a-PVP kvalitatīva noteikšana

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dažkārt ir situācija, kad jūs iegādājaties mefedronu, bet dažos gadījumos tas ir aizstāts ar a-PVP. Jums tas jāpārbauda savas veselības labad. Šeit es vēlos iepazīstināt jūs ar šādu a-PVP noteikšanas kvalitatīvo metodi. Citiem vārdiem sakot, kā atšķirt a-PVP no mefedrona.

Metode ir acīmredzami vienkārša. Jums būs nepieciešams nātrija bikarbonāts (dzeramā soda), ūdens un paraugs.
1


Ierosinātajai reakcijai raksturīga krāsas maiņa un smaržas izdalīšanās. Sārminot a-PVP šķīdumu, tas iegūst gaiši zaļu krāsu un izdalās izteikta smarža.

Soli pa solim:
1.
0,1 g pētāmā parauga atšķaida 5 ml ūdens (1. šķīdums).

4

5


2. 2-3 g cepamās sodas atšķaidiet 5 ml ūdens (nav nepieciešams to atšķaidīt pilnībā), rūpīgi samaisiet (2. šķīdums).
7


3. Pievienot 1 ml nātrija bikarbonāta šķīduma (2. šķīdums) pārbaudītajam šķīdumam (1. šķīdums). Novērot reakcijas rezultātu.
8

9


Ja šķīdums iegūst gaiši zaļu krāsu (kā attēlā), var secināt, ka paraugā ir pārsvars a-PVP. Līdztekus krāsas maiņai jūs pamanīsiet arī pongu.
Ja šķīdums nav mainījis krāsu, paraugā nav a-PVP.

Tika veikts arī eksperiments, piemēram, ar mefedrona šķīdumu. Tālāk redzamajā attēlā redzams, ka šķīdums nav mainījis krāsu.
11

12


Pievienojiet cepamās sodas šķīdumu mefedrona šķīdumam un novērojiet, vai krāsa būs mainījusies:
13

15
 
Last edited:

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jautājums ir, vai a-PHiP vai a-PCyP, vai a-PPP tas izpaudīsies citādi?

paldies
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, es neesmu eksperimentējis, bet domāju, ka tie reaģēs tāpat.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Vai reakcija ar a-pvp notiek ar piemaisījumiem vai ar pašu molekulu? Vai jūs varētu sniegt man sadalījumu, kāpēc tā notiek un kāpēc ne ar 4-mmc, lūdzu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Šī reakcija darbojas ar tretamīnketoniem, piemēram, a-PVP molekulu. Es nevaru precīzi pateikt šīs reakcijas mehānismu. Šī metode tika atrasta empīriski.
 
Top