Dāvana slepenajiem ķīmijas mīļotājiem - dažas grāmatas, kas, manuprāt, ir piemērotas jums

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Priecājos ar jums visiem iepazīties, esmu slepenās ķīmijas entuziasts, agrāk aktīvāk darbojos The Hive, mani interesē slepenā ķīmija, varbūt neesmu profesionālākā persona šajā forumā, bet esmu gatavs ar jums visiem apspriest ar organisko ķīmiju un zāļu sintēzi saistītus jautājumus.

Mēs visi esam ienākuši šajā forumā līdzīga hobija dēļ, es atklāju, ka ir daudz cilvēku, kuri interesējas par zāļu sintēzi un vēlas par to uzzināt, bet viņi nezina par šo jomu, tāpēc nevar atrast to, kas viņiem nepieciešams, daudzas grāmatas (piemēram, dažas grāmatas no onclefester) vai tiešsaistes raksti dažkārt nav precīzi, es dalos ar grāmatām, kuras, manuprāt, ir piemērotas ķīmijai, es domāju, ir piemērotas ķīmijas mīļotājiem, lai uzzinātu par zāļu ķīmiju.

Jums vajadzīgās grāmatas varat lejupielādēt, izmantojot manis norādītās lejupielādes saites, bet, lai būtu droši, iesaku sameklēt nosaukumu un lejuplādēt to tieši no jūsu iecienītākās meklētājprogrammas.

1. Mana visieteicamākā grāmata ir profesora Buzz'a Rekreācijas narkotikas,Tā ir vienīgā labākā grāmata, kas jebkad sarakstīta par rekreācijas narkotiku ražošanu. Bagātīgi ilustrētā grāmatā aprakstīts aprīkojums, metodes un reaģenti, ko izmanto nelegālo narkotiku slepenā ražošanā. Kristalizēšanas, hromatogrāfijas, destilācijas un reducēšanas procedūras ir aprakstītas šādiem izklaides narkotiku veidiem.
Amfetamīni
Halucinogēni
THC
Pretsāpju līdzekļi
Hipnotiķi, sedatīvi un trankvilizatori
Ir iekļautas detalizētas instrukcijas prekursoru iegādei un izgatavošanai. Detalizēti un detalizēti ir aprakstīta darba joma un sniegti papildu informācijas avoti.

To var atrast un lejupielādēt no The Hive arhīva.


2. Tihkal un PiHKAL,Aleksandrs Šulgins, triptamīnu un feniletilamīnu bībele, neprasa daudz skaidrojumu.

Tos var atrast EROWID


3. Amfetamīnu sintēzes
Pārskats un uzziņu rokasgrāmata speciālistiem

Otto Snow ir viens no maniem iecienītākajiem autoriem, un viņa grāmata ir ļoti specializēta, aptverot OxyCodone, LSD, amfetamīnu, fenotilamīnu, THC sintēzi un farmakoloģiju.

Šī saite ļaus lejupielādēt visas viņa grāmatas (varat tās lejupielādēt arī, meklējot nosaukumu).

Otto ir apkopojis skaidrākās sintēzes par psihedēlisko amfetamīnu, prekursoru un reducēšanu masveida ražošanā. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) un citi populāri stimulanti, piemēram, metilkatinons, fenetermīns, aminorex, efedrīns. Tas ir viegli lasāms, tomēr, skaidrs, hardcore, psihodēlisko amfetamīnu ķīmija. piem. metilkatinons un citi psihostimulanti no ārpus saraksta esošām ķīmiskām vielām. Prekursoru ražošana no mēslojuma, garšvielām, mizām, sēklām un eļļām. Keramzīta un elektrolītiskā reducēšana. reducēšanas un sarakstā iekļauto ķīmisko vielu masveida ražošana no šķīdinātājiem un parastām ķīmiskām vielām vietējā datortehnikas veikalā. Aprakstītas simtiem reakciju, spēkā esošie likumi par narkotikām un saraksta ķīmiskajām vielām.


4. Otto Snow - LSD-25 un triptamīna sintēzes: (1998): Apskats un uzziņu rokasgrāmata profesionāļiem (1998)

LSD sintēze ir ļoti sarežģīta, par to var uzzināt, izmantojot šo grāmatu,Kas ir visplašākais uzziņu ceļvedis par LSD-25 sintēzēm. Aprakstītas reakcijas, ieskaitot pārskatu par darba grupas ziņojumu: Narkotiskās vielas un narkomānija, anotācijas un konsultantu dokumenti. Daudzas no reakcijām ietver: N,N-dialkilaizvietotu lizergamīdu sintēze. Kērtisa reakcija. D-izolīzergīnskābes hidrazīda; d-izolīzergīnskābes azīda; d-izolīzergīnskābes azīda sagatavošana.

