Jauna ideja attiecībā uz izvairīšanos no laboratorijas atklāšanas.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kāds cilvēks nesen man rakstīja privātu ziņu, vaicājot par veidiem, kā novērst neizbēgamās smakas, kas saistītas ar slepenām ķīmijas laboratorijām. Kā zina ikviens, kuram ir pieredze, ķīmisko reakciju laikā radītās smakas var būt no īpatnējām līdz pat pilnīgai eitanāzijai. Es pārlasīju sarakstu ar vispārpieņemtajām metodēm, piemēram, vecā šļūtene tualetē, ūdens aizkaru uzstādīšana, dūmu izlaišana no skursteņa, lai aizsegtu izcelsmi, u. c., tad atklāju par kādas jaunas idejas potenciālo efektivitāti, ko nekad neesmu redzējis praksē. Un lūk, man uz ekrāna parādījās produkts, ko es nekad iepriekš nebiju redzējis Amazon piedevā sociālajos medijos, un šeit tas ir jūsu uzmanības lokā. Keramiskais katalītiskais deglis. Tas ir paredzēts malkas krāsnij un izmanto tās radīto siltumu, lai sildītu katalizatoru, bet, manuprāt, ļoti labi darbotos arī 6 collu plīts degļa elements, kas piestiprināts priekšā. Ar to jūsu izejas caurulē (un degļa elementu), es uzskatu, ka tas varētu uzkarsēt gandrīz jebkuru smaku, un katalizators, deglis un reostats temperatūras kontrolei būtu zem 200 ASV dolāru par jaunu (un deglis un krāsns rokturis daudziem no mums varētu būt bezmaksas). Es tikai domāju, ka es iepazīstināšu ar šo ideju un uzsākšu dialogu, lai apspriestu tās potenciālu.

YDqluOH46K

Šeit ir saite uz produktu Amazon Protalwell Wood Stove Catalytic Combustor, 6" Round Ceramic Catalytic Combustor Replacement for Wood Stoves https://a.co/d/as9TCeq.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Protams, aktivētās ogles filtrs? kā audzēšanai nezāles/ tas ir tas, ko iv redzējis darbam... manu acu priekšā mājās f/e. Iespējams, ahotty bet hey ho, es neko nejūtu un iv nav bijis nekādu pieminējumu no maniem kaimiņiem! Ne tad, kad es audzēju nezāles, ne tad, kad es veicu sintēzes lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas ir forši, lai gan, bet arī, protams, tām būtu vajadzīgas siltas reakcijas, lai tas aktivizētos? Es pašlaik veicu vairākas ledus aukstas reakcijas mo.... vai tas varētu darboties? Vai arī jūs domājat par karstumu, lai to atdalītu...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jā, tas būtu jāsilda atsevišķi. Man šķiet, ka es domāju, ka varētu darboties plīts deglis uz sejas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, jā, es redzu, atvainojiet. Mana kļūda. Diezgan forši.
Vai tas tomēr būtībā nav tieši tas pats, kā darbojas aktīvās ogles filtri? Es pieņemu, ka caurumu forma aiztur smakas? Diezgan forši jebkurā gadījumā.
Es domāju, ka ar kokogles filtriem, ja kāds to redz, tas tiešām var būt tikai šaubīgs, vienā vai otrā veidā (es pieņemu, ja vien jūs nedzīvojat valstī, kur jums ir atļauts audzēt savu nezāli (kur neviens nezinātu, kas ir iepriekš minētais priekšmets!).
 
Top