ietekmē gala rezultātu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Man ir šaubas, vai pastāv būtiskas atšķirības. Neskatoties uz to, jūs vienmēr varat bez problēmām attīrīt prekursorus paši.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Es šodien pārbaudīju šo, interesanti, vai tehniskā pakāpe ir pietiekami laba?
Vai jums ir uzņēmuma ēka, uz kuru to piegādāt? jo oficiālie pārdevēji, šķiet, ir izvēlīgi..
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es iegādājos no ne oficiāla pārdevēja, un neviens neko neprasīja.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Jūsu 100 ml pudele ir no Sigma-Aldrich, kas ir viens no dārgākajiem ķīmisko vielu piegādātājiem pasaulē. Viņi galvenokārt strādā ar akadēmiskajiem pētniekiem, kuri tērē svešu naudu. Turklāt tai ir pievienota dokumentācija un reputācija, par ko jūs maksājat. Nav iemesla, kādēļ Ķīna nevarētu saražot līdzīgas kvalitātes šādu vienkāršu savienojumu par 1/10 vai mazāku cenu. Daudzkārt mūsu vajadzībām nav lielas kvalitātes atšķirības starp šķirām.
 
Top