5. Slepenu narkotiku laboratoriju izveide un darbība.

Šajā grāmatā nav runa par narkotiku izgatavošanu, bet gan par to, kā izveidot laboratoriju un parādīt dažas nodarbības par slepeniem ķīmijas eksperimentiem.

Šajā grāmatā soli pa solim detalizēti aprakstīts, kā izveidot un vadīt slepenu narkotiku laboratoriju - bez pieķeršanas. Motivējot sirsnīgai vēlmei kliedēt Amerikas iedzīvotāju neziņu par "narkotikām", autors atklāj visus nelegālas narkotiku ražošanas laboratorijas darbības aspektus.Džeks B. Nimble atklāj, kā izvēlēties vietu slepenas narkotiku laboratorijas izveidei, kā noslēpt pēdas, drošības pasākumus, kā arī to, kad un kā pārtraukt darbību, lai netiktu notverts.Viena no svarīgākajām nodaļām ir "Aizdomīgu priekšmetu iegāde", jo ķīmijas uzņēmumi bieži vien novēro noteiktus reaģentus un ziņo par pasūtījumiem DEA, un patiesībā tas ir jādara attiecībā uz noteiktām ķīmiskām vielām. Turklāt DEA bieži veic "Sting" operācijas, izveidojot viltus ķīmijas uzņēmumus, kas pārdod aizdomīgas ķimikālijas, un pēc tam arestē to klientus. Tāpēc zināšanas par to, kā iegūt aizdomīgas ķimikālijas no ikdienas produktiem, ko pārdod datortehnikas, pārtikas preču un auto preču veikalos, ir absolūti nepieciešamas pagrīdes ķīmiķiem! Džeks B. Nimble stāsta, kā iegūt safrolu, kas ir galvenā sastāvdaļa, kura nepieciešama daudzu metilēndioksi narkotiku, piemēram, MDA, MDMA, MMDA, "EVE" u. c., sintēzei, no sasafrasas eļļas, kas ir pieejama bez receptes pārtikas veikalos un aptiekās; efedrīnu un citus labus prekursorus amfetamīniem no "astmas medikamentiem"; augstas kvalitātes ēteri no "starta šķidruma"; hloroformu no "traipu tīrītāja"; un parasti grūti pieejamo tetrahidrofurānu no "PVC cauruļu tīrīšanas līdzekļa"." Šajā nodaļā autors arī aplūko, kā atrast "likumīgu" pielietojumu nepieciešamajām ķimikālijām un kā tās pasūtīt no parastajām ķīmisko vielu piegādes iestādēm. Autors arī aplūko, kā pašam izgatavot stikla traukus un citu laboratorijas aprīkojumu no ikdienā lietojamiem priekšmetiem. Apskatītas arī tabletes, kapsulas un citas nelegālo narkotiku iepakošanas metodes. šajā grāmatā aprakstītās slepenās laboratorijas nav obligāti jāizmanto nelegālo psihoaktīvo narkotiku ražošanai - tās var izmantot medikamentu un noderīgu ķīmisko vielu ražošanai kara vai izdzīvošanas situācijā.


Ja esat iesācējs, tad šis ir labākais saturs, ko jūs meklējat

1. Khan Academy. Tajā bez maksas ir viegli un interaktīvi apgūstama informācija kursu vērtībā. Pierakstieties uz viņu ķīmijas un organiskās ķīmijas kursiem.

2. Scribd. Tā sniedz neierobežotu piekļuvi mācību grāmatām, zinātniskiem rakstiem un žurnāliem, lietotāju augšupielādētiem dokumentiem, kā arī komerciālām un pagrīdes grāmatām par sintēzi un ķīmiju. Tur var atrast gandrīz jebkuru mācību grāmatu, ko jūs iedomājaties.

3. Erowid ķīmijas arhīvs un Rhodium Archives.

4. sciencemadness.org
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Sveiki un paldies par noderīgajiem padomiem! Katras grāmatas par slepenu narkotiku gatavošanu daļa, kas saistīta ar prekursoru/reaģentu iegādi, tomēr ir pilnīgi bezjēdzīga, jo lielāko daļu juridisko nepilnību iestādes jau sen ir aizlāpījušas. Daudzās valstīs efedrīnu vairs nevar atrast nevienā bezrecepšu medikamentā, sērskābes notekūdeņu tīrīšanas līdzekļi netiek pārdoti, sasafrasa eļļa noteikti vairs nav nekontrolēta utt. utt.

