5 minūšu metkatinona sintēze (no pseidoefedrīna)

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Mums ir nepieciešams tikai viens sudafed 720mg pseidoefedrīna (vai vietējā ekvivalenta) un 350mg KMnO4 iepakojums.

Izņemam tabletes, ieliekam tās starp divām papīra lapām un ar āmuru iznīcinām tās līdz putekļiem (arī sarkano vairogu).

Ielejam glāzē apmēram 80ml silta ūdens (ne auksta, bet ne karsta kā no katla), pievienojam mūsu pulveri un maisām, līdz visas lielākās daļas ir sašķidrinājušās. Tagad sasmērējam KMnO4 starp tām pašām divām papīra loksnēm un arī to samaļam līdz putekļiem. Pievienojam mūsu putekļus mūsu maisījumam, samaisām vienu reizi, līdz pazūd viss KMnO4 sarkanums (atvainojiet, ja esat daltonists), un mums būs tikai ūdens, kas sajaukts ar kafijai līdzīgiem dūmiem. Tagad paņemam papīra dvieli (nekādus rokudzelžus vai tp!!!), izveidojam 1/4 izmēra un 4x biezu kvadrātu, apsmērējam to ar nedaudz auksta ūdens un uzliekam to uz otra stikla. Tagad uz dvieļa maigi notīrām maisījumu - tas dabiski izfiltrēsies (pārējo izspiežam, brīnoties, ka papjēra dvieļi nesalūst kā tp un ch). Viss dimanta dzidrais šķidrums ir mūsu produkts, un visiem dzeltenajiem izgarojumiem jāpaliek uz dvieļa. Man nav labāka ketona par metkatinonu. :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vai esat pārbaudījis savu katinonu ar Narkotiku testēšanas reaģentiem? Reakcijas produktam ir tumši brūna krāsa? Vai varat parādīt šīs metodes vai sintezētā produkta attēlus, ja tas ir iespējams?
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
:) Es varētu jums visu parādīt, bet tur nav daudz ko redzēt Mūsu valstī ļoti populārs ir metkatinons (efedrons).

Produkts ir kristāldzidrs šķidrums - brūna kafijveidīga lieta, ko jūs noraidāt.

Šeit ir video par tā izgatavošanu šāvieniem (ilgāks laiks):
 

krtl91

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
hı bro. thx par informāciju. ı vēlos jautāt, vai pēc tam, kad mēs iegūstam dzidru šķidrumu kā mūsu produktu, mēs varam iztvaicēt šķidrumu un iegūt to kristālu (pulvera) formā? paldies.
 

Putin's Daddy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Viens neliels jautājums. No kurienes es varu iegūt KMnO4?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Metkatinons ir laba lieta, ja tas ir tīrs. atvēsinošai ballītei labāks par visu visur pieejamo wannabe MDMA!!!!.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

KMnO4 bieži tiek pārdots kā ūdens attīrīšanas ķimikālija. Vai esat izmēģinājuši šo jauno lietu, ko sauc par ... Google? To var iegādāties Amazon, Ebay, daudzos tiešsaistes pārdevējos, kas pārdod ūdens filtrus, dažos santehnikas veikalos utt. Nevar sniegt jums precīzus norādījumus, nezinot, kur jūs dzīvojat.
 

Putin's Daddy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
paldies cilvēks. vai jūs arī zināt, kā kristelizēt šķīdumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Problēma, ka metkatinons (efedrons) gandrīz nešķīst ūdenī. Ja iegūst brīvu bāzes efedronu, tam ir jāizskatās kā slānim, kas nešķīst ūdenī. Turklāt nav skābju, no kurām ar šo brīvo bāzi (šajā reakcijā) varētu izveidot sāli.
Šķīdība ūdenī2,22 mg/ml
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
tulkojums, izmantojot google no pl:

Uzlieciet piltuvi uz tīras burkas, kurā ir 3 kafijas filtri. Filtrējiet, uzmanīgi lejot metilkatinona šķīdumu caur filtru. Uzmanieties, lai brūnās nogulsnes paliek apakšā - tās nonāk filtrā pēdējās, lai novērstu filtra aizsērēšanu. Šķīdumam pēc filtrēšanas jābūt pilnīgi tīram, dzidram, pretējā gadījumā būs jāfiltrē vēlreiz.
Pēc tam ir jākoriģē pH vērtība. To izmēra ar lakmusa papīriem, ph tad būs aptuveni 8-9. Jāievada sālsskābe, lai pārliecinātos, ka veidojas metilkatinona HCL sāls. Pievienojiet skābi lēnām, pilienu pa pilienam, maisot šķīdumu ar maisiņu. Pēc katra pievienotā sālsskābes piliena pārbaudiet pH vērtību. Pareiza pH vērtība ir 8-9. Tas jādara pēc tam, kad pievienoti apmēram 3-4 krolpa.

