4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
vai jūs zināt, kā sagatavot 2b4ch kristālā izšķīdināšanai toluolā? Tā kā līdz šim es izmantoju 2b4ch pulverī, kas bija gatavs lietošanai, tagad es izmantošu importēto bromu kristālā un ar to kaut kas ir jādara, lai tas būtu gatavs lietošanai, pēdējais jautājums ir jautājums par kristalizāciju. kad es gatavoju mūsu cmc 80 grādos dažas minūtes, cik daudz ūdens jāpievieno uz 1 kg 2b4ch, pieņemot, ka efektivitāte ir 60%? Vai labāk pievienot spirtu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tam nav lielas jēgas, jo es atceros, ka parahlorfenilbromketons ir ciets un "importēts broms kristālā" Es precīzi nezinu, ko jūs vēlaties, bet jūs netieši norādījāt, ka ketons jau ir bromēts un broms ir viens no diviem vienīgajiem šķidrajiem elementiem r.t., bet pats galvenais, jums jāzina, kāpēc jums tas ir vajadzīgs (idk).... Es neizmantoju toluolu, tāpēc man nav priekšstata, bet daudzus iesaka mazgāt ar ūdeni, un alkohols noteikti sabojātu jūsu apstrādi, kā es iedomājos.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
paskaidrojiet citādi. Iepriekšējo reizi es saņēmu 2b4ch pulverī, un tas bija vidējas kvalitātes, šoreiz es saņemšu 2b4ch kristālā, kas man nepieciešams ar šo kristālu, pirms notiek 2b4ch ekstrakcija toluolā?
 
Top