Gan tēvocim Festeram, gan profesoram Buzzam ir ļoti slikta reputācija daudzos forumos, kurus es apmeklēju. Bet es nekad neesmu lasījis PB grāmatu. Jūs savā ierakstā sakāt, ka to varētu atrast lejupielādei The Hives arhīva vietnē , bet es to nevaru atrast?
Vai jūs nevarētu, lūdzu, norādīt saiti uz lejupielādes vietu?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Jums ir taisnība, daudzas no šajās grāmatās aprakstītajām metodēm ir novecojušas, es sūtīju šīs grāmatas, lai informētu interesentus par [laikmeta progresīvajām metodēm] un zāļu un ķīmiskās sintēzes pamatiem, manuprāt, viens no ķīmijas pievilcības aspektiem ir tas, ka tā vienmēr pilnveidojas, piemēram, ja nevar atrast efedrīnu, varbūt var mēģināt sintezēt efedrīnu no bromfenilacetona, metamfetamīna sintēzei nav obligāti jāizmanto efedrīns, P2P un P2NP arī ir populāri prekursori, jūs varat dalīties šajās zināšanās ar draugiem šajā forumā, cik man zināms, šajā forumā ir daudz cilvēku, kas ir eksperti.

Unclefester darbā ir dažas kļūdas, īpaši elektroķīmiskajā sintēzē un LSD sintēzē, bet es reti dzirdēju, ka kāds kritizētu Recreational drugs by professor buzz grāmatu, un es pats šajā grāmatā neatradu nopietnas kļūdas, varbūt tāpēc, ka tā ir pārāk veca, tur var būt kāds nepareizs saturs, kas tajā laikā tika uzskatīts par pareizu.

Lejupielādes saites

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

Šī ir skaidra tīmekļa saite, tāpēc, lūdzu, esiet uzmanīgi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Paldies! Jūs izskatāties pēc patiešām izpalīdzīga un zinoša cilvēka.
Nekad neredzēju detalizētu kritiku par profesoru Buzz, drīzāk apmēram tā, ka "šī reakcija ir tik vienkārša, ka pat profesoram Buzzam neizdodas to sačakarēt". Bet šāda veida rūdīti, slikti pārdomāti komentāri vienmēr būs apkārt.
Un, runājot par Festeru, jūs varat palutināt acis ar šo mazo dārgakmeni, kurā redzama saruna starp viņu un vienu no viņa kritizētājiem:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html.

Manuprāt, Fester uzvar šajā gadījumā. Kritika ir sīka un pārspīlēta.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Paldies par lapas ieteikumu, tas ir sparinga mačs starp meistariem, katrs ķīmiķis cenšas pierādīt sevi lielāku, manuprāt, tas ir ļoti vērtējams, un no viņu sarunām var daudz mācīties, manās acīs Eleusis vai Zwitterion, Unclefester viņi visi ir narkotiku varoņi, daži viņu raksti joprojām ir atsauces vērtība, īpaši viņu dokumentētās kļūdas sintēzē, no kurām var mācīties iesācēji, arī Eleusis autobiogrāfija ir ļoti interesanta, reproducēšu viņu noderīgos rakstus, lai vairāk cilvēku varētu iepazīties.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Nu, man ir prieks redzēt, ka dažas vecās bites vēl ir saglabājušās. Jau kādu laiku esmu prom no realitātes... sāku lēnām un droši atgriezties... Man šķiet, ka savā izlasāmo grāmatu sarakstā jūs, iespējams, esat aizmirsis Strīķa "Totālo sintēzi". Dažas lietas varbūt ir novecojušas, jā, bet tomēr ķīmija ir ķīmija, un tā ir jautra... ja reiz sāc, nekad vairs nevar apstāties!
bišu drošs
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Patīkami iepazīties, ceru, ka šis forums ar mūsu pūlēm varēs būt tikpat aktīvs, kā savulaik bija Ule

Protams, bišu drošs
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Paldies tēvocim Lī :), es ticu, ka tas ir iespējams. Peeps ir ieinteresēti, un forumi ir vieta pozitīvām diskusijām, bet arī zināšanu apvienošanai, lai saglabātu visu drošību.
 
Top