PIEZĪME: jābūt uzmanīgiem, lai nepievienotu pārāk daudz skābes, jo tas var radīt problēmas turpmākajos soļos.

7. Kristalizācija

Ielej visu burkas saturu Pyrex traukā (nepieciešams pyrex) un pēc tam novieto trauku uz plīts, lai to uzsildītu. Sāciet visu karsēt uz pēc iespējas mazākas uguns, uzmanot, lai šķidrums šīs darbības laikā (5-7 stundas) ne reizi nesāktu vārīties. Temperatūrai jābūt no 70 līdz 80 °C.

UZMANĪBU:
0 h temp. 25 * C / 760 ml
2 h. temp. 75 * C / 550ml
4 stundas temp. 75 * C / 300ml
6 stundas temp. 75 * C / 150ml
8 stundas temp. 75 * C / 10ml

Kad lielākā daļa ūdens ir iztvaikojusi un palikuši tikai aptuveni 10 ml, šķidrumam jābūt viegli dzeltenīgi dzeltenīgam un ļoti eļļainam. Ir svarīgi iztvaikot pēc iespējas vairāk ūdens, citādi tas kavēs kristalizāciju.
Šķidrumam, kas palicis traukā, pievieno apmēram 20 ml metanola. Šajā brīdī vajadzētu pamanīt pirmo balto un dzelteno kristālu veidošanos.
Viegli samaisiet ar maisiņu, pēc tam atdaliet spirtu, pārlejot to tīrā traukā vai burkā.

PIEZĪME: metanols palīdz atbrīvoties no ūdens un noteiktā laikā izžāvēt kristālus.

Eļļas šķidrums pyrex traukā lēnām sāk izzust, veidojas arvien vairāk kristālu. Uz vismazākās liesmas, pastāvīgi maisot. Kristāli kļūs sausi un stabili. UZMANĪBU, lai nepārkarsētu!!!
Gadījumā, ja kristāli izbalē (zaļgani zilā krāsā) vai sāk kausēties - noteikti samaziniet temperatūru.
Pēc tam ielej 20 ml acetona pyrex traukā. Jūs uzreiz pamanīsiet, ka kristāli kļūs gandrīz sniega baltā krāsā, un acetonā paliks nenozīmīgs daudzums netīrumu (kafijas filtra gabaliņi, mati u. c.).

PIEZĪME: acetons palīdz atbrīvoties no piemaisījumiem un eļļainiem atlikumiem.

Atdaliet acetonu un ielejiet to traukā, kurā iepriekš pievienojāt metanolu. Šajā traukā uzreiz pamanīsiet zināmu daudzumu kristālu, tos atgūstot un saglabājot. Turpiniet iztvaicēšanu, līdz traukā vairs nav šķidruma vai kristāli ir sausa pulvera veidā. Piemēram, ar nazi izņemiet kristālus no trauka, kurā ir metanola un acetona maisījums. Ar skuvekļa asmeni tos var vēl vairāk sasmalcināt pulverī.

PIEZĪME: jāiegūst vairāk nekā 3 grami metkatinona, jo KmnO4 savienojoties ar sālsskābi, veidojas blakusprodukts - kālija hlorīds, kas galu galā kristalizējas ar metālu.

