A eļļa pret mazgāšanas pastu?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ei,
Pirms es ķeros pie 4mmc sintēzes, es vēlos saražot augstas kvalitātes amfetamīna sulfātu.

Tāpēc man jau ir dažas laboratorijas iekārtas, un būtībā es varētu veikt gan amfetamīna pastas mazgāšanu, gan sajaukt A eļļu.

Tā kā A-eļļa ir diezgan dārga un arī grūti atrodama, mans jautājums ir, vai būtu jēga mazgāt un attīrīt kādu amfetamīna pastu, kas ir daudz lētāka..

Lielākoties es visu savu ātrumu mazgāju ar acetonu un žāvēju, bet, ja es to darīšu šoreiz, es gribētu to mazgāt 100%, lai iegūtu tīru gala produktu.

Es arī apsveru iespēju to mazgāt, attiecībā uz gribu iemācīties, kā izmazgāt kofeīnu no sava sulfāta, lai iegūtu augstas kvalitātes produktu.

Ko jūs darītu attiecībā uz laiku un naudu, kas man būtu jāiegulda?
Amfetamīna pasta ir ļoti lēta. Ja es atrastu labu piedāvājumu, tad galarezultāts varētu būt diezgan labs.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jūs pats atbildējāt uz savu jautājumu, kas ir labāks. Ja jūs runājat par kafijas pastu, a-eļļa nozīmē tīrāku, to ir grūtāk sagriezt.
ja u nepieciešams:
tests
attīrīšana
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx neesmu lasījis šīs rokasgrāmatas, attīrīšanas process šķiet diezgan interesants, ja nevarēšu atrast lētu a-eļļu, es ņemšu šo.

Diemžēl sākumā ir nepieciešams tik daudz ķīmisko vielu un iekārtu....
Bet es domāju, ka pēc kāda laika man būs iespēja izmantot ķīmiskās vielas vairākiem mērķiem...

Mana mājas laboratorija turpina augt 💊😅 bet ceru, ka drīz tā būs pabeigta un es varēsim sākt eksperimentēt un ražot...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Sveiki,
ar ūdens acetonu var ļoti labi noņemt sintēzes atliekas un sintēzes piemaisījumus no amfetamīna sulfāta, kofeīnu var izskalot grūtāk, tas pats attiecas uz to, ja izmanto IPA
tiek izmantots!!!
vislabākais veids, kā izšķīdināt kofeīnu no amfetamīna sulfāta, ir ar destelētu ūdeni!
tas ir vienkārši un ļoti efektīvi, vismaz pēc manas pieredzes!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Vai jūs varētu norādīt uz pierādījumiem par to? Ar laboratorijas analīzi pirms un pēc.
Vai mēs runājam par acetona mazgāšanu kādā veidā? Visi, kas to ir darījuši, ir izmazgājuši pašu produktu inte process atstāja to vājāku nekā pirms tam.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Pirmkārt, man ir jāizlabo pareizrakstības kļūda manā rakstā, protams, vajadzētu teikt bezūdens acetons, nevis ūdens acetons.
Man nav nekādu laboratorijas analīžu.
Es meklēju veidu, kā pēc iespējas vieglāk no amfetamīna sulfāta atbrīvoties no sintēzes atliekām un kofeīna!
caur cilvēkiem, kas strādā par ķīmiķiem, ķīmijas laborantiem utt., es saskāros ar mazgāšanu ar acetonu.
mazgāšana ar bezūdens acetonu tikai fucnionizē amfetamīna sulfātu!!!
tas ļoti labi šķīdina sintēzes blakusproduktus, sintēzes atliekas, kofeīnu!
tas šķīdina arī jebkura cita veida amfetamīna sāļus, t. i., amfetamīna fosfātu un amfetamīna hidrohlorīdus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Viss būs atkarīgs no tā, ka u ir - kofeīna bāze vai kofeīna sāls. Šķīdība būs atšķirīga un atkarīga no sāls veida. Ja mums ir bāze, mēs varam izskalot ar acetonu vai DCM, tas būs pietiekami.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Amfetamīna pasta ir lēta, taču amfetamīna saturs tajā var būt niecīgs. Ekstrahējot tīru amfetamīnu, var zaudēt vairāk nekā 90 % masas.
Labāk ir iegādāties A eļļu un paskābināt to līdz sulfātam.
 
Top