4CMC

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Sveiki. Ar 4CMC cik L m40 dot 1 kg 2bromo4hloropropiofenona? Skābināšanas standarts sālsskābe + acetons / etilacetāts līdz pH 5-6? Vai toluolam 2 h un 60 grādi būs ok?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Nav sintēzes 3cmc 4cmc ir cits veids kā mmc nav tas pats
 

Attachments

  • x9NQ5ROEZ0.jpg
    x9NQ5ROEZ0.jpg
    447.1 KB · Views: 215
  • YzAQp0LFOU.jpg
    YzAQp0LFOU.jpg
    794.1 KB · Views: 226

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kaut kas specifiskāks?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pat molārās masas ir vienādas, vienīgā atšķirība ir iegūtā savienojuma iedarbība (es domāju).
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Bro dont say bulshit nav tas pats
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
molaritāte vai iedarbība?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Ko es nesaprotu
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
gan 4-hlormetkatinona, gan 3-klormetkatinona molekulmasa ir identiska, tas, ka halogēna novietojums aromātiskajā daļiņā ir atšķirīgs (para pret meta), izraisa atšķirīgas izmaiņas, ko izraisa mērķa proteīns, ar kuru tas saistās (vai tā būtu konformācija, afinitāte vai vienkārši atšķirīgs docking), jums taisnība, ka tie nav vienādi iedarbības ziņā, bet no sintētiskā viedokļa procedūra ir identiska, lai gan tā sākas no dažādiem prekursoriem (attiecīgi 4-hlorpropiofenons un 3-hlorpropiofenons). Es ceru, ka tas bija pietiekami skaidrs, ja nē, jūs varat apsvērt iespēju izlasīt dažus pamatus, kas nav obligāti saistīti ar narkotikām, organiskajā ķīmijā, kā lielākā daļa no mums jau to ir darījuši.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Made u will see is not easy made if u dont know chemistry
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Man ir jautājums, ja jums būtu iespēja izvēlēties, vai sintezēt MMC vai CMC, kāpēc jūs vispār izvēlētos CMC, ņemot vērā to, cik neirotoksisks tas ir, un to, ka arī 4CMC ir nelegāls, tas nav nekādas jēgas. 3CMC varbūt tikai tāpēc, ka tas ir likumīgs, bet bez tam jums labāk ir vienkārši sintezēt 3/4MMC.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Katram cilvēkam vienmēr ir izvēle, bet izvēli par vai pret izlemj ārējie faktori.

Vienkārši atbildot, izraisīt parahalogenēšanu, tā subjektīvi no manas pieredzes ir daudz raiba un faktiski stimulējoša viela nekā 4-MMC. Es "tikai" darīts 3-CMC un 4-MMC (3-CMC kopumā kilogramu diapazonā, un 4-MMC ne tik daudz, bet līdz daudz zemāka tolerance katru pārdozēšanas pārdozēšanu, nav teikt, lai sekotu šo, bet mācīties no manām kļūdām un novērst tās).

Nu stigma ap para-halogenētajiem metkatinoniem ir ārkārtīgi liela un nepareizs maldīgs priekšstats, viss ir, daži mazāk, daži vairāk, bet tas ir aprēķināms. Cik man zināms, nav neviena pētījuma, kurā būtu teikts, ka para-halogenēšana metkatinonos palielinātu neirotoksicitāti kā MMC, abi ir daudz mazāk postoši nekā salīdzinot ar dezoksiefedrīnu[metilamfetamīnu] vai MDMA.

Pētniecības darbos, kuros ir minēti šo savienojumu nopietni neirotoksiskie bojājumi, ir veikti eksperimenti ar tādām 4-CMC devām, kas jebkurā gadījumā būtu letālā zonā, un, protams, tad neirotoksicitāte būs smaga.

Ilgstošāka jebkuru narkotiku lietošana izraisīs smagus neirotoksiskus, cistoksiskus un vispārīgus cilvēka ķermeņa un smadzeņu bojājumus. Katra cilvēka neiroķīmija, bioloģija un citi faktori atšķiras, kas nozīmē, ka arī rezultāti katram pacientam būs ļoti atšķirīgi.

Lielākoties, runājot par Austrumeiropas reģioniem, galvenais viedoklis par šīm vielām nav pat tuvu legālumam, jo tās tiek pārdotas uz ielām galvenokārt milzīgā pieprasījuma un krīzes dēļ zem dažādiem nosaukumiem. To cilvēku procentuālais īpatsvars, kuri iegādājas 3-CMC likuma statusa dēļ, kurā tas ietilpst, ir ļoti neliels.

Katram pašam jāizlemj, kādas ir viņa personīgās vēlmes, pamatojoties uz savu pieredzi, daži cilvēki dos priekšroku MMC, bet daži CMC vai EMC, vai MEC, nav iespējams pateikt, kas no tā ir labāks, tikai ne tad, ja jūs runājat par savām personīgajām vēlmēm.
 
Top