8. Produkta testēšana

a.) Degšana: Uzliesmo nelielu pulvera daudzumu karotē. Pulveris vispirms sāks kausēties, pēc tam vārīties un visbeidzot aizdegsies ar nelielu liesmu. Uz karotes paliek neliels melns atlikums.

b.) Garša: ļoti rūgta

c.) Izskats: Balti vai balti dzelteni kristāli. Samalti tie pārvēršas pulverī, kura konsistence ir līdzīga pūdercukuram vai miltiem.

smarža: Tipisks ketonu aromāts.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ar visu manu cieņu, šī metode ir muļķība. Jūs nesaņemsiet metkatinonu ūdens šķīdumā, jo tas nav šķīstošs. Es domāju, ka tas ir kaut kas cits.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nav pat hidrohlorīda sāls?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
No tabletēm nevar iegūt efedrīna brīvo bāzi ar ūdeni. Jūs varat iegūt maisījumu vai E*HCl ar pildvielām, kas nereaģēs ar KMnO4.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet, neesmu pārliecināts, kuru šī ziņojuma daļu jūs kritizējat. Vai tas ir oriģinālais sintēzes apraksts vai daļa par kristalizāciju?
Jo es atradu pēdējās daļas avotu: tas ir Erowid. Un tajā efedrona apstrāde tiek veikta IPA vai acetonā. To var atrast šeit:


Daļa, kas ir ielīmēta šajā tēmā, to neskaidro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Šī metode izskatās reāla, bet, manuprāt, iznākums ir ārkārtīgi zems. Manuprāt, labākais veids, kā nodrošināt reakciju E brīvā bāze ar KMnO4 polārā šķīdinātājā.
Es gribu teikt, ka ūdens ekstrakcija dod E*HCl sāli. Aprakstītajā metodē autors teica, ka galīgais ūdens šķīdums satur katinona sāli, Tas ir neiespējami vai arī ir tikai produkta pēdas.
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ak, ok, saprotu. Jūs domājat oriģināltekstu. Jā, tas liktu jebkuram saražotajam efedronam nonākt filtrā, vai ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
E*HCl ūdens šķīdumā nereaģēs tik ātri
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
tātad galu galā ir sintēze vai nav?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Videoklipā viņš izspiež neorganiskās vielas caur šļircē ievietoto kokvilnas filtru, kas varētu izstumt jebkuru brīvbāzes metkatinonu galīgajā šķīdumā. Ja tāds ir.

Bet tad ir jautājums par pārmērīgu oksidēšanos ar kālija permanganātu. Es nezinu, vai dihromāti radītu tādu pašu problēmu, bet, tā kā tie ir nepatīkami, es tos tik un tā nekad neizmantoju.
Erowid sintēzes aprakstā pāroksidēšanās ir samazināta līdz minimumam, atdzesējot izejmateriālu un rūpīgi samazinot izmantotā permanganāta daudzumu. Kā jūs domājat, vai tas varētu darboties?
Šķiet, ka saprātīgas modifikācijas šajā sintēzē būtu šādas:
1. Sākt ar efedrīna brīvo bāzi
2. Šķīdinātājam izmantot IPA, nevis ūdeni.
3. Izmantojiet minimālu permanganāta daudzumu
4. Pievienojiet skābi jebkurai iegūtai efedrona brīvbāzei, lai nogulsnētu stabilu sāli.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Reakcija darbojas, jo etiķis šo bāzi pārveidos par sāli, etiķskābes mcat... Es pamēģināju, tas darbojas... veidojas ļoti eļļains sāls un vēl kaut kāda cita sūdiņa maisījums (pamēģināju atšķaidīt istabas temperatūrā). Sāls ir nestabila un ātri sadalās, nekad neesmu mēģinājis IV, nekad to nedarīšu.
Mans viedoklis ir tāds, ka tas darbojas, bet man bija pieejams diezgan tīrs efedrīns (sāls bija vienīgais piemaisījums)... Nekad neesmu mēģinājis ar pseido no tabletēm, vismaz pagaidām vēl nē
Tātad, varbūt hcl un pārbaudīt ph ik pa laikam dzesēšanas/atšķaidīšanas reakcijas laikā un daudz spirta un acetona var dot kristālus ..
Es to izmēģināšu, kad man būs nauda, ko izmest pa logu (vai varbūt ne), bet es domāju, ka aukstā reakcija ar kādu ph korekciju un ne 12 stundas no tā, atšķaidīts ar izopropanolu un attīrīts ar turpmāku acetona mazgāšanu un spirtu var yiled kristāli.. Es izmēģināšu lēno kristālu ceļu no ūdens/izo
Tas darbojas, bet tas ir acetāts..
 
Top