AB-CHMINACA pirolīzes produkti

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1

YZ7aQNBtvp

Ievads

Kaņepes ir visbiežāk lietotā narkotiskā viela Amerikas Savienotajās Valstīs. Lielāka pieejamība legalizācijas centienu dēļ un mazāka kaitējuma uztvere ir saistīta ar pieaugošu lietošanu. Lai gan visizplatītākās lietošanas metodes joprojām ir marihuānas smēķēšana cigarešu (joint) vai pīpju veidā, arvien lielāku popularitāti gūst elektronisko cigarešu (e-cigarešu) ierīču pielāgošana ar marihuānas ekstraktiem piesātinātu e-šķidrumu vapēšanai, jo īpaši jauniešu un jauniešu vidū, kuri var vapēt marihuānas eļļu vai vasku, kas satur augstu Δ 9-tetrahidrokanabinola (THC) - marihuānas auga galvenās psihoaktīvās sastāvdaļas - koncentrāciju. Iespējams, ka šī kaņepju produktu vapēšanas pieauguma tendence turpināsies, jo gandrīz puse ASV štatu ir pieņēmuši likumus, kas atļauj legālu kaņepju lietošanu medicīnā un/vai izklaides mērķiem. Turklāt ir ziņots par e-cigarešu lietošanu, lai aerosola veidā piegādātu sintētiskos kanabinoīdus, piemēram, AB-CHMINACA (CAS numurs 1185887-21-1; dažkārt kļūdaini to dēvē par "viltotu marihuānu", "spice" vai "augu smiltīm" ). Literatūrā nav informācijas par AB-CHMINACA pirolīzes produktu ietekmi. Šo savienojumu lietošanas uzvedības un toksikoloģiskās sekas joprojām ir maz pētītas. Šajā rakstā var izlasīt par vielu karsēšanas procesu un termisko sadalīšanos smēķēšanas laikā.

Tā kā nav iespējams izpētīt neaprakstītu sintētisko kanabinoīdu iedarbību uz cilvēkiem, liela daļa pētījumu, kuros pētīta šo savienojumu farmakoloģija, ir veikti ar dzīvniekiem. Tomēr, neraugoties uz to, ka smēķēšana ir visizplatītākais ievadīšanas veids cilvēkiem, līdz šim lielākajā daļā preklīnisko pētījumu ar dažiem izņēmumiem ir izmantots injicēts THC vai citi kanabinoīdi. Dažos pētījumos ir izmantota intravenoza ievadīšana, kas var nodrošināt ātru iedarbības sākumu, kā tas novērojams pēc sintētisko kanabinoīdu produktu smēķēšanas; tomēr lielākajā daļā uzvedības pētījumu ir izmantotas intraperitoneālas vai zemādas injekcijas. Metabolisma laikā notiek ķīmiskas izmaiņas, un daži sintētisko kanabinoīdu metabolīti rada atšķirīgu in vivo iedarbību nekā to sākotnējie savienojumi. Turklāt sintētisko kanabinoīdu karsēšana vai dedzināšana, tos tvaicējot vai smēķējot, var izmainīt pašas ķīmiskās vielas, tāpat kā to degradācija uzglabāšanas laikā. Dzīvnieku modeļi, izmantojot inhalāciju kā atbilstošāku ievadīšanas veidu, var būt noderīgi, lai noteiktu šos faktorus, kas savukārt var palīdzēt precīzāk prognozēt sintētisko kanabinoīdu iedarbību uz cilvēkiem.

Oui0jX2bJr

AB-CHMINACA termiskās noārdīšanās sadalīšanās līdz ierosinātajiem novērotajiem pirolītiskajiem produktiem

Pētnieki izvēlējās pārbaudīt izvēlēto sintētisko kanabinoīdu (CP 55 940, AB-CHMINACA, XLR-11 un JWH-018) ietekmi, kuriem salīdzinājumā ar THC bija lielāka afinitāte un dažos gadījumos arī lielāka iedarbība. Ir ziņots, ka AB-CHMINACA, XLR-11 un JWH-018 ir "viltotas marihuānas" produktu sastāvā. Iespēja izmantot inhalāciju ir svarīga kanabinoīdu pētījumiem vairāku iemeslu dēļ: 1) valsts līmeņa izklaides un medicīniskās marihuānas legalizācija ir palielinājusi potenciālo iedarbību, 2) lielāka ievadīšanas veida līdzvērtība starp cilvēkiem un pirmsklīniskajiem modeļiem var palielināt rezultātu relevanci, un 3) dažas no narkotiku lietošanas toksikoloģiskajām vai citām ietekmēm uz veselību (plaušu), iespējams, ir raksturīgas inhalācijai un var netikt atklātas pētījumos, kuros izmanto citus ievadīšanas veidus.
TxWjDPrQuA
Paredzamie AB-CHMINACA metabolīti. Metabolīti veidojas no četrām paredzamām metabolisma transformācijām - 1) cikloheksilgredzena hidroksilēšanas, 2) terminālā amīda hidrolīzes, 3) iekšējā amīda hidrolīzes un 4) izopropilgrupas hidroksilēšanas/oksidācijas. Saīsinājumi attiecas uz paredzamo metabolītu (M) numerāciju, kas veikta hronoloģiskā secībā (M1 un M2).

