Labs veids, kā nosūtīt pakas ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki,
Tātad būtībā es sāku savu mazo biznesu, un es mēģinu izdomāt veidu, kā droši sajust iepakojumus, tāpēc ir mans jautājums:
Kāds, jūsuprāt, ir labākais pasta pakalpojums, lai sūtītu sūtījumus valsts iekšienē, piemēram, nevis uz ārvalstīm, es domāju par Mondial Relay ar viltus nosaukumu un adresi (es izveidoju nejaušu uzņēmuma nosaukumu un paņēmu nejaušu adresi), vai tas darbosies? Pagaidām es strādāju tikai ar c-liquids, vai ir droši sūtīt un, ja nē, tad kāpēc?
Labu dienu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
DPD ir vislabākā iekšzemes pasta sūtījumu piegāde, DHL ir vislabākā starptautiskā pasta sūtījumu piegāde. Ar DPD jūs varat izmantot "drop shops", kur jūs nododat savu sūtījumu tuvākajā "drop shops", bet saņēmējs saņem savu sūtījumu savā tuvākajā "drop shops". C-šķidrumu vajadzētu būt ļoti drošam sūtījumam, tas izskatās/jūtas un rentgenstaru ziņā ir tieši tāds pats kā parasts eliquid iepakojums.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kas ir C-šķidrums ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Sintētisko kanabinoīdu eqliuīds vapēšanai
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vispirms paldies par atbildi. Es gribētu uzdot vairāk jautājumu, ja neiebilstat.
Kāds ir labākais padoms sūtītāja infos, es neesmu tik stulbs, lai ieliktu savu, bet vai pietiek tikai ievietot uzņēmuma nosaukumu, ko es izdomāju, un nejaušu adrešu ? Tāpat es gribēju izgatavot skrejlapas, ko es ieliktu iepakojumā ar precēm, kaut ko ar zīmolu uz tā, un lietas, kas liktu izskatīties kā rlly legit pakete, vai man vajadzētu saglabāt šo ideju vai izmest to?
Ja jums ir vēl kādi padomi, es būtu pateicīgs, man patīk pašam gūt pieredzi, bet es gribētu, lai mani šajā procesā nesaķer.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Vienkārši izdomājiet reāli skanīgu adresi, tomēr pārliecinieties, ka pasta indekss ir pareizs, man patīk izmantot reālas adreses un mainīt numuru uz pārāk lielu, lai tas būtu uz ielas. Atrodiet vietu, kas izīrē birojus vairākiem uzņēmumiem ar vienu adresi, un izmantojiet to adresi. Tam patiešām nav nozīmes. Es nezinu, kurā valstī atrodaties, bet daudzās valstīs, kas nav ASV, pasta sūtījumus neseko ar suņiem un neveic rentgenu, tāpēc rīkojieties, kā vēlaties. Kā jau teicu, iepakojiet to tāpat kā parastu šķidrumu, ja sūtījumā iepakojums plīst un saturs izplūst, tas netiks rūpīgi pārbaudīts, to vienkārši aplīmēs ar lentu. Cilvēkiem ir daudz darāmā, un šķirošanas birojos ir liels darba temps. Tāpat jāuzmanās, vai iepakojuma iekšpusē nav pirkstu nospiedumu, matu utt.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
C šķidrumi ir ļoti droši nosūtāmi, tie šķiet kā citi vienkārši šķidrumi. Iepakojumam, manuprāt, divas vai trīs reizes vakuumējiet un katru reizi mazgājiet ar alkoholu, lai likvidētu visas pēdas, pēc tam izmantojiet milāra maisiņu, lai novērstu rentgena staru iedarbību (par milāra maisiņu ir dažādi viedokļi, es nedomāju, ka tas var pilnībā novērst rentgena staru iedarbību, bet mēģināt nav slikti). Neaizmirstiet, ka vienmēr jālieto cimdi, pirkstu nospiedumi var radīt nopietnas problēmas. Kad iepakojat savu produktu, paslēpiet to kādā legālā iepakojumā.
Atgriešanas adrese var būt pilnīgi izdomāta, tāpat kā jūsu vārds, tā būs pircēja problēma, ja viņš nolems jums iedot savu īsto adresi, vienkārši nedomājiet par to. Ja vēlaties izvietot skrejlapas vai uzlīmes ar savu zīmolu, es ieteiktu tās ievietot ārējos vakuumos, lai viss būtu kopā un paslēpts. Veiksmi! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Vai, kad vēlaties to nosūtīt, jums neprasa personu apliecinošu dokumentu?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Pārliecinieties, ka jūsu pasta indekss atbilst apgabalam, no kura sūtāt. Atcerieties, ka pasta kurjeri parasti zina visu nosaukumu adreses un uzņēmumus savā apgabalā.
 
Top