A-Eļļas sintēze no 1kgP2NP ar NaBH4/CuCl2

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Labdien. Es vēlos veikt šo sintēzi. Es esmu iesācējs, bet ļoti entuziastisks. sintēzes laikā būs ķīmiķis, bet līdz tam man ir jāsaņem laboratorijas aprīkojums un reaģenti. paldies par atbildi, kad es to saņemšu, jauku dienu. ja es saņemšu sintēzi, ja iespējams, mazos soļos. liels paldies.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Šeit nav nekāda jautājuma, tikai apgalvojums, ka jūs gatavojaties veikt šo sintēzi.

Sintezes ziņojumā ir burtiski rakstīts, kādi reaģenti un laboratorijas piederumi jums ir nepieciešami šai sintēzei, un jūs sakāt, ka sadarbosieties ar ķīmiķi, jūs varat vienkārši parādīt viņam sintēzes maršrutu, un viņš var jums pateikt visu nepieciešamo attiecībā uz reaģentiem un laboratorijas piederumiem.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es vēlētos, lai kāds zinātu sintēzi un dalītos ar to. Es veiksim sintēzi, tas ir viss. Forumā atradu vairākas sintēzes, bet vēl neesmu atradis galaproduktu a-eļļu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Gala produkts ir amfetamīna sāls, piemēram, sulfāts vai fosfāts.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
paldies par mani Es gribētu apstāties pirms galaprodukta amfetamīna sāls, sulfīda, lai tas paliek eļļas veidā, ir kāds variants. a- Es gribu eļļas galaproduktu. Vai es rakstu muļķības? ja tā, tad es ļoti atvainojos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Šajā posmā jūs varat iegūt a-eļļu un pabeigt.
 
Top