Naftas

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Vai kādam ir vienkārÅ”a metode, kā no A eļļas pāriet tieÅ”i uz metamfetamÄ«nu, vai tas vispār ir iespējams, atvainojiet par manu zināŔanu trÅ«kumu. šŸ˜’
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Jā, ir dažas metodes, lai gan neesmu pārliecināts par "viegli" vidusmēra lietotājam.
Viena no tām izskatās Ŕādi:
1) vismaz 24 stundas refluksējiet savu "A-eļļu" divkārŔā etilformiāta tilpumā (t. i., 1:2 w/v), pēc tam vakuumā koncentrējiet lÄ«dz sausumam.
2) reducējiet N-formila starpproduktu ar LAH THF inertā atmosfērā (var paiet dažas dienas, līdz tas tiek pabeigts).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Paldies, mans draugs, es ražoju augstākās kvalitātes A eļļu, bet tikko esmu saņēmis pasÅ«tÄ«jumu metamfetamÄ«nam, nekad iepriekÅ” to neesmu darÄ«jis, bet, ja es varu nokļūt no BMK pulvera lÄ«dz A eļļai, nevar bÅ«t tik daudz grÅ«tāk. šŸ˜
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Vēlams no BMK pāriet tieÅ”i uz metamfetamÄ«nu, nevis caur amfetamÄ«nu, jo pēdējā metode nav piemērota liela mēroga sintēzei.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Jā, man ir parādīts Ŕis veids, kā es gatavoju ar foramīdu un skudrskābi 2. gatavot vai es formamīdu apmainu ar metilformamīdu vai kaut ko tādu, neatceros precīzu nosaukumu mans draugs.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jā, tas ir leikarts, formamīda vietā lietojiet n-metilformamīdu.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ja jūs vēlaties pāriet no amp uz metamfetamīnu, es izmantotu formaldehīdu 40% spirtā ar skudrskābi un refluksu...
 
Top