6-monoacethlmorphine

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hei, puiši, man ir nedaudz morfīna galvas etiķskābes un H2SO4.

Vai kāds var man pateikt, kā no tā pagatavot 6-mam?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Etiķskābe nav acilējošais aģents, no tās vispirms ir jāgatavo anhidrīds.
Kāpēc 6-MAM? jums nav pietiekami daudz skābes divām grupām, lai izgatavotu heroīnu?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Vai 6-MAM nav tas, kas galvenokārt izraisa heroīna iedarbību?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Runa nav par edukātu kvantitāti, vairāk par manu produktu kvalitāti.
Es nevēlos acetilēt gan 3., gan 6. pozīcijā. Lai acetilētu tikai 6. pozīciju, ir vajadzīga ledus etiķskābe.

Etiķskābes anhidrīds ir pietiekami spēcīgs, lai acetilētu abas un radītu diamorfīnu, bet 6. am ir daudz spēcīgāks nekā heroīns.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
6-monoacetilmorfīns ir 30 reižu spēcīgāks par diacetilmorfīnu....

Es domāju, ka tā ir tā pati sintēze, bet etiķskābes vietā etiķskābes anhidrīda izmanto ledus etiķskābi...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@RegulierTier, 30 % spēcīgāk, nevis 30 reizes.
No kurienes jūs ieguvāt šo informāciju? Neticiet visam, ko lasāt Vikipēdijā, ja tur nav saišu uz uzticamiem avotiem.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Jums ir taisnība... 30% vairāk. Mana kļūda.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Tomēr es domāju, ka ir laba ideja izgatavot tieši 6-mam, ja jums ir farmaceitiskais morfīns, nevis izgatavot diamorfīnu... 🤷

Tas ir spēcīgāks, un ledus etiķskābi ir vieglāk dabūt rokās, jo tā nav kontrolēta vai aizliegta viela kā etiķskābes anhidrīds vairumā valstu.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Es gribētu nobaudīt diacetil-N-fenetilnormorfīnu ;)
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cik saprotu, ledus a.a. ražo darvu, un, lai iegūtu balto aziātu produktu, izmanto etiķskābes anhidrīdu..nātrija sulfātu maisījumā un karsē ar ūdens kondensatoru virsū dažas stundas. Vajadzētu būt informācijai šīs vietnes literatūrā. Aspirīna sintēze ir tāda pati, arī 5 pilieni koncentrētas sulfītskābes, lai katalizētu un sāktu reakciju. sulfīts absorbē ūdeni, kas nav vajadzīgs reakcijā, arī H20 ir blakusprodukts. Vairāk informācijas par stropu un zilo gaismu.
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Darvu ražo, acetilējot neapstrādātu opiju, tāpēc tajā ir arī citi acetilēti alkaloīdi, piemēram, noskapīns u. c. Arī par 6 mam vai 3 mam, vai kā citādi, tīmeklī ir sniegta, šķiet, nepareiza informācija, vai arī tā ir diezgan neviennozīmīga, ledus etiķskābe nerada spēcīgāku produktu nekā tīrs etiķskābes anhidrīds, jo ledus etiķskābes sastāvā ir ūdens, un mēs visi zinām, ka ūdens sabojā reakcijas. Tātad ledusskābe var radīt, iespējams, pilnīgu sintēzi ar mazāku MAM, bet AA rada apmēram 50/50 vai kaut ko līdzīgu no mazāka un spēcīgāka MAM. Ir gandrīz neiespējami izslēgt visu mitrumu no morfa vai kloroforma ievades utt., nemaz nerunājot par reakcijas izolēšanu, lai izslēgtu gaisu/mitrumu, tāpēc galarezultāts ir vidēji 50/50 maisījums. Es uz brīdi aizķēros pie 6 - 3, bet ledusskapis nav ceļš uz labāku produktu.
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Es nezinu šo ppls info par 6-mam, bet tā ir nepabeigta reakcija no a. Un u nevajadzētu domāt, ka tas ir 30x spēcīgāks, ja tas ir nepabeigts reakcijas produkts..tāpēc daži pētījumi vēl varētu u ietaupīt vairāk? DM?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Tas ir par 30 % spēcīgāks... Veiciet kādu pētījumu pats, brāli.
6-mam ir viens no trim heroīna (diacetilmorfīna) metabolītiem.
Tavā organismā acetila grupas tika atdalītas viena pēc otras.
Viens no produktiem ir 6-mam un otrs ir 3-mam. 3-mam ir neaktīvs, bet 6-mam ir daudz spēcīgāks par morfīnu, jo tas ir ļoti lipofīls.
10 % no tā metabolizējas līdz morfīn-6-glikuronīdam, kas arī ir aktīvs, un 55-75 % metabolizējas līdz morfīn-3-glikuronīdam, kas ir neaktīvs...

Tāpēc ir lietderīgi ražot un lietot 6-mam, nevis diacetilmorfīnu.
Argumentam "tā ir nepilnīga reakcija" nav nekādas jēgas... Šajā gadījumā būtu prātīgāk veikt šo "nepilnīgo" reakciju...
 
Top