4-MMC lietošanas laikā ļoti kairina deguna dobumu! Tas ir ļoti nepatīkami!

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
4-MMC lietošanas laikā ļoti kairina deguna dobumu! Tas ir ļoti nepatīkami! Vai tā ir 4-MMC īpašība? Vai to nevar mainīt?
 

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
4-MMC darbojas lieliski! Tomēr deguna dobumu pārāk kairina deguna lietošanas laikā, un tas ir ļoti neērti! 4- Vai MMC tik ļoti kairina deguna dobumu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Tīram 4-MMC nevajadzētu īpaši kairināt, bet, ja vielā paliek nereaģējis bromketons, kas ir spēcīgs lakrimators, tad deg deg deguna gļotāda.
Iesaku lietot tīras vielas, un deguna gļotāda lietošanas laikā pastāvīgi jāmazgā ar sālsūdeni.
 

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai tīrs 4-MMC hidrohlorīds izraisīs dedzināšanas sajūtu deguna dobumā?
 

4mmcyyds

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai, lietojot to degšanas sajūtu deguna dobumā, nejūtat? Vai arī jums nav kādas citas nepatīkamas sajūtas deguna dobumā? Man izgatavotais 4-MMC bija ļoti efektīvs, bet spēcīga dedzinoša sajūta deguna dobumā bija ļoti nepatīkama! ! ! Tīrs 4-MMC neradīs diskomfortu degšanas sajūtu deguna dobumā, vai ne?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mefedrons izraisa nelielu dedzināšanas sajūtu degunā, taču tā ir panesama, dažkārt pat patīkama.
Bet, ja neesat vielu izžāvējuši līdz galam vai tajā ir reakcijas produktu piemaisījumi, tad dedzināšanas sajūta būs nepatīkama un dedzinās deguna gļotādu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Lai deguna gļotāda neciestu, ir stabila tās kopšana, atbilstošas devas un lietošanas biežums un kvalitatīva viela.

Pēc lietošanas veiciet saudzīgu deguna skalošanu ar fizioloģisko šķīdumu, lai izskalotu zāļu atliekas un samazinātu iespējamo kaitējumu. Izmantojiet deguna aerosola pudelīti vai Neti podu, lai maigi aplaistītu katru nāsi. Papildus skalošanai pēc lietošanas ir svarīgi regulāri uzturēt deguna eju mitrināšanas līmeni.
Sausas deguna ejas var izraisīt kairinājumu un bojājumus. Regulāri mitriniet deguna ejas, izmantojot speciālus fizioloģiskus deguna aerosolus vai skalošanas līdzekļus.

Dodiet deguna ejām laiku atgūties starp narkotiku lietošanas epizodēm. Bieža lietošana var izraisīt hronisku iekaisumu un audu bojājumus. Darot pārtraukumus un izmantojot alternatīvas lietošanas metodes, var samazināt kaitējumu.

Kā labāko risinājumu Jums es redzu šādu: pārtraukt lietošanu caur degunu uz kādu laiku, veikt atveseļošanos (skalošana , mitrināšana, pilieni ar dekspantenolu), mainīt zāļu partiju vai piegādātāju.

Ja rodas komplikācijas, nekavējoties meklējiet ārsta palīdzību.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Lai gan precīzs iemesls nav zināms, ir daži ieteikumi:
● pKa: Dažiem sintētiskajiem katinoniem pKa vērtība ir 7 (Wang et al., 2022).
● Molekulas nestabilitāte un kairinošu piemaisījumu izdalīšanās (Mcdermott et al., 2011).

Padoms par kaitējuma mazināšanu: perorālais RAO
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ja jums šķiet, ka 4-MMC deg deg degunā, izmēģiniet 100 mg 5-MAPB.
Es zinu, tas ir tikai skaitlis lielāks, bet to var saukt par "dedzinošu sajūtu".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
"skaitlis lielāks" brā, 5 mapb nav nekāda sakara ar 4 mmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
turklāt, es nedomāju, ka jums vajadzētu snort 5 mapb
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
turklāt, es nedomāju, ka jums vajadzētu snort 5 mapb
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Man nekad nav bijis neviena 4mmc, kas vispār deg. Tas tiešām ir kā nekas. Jūs vai nu neesat to iztīrījuši, vai arī esat to pārāk paskābinājuši.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
4mmc vispār nedeg, jums, iespējams, nav 4mmc vai jums ir, bet jūs esat iesācējs.

ja esat pieredzējis lietotājs (iepriekš lietojis kādu narkotiku) un 4mmc jums šķiet nepatīkams vai sāpīgs, tad jums, iespējams, ir 3cmc vai 4cmc.

Šīs kuces ir sāpīgas, 3cmc ir vistoksiskākā miskaste, ko es esmu lietojis. es drīzāk lietošu pentedronu, nevis šo sūdu, pat nejokojot.

Atcerieties, ka tas, ka dīleris jums pārdeva kristālus un teica, ka tas ir mefedrons, visticamāk, tā nav. es nezinu, no kurienes jūs esat, bet "mefedrons" manā valstī ir tikai 3cmc.

visi kristālu par 12 eiro sauc par meph
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Piemēram, salīdzinot ar amfetamīnu vai koksu, 4 mmc noteikti dedzina, bet, salīdzinot ar 3 cmc, tas ir super jauki.
 
Top