4-mmc tulenē

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Es atradu šo recepti.... Maisījumam, kurā ir 11,4 g (50 mmol) 2-brom-4'-metilpropiofenona 25 ml toluola [1] 20 grādu C temperatūrā, 5 minūšu laikā pievieno 3,1 g metilamīna 17,5 ml ūdens. Kolbas saturu 16 stundas maisa 20-25 °C temperatūrā (vai 24 stundas 0 °C temperatūrā, bet vislabākos rezultātus iegūst, ja reakcija notiek 2 stundas 50-70 °C temperatūrā). Pēc šā laika maisījumu pusstundu pūš caur gaisa plūsmu un ielej 150 ml auksta ūdens. Fāzes atdala un ūdens fāzi ekstrahē ar 2 x 20 ml toluola. Apvienotās toluola fāzes ekstrahē ar 3x25 ml ūdens un 2x15 ml rm HCl. Apvienotās skābes fāzes mazgā 2x25 ml ar toluolu un ūdeni iztvaicē vakuumā līdz sausumam. Atlikušās baltās nogulsnes attīra ar kristalizāciju no 20 ml acetona. Ieguvums: 4,8 g (45 %) mefedrona*HCl. un man ir jautājums, daudzi ķīmiķi saka, ka, lai izmantotu metilamīnu 40 %, ir jāizmanto naoh, lai iegūtu metilamīna gāzi, no tā, ko es redzu, tas nav vajadzīgs, un šeit notiek aminācijas reakcija toluolā. Mēs zinām, ka toluols ir jākarsē 60 °C temperatūrā 2 stundas, lai iegūtu vislabāko šīs reakcijas efektivitāti un kvalitāti. tāpēc mans jautājums ir, vai metilamīna hcl un ūdens, kas iemesti toulenā ar bromketonu, rada metilamīna gāzi?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Visas 4MMC sintēzes ir vienādas, jūs tikai maināt šķīdinātāju metilamīns dara Cēlo gāzi daži aizver trauku daži atstāj to atvērtu. Slodzes pie jauktās atsauksmes tas ir tas, kas jums darbojas..
 
Top