5cladba paliek taukaina, vai tas ir normāli ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, ceru, ka es saņemšu mazliet informācijas par 5cladba Esmu pabeidzis produktu pēc reakcijas Es esmu atdalījis eļļu no ūdens, tad ielej to pyrex cepeškrāsns traukā, lai kristalizētos, bet tas dosnt šķiet kristalizēties ir tas normāli var,Es joprojām to izmantot eļļas veidā un būt spēcīgs ar 100g līdz 1kg lapu
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5cl kušanas temperatūra ir 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
ko es gribu teikt, ja laika apstākļi ir karsti vai tiek piemērots karstums, tas nepaliek ciets
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kad es pabeidzu produktu, tā ir kā gļotaina eļļa. Vai ir kāds padoms, ko jūs varat piedāvāt, lai es varētu to izkristalizēt . Ja varat piedāvāt soli pa solim, kā jūs to darāt, būtu ļoti pateicīgs.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g uz 1kh ir traks daudzums..Es izmantoju 17ishg uz 1LB. Cilvēkiem tas patīk. Kad es dabūju eļļas materiālu, es to sasaldēju un izmantoju no šīs formas. Ar to vieglāk rīkoties. Tad es to izkausēju ar everclear. Darbojas lieliski eļļains vai ciets. Punkts ir tas, ka jums tā vienalga ir jāizkausē, lai to uzklātu uz lapām.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Jā iemet saldētavā vai ledusskapī. Daudziem sintētiskajiem kannaboīdiem ir zemāka bointa nekā dienas kokaīnam. Citiem vārdiem sakot, tas kūst 80, nevis 160 grādu temperatūrā. Telpas temperatūrai ir milzīga nozīme, uzglabājot šos savienojumus.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Vai es varu pajautāt, vai jūs Izmantojāt 4 sastāvdaļu komplektus, kas tiek pārdoti tiešsaistē. Es mēģināju, un man palika brūngani balta jogurta izskata mitrs gūpa.. Tas izžuva, bet klientiem, kad to lieto, nav nekādas ietekmes.
 
Top