5f-adb ietekme, ilgums un atcelšana?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,

Es plānoju iegādāties 100 g 5F-ADB. Man ir liela pieredze ar MDMB-4en-PINACA un lielāko daļu JWH sintētisko kanabinoīdu. Tiem, kas jau ir izmēģinājuši 5F-ADB, kā tā iedarbība ir salīdzināma ar parasto THC? Cik ilgi saglabājas iedarbība?

Visbeidzot, es gribētu uzzināt, cik daudz no tā vajadzētu lietot, lai attīstītos atkarība, un kāda ir alkas sajūta.

Paldies visiem par jūsu ieskatu!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hei hei

es izmantoju abas no tām gadiem
Mans mīļākais ir 5cl bet tā pat laiks jautājums par kvalitāti no partijas šajā laikā, kas visvairāk partijas nāk no prekursori es teiktu, ka tie ir ļoti silimar vispār
Ja jūs esat atzīmējuši, ka pēdējā laikā zaļā, sarkanā un baltā 5f adb partija iet uz pasaules mēroga šajā laikā 😂

Ja jums ir nepieciešams vairāk infos pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB ir daudz spēcīgāks par THC. Lietotāji bieži ziņo par ārkārtīgi intensīvu un satriecošu iedarbību, tostarp spēcīgu eiforijas sajūtu, izmainītu uztveri un dažos gadījumos halucinācijas.

Blakusparādības var būt smagas un ietvert ārkārtīgu trauksmi, paranoju, apjukumu, uzbudinājumu, paātrinātu sirdsdarbību, paaugstinātu asinsspiedienu, sliktu dūšu, vemšanu un dažos gadījumos - krampjus vai samaņas zudumu. Ir ziņots arī par ilgtermiņa psiholoģisku ietekmi, piemēram, pastāvīgu trauksmi vai depresijas simptomiem pēc lietošanas.

Lietojot 5F-ADB, ir ievērojami lielāks pārdozēšanas risks. Pārdozēšana var izraisīt smagus simptomus, piemēram, krampjus, sirdslēkmes vai pat nāvi. Šaurais terapeitiskais logs (devas diapazons, kas rada vēlamo efektu, neizraisot toksicitāti) padara to bīstamu.

Parasti iedarbības sākums parasti ir straujš, kas iestājas dažu minūšu laikā pēc smēķēšanas vai tvaicēšanas. Iedarbības ilgums var būt dažāds, bet parasti tas ir 1-2 stundas, lai gūtu maksimālo pieredzi, kam seko ilgstoša atgriešanās, kas var ilgt vairākas stundas. Kopējais ilgums var būt aptuveni 4-6 stundas, taču tādas blaknes kā trauksme vai diskomforts var saglabāties daudz ilgāk.

5F-ADB ir daudz spēcīgāks, un salīdzinājumā ar THC tam ir lielāks smagu blakusparādību un pārdozēšanas risks. Tā iedarbība ir intensīvāka un mazāk paredzama, tāpēc tā ir ievērojami bīstamāka.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Esmu to devis pie diviem cilvēkiem ar. Noooo tolarence un simptomi ir ļoti biedējoši ... un maisījums ir 40grams pie 60 g herb!!!vevery potent,starp citu, ja kāds puisis tagad pareizi, cik % ir šis maisījums, lūdzu, pasakiet man, lai būtu labāk pie manas zināšanas!!!! Paldies
 
Top