5cl-adb panākumi no jauna pavāra

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Es no TGRC pasūtīju 1 kilograma komplektu, kurā bija 4 reaģenti. Es pievienoju 4 reaģentus 5 l kolbā istabas temperatūrā. Pēc tam izmantoju virspusējo maisītāju, lai homogenizētu šķīdumu. Pēc apmēram 5 minūtēm es izmantoju savu 5 litru sildīšanas kolbu ar 2 dažādām temperatūras mērierīcēm, lai paaugstinātu temperatūru līdz 79 grādiem pēc Celsija uz 6 stundām ar pastāvīgu maisīšanu. Pēc 6 stundām es ļāvu šķīdumam atdzist līdz 60 grādiem pēc Celsija. Pēc tam es sakratīju 5 l kolbu, kas bija pilna ar šķīdumu, un pārlēju to tīrā pietiekami lielā traukā. Pēc tam šķīdumam pievienoju 5 litrus ļoti sāļa ūdens (kura dibenā sāls nekrājās, bet izskatījās ļoti sāļš). Es to pievienoju ļoti lēni, lai ļautu manam eļļainajam šķīdumam atdalīties no blīvā sālsūdens. Pēc tam ar 100 ml šļirci izsūknēju visu eļļu. Es ieliku eļļu lielā silikona traukā un ļāvu eļļai izkristalizēties un izžūt. Eļļa, ko es nevarēju ekstrahēt, galu galā izžuva un peldēja sālsūdens virspusē, un man izdevās iegūt šo kristālu, bet tajā bija nedaudz sāls. No 1000 gramu komplekta es ieguvu 1200 gramus.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Apsveicam, brālīt! Vai beigās jums izdevās iegūt cietu produktu vai tas joprojām bija eļļains?

Vai jūs varētu arī sniegt pilnu sintēzes, ko jūs veicāt, aprakstu, ja jums ir?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Vai jums ir jāpievieno sāls šķīdums, kāpēc es jautāju, jo es nekad neesmu dzirdējis šo soli, nedz arī jūs to darījāt ar ledu, lai iegūtu galaproduktu.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Paldies par informāciju, es gatavojos saņemt 5cl-adba, ko pasūtīju no foruma
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Vai kāds, LŪDZU, var man nosaukt cienījamu 5CL/5F prekursoru komplektu pārdevēju?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Es meklēju, ka pārāk brā..
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, draugi, lūdzu, vai jūs varētu man palīdzēt atrast uzticamu prekursoru 5CL/5F komplektu pārdevēju ?
LŪDZU
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Ei, es pērku no viņas labs bizness
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ko nozīmē TGRC ?
 
Top