Secinājums

Rezumējot, sintētiskie kanabinoīdi, kas sākotnēji tika izstrādāti kā pētniecības instrumenti vai kandidātzāles, ir novirzīti uz narkotiskajām vielām ļaunprātīgas izmantošanas produktu veidā, kas marķēti ar tādiem apzīmējumiem kā "zāļu vīraks", "viltus zāle", "spice" un "K2". AB-CHMINACA, AB-PINACA un FUBIMINA. Šī pētījuma rezultāti liecina, ka AB-CHMINACA, AB-PINACA un FUBIMINA farmakoloģiskā iedarbība pārklājas ar dažādu ķīmisko grupu psihoaktīvo kanabinoīdu, tostarp Δ9-THC, JWH-018, CP47,497 un WIN55,212-2, iedarbību. Katrs no šiem trim savienojumiem saistās ar CB1 un CB2 kanabinoīdu receptoriem un aktivizē tos, rada raksturīgo kanabimētisko efektu tetrādi pelēm un izraisa no devas atkarīgu atbildes reakcijas palielināšanos uz Δ9-THC saistīto apertūru Δ9-THC diskriminācijā.

Galvenā atšķirība starp šiem savienojumiem ir to iedarbība, un iedarbības ranga secība ir saistīta ar to CB1 receptoru saistīšanās afinitātēm: FUBIMINA < Δ9-THC < AB-PINACA < AB-CHMINACA. Zīmīgi, ka visi trīs šie savienojumi ir augstas efektivitātes agonisti [35S]GTPγS saistīšanās testā, salīdzinot ar Δ9-THC zemo daļējo agonismu. Ironiski, ka AB-PINACA un AB-CHMINACA ir potenciāli interesanti zinātnieku aprindām kā pētniecības rīki to unikālās ķīmiskās struktūras un augstās CB1 receptoru efektivitātes (t. i., >CP55,940) dēļ.

Lietojot AB-CHMINACA, ir jāņem vērā tās spēcīgā iedarbība. Ņemiet vērā arī to, ka pirolīzes un tās metabolisma produktus organismā var noteikt urīnā un asinīs. Tas var būt svarīgi tiem cilvēkiem, kuri regulāri veic medicīniskās pārbaudes par narkotiskajām vielām.
 
Last edited by a moderator:

Ali Newman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Jebkurš uzticams gatavās produkcijas piegādātājs
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Es biju aizdomājies par to pašu.
Šķiet, ka nevienā no pieciem vadošajiem tīmekļtīklu tirgiem nevienā no pieciem vadošajiem tīmekļtīklu tirgiem tā nav.
Ir pat cilvēki, kas aģitē ar šiem viltus solījumiem par "K2 papīra" nokļūšanu cietumā tikai tāpēc, ka viņi to redzējuši kādā televīzijas šovā "Noķert kontrabandistu".
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Es daru gatavos produktus un im lielākais ražošana no sintētisko kanabinoīdu visā eiropā pārbaudīt mūsu mājas lapā the-frcs.is :)
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
FRCS ir labs piedāvājums par paraugiem. Es pasūtīju savu sūtījumu uz ASV. Mans sūtījums ir nosūtīts un CLEARED CUSTOMS =). Mana pieredze ar flightrcs ir bijusi lieliska.
Esmu cīnījies un cīnījies 2 gadus kopš aizlieguma noids. Es nevaru pateikties flightrcs pietiekami daudz par elastību un klientu atbalstu.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Sveiki, brālītis , priecājos to uzzināt! Es esmu šeit, lai u un visi noids galvas :D
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Šķiet, ka jūsu tīmekļa vietne man nedarbojas, pat ļaujot Cloudfare darīt lietas zem manas pārsega, par kurām man nav svarīgi zināt.
 
Top