Question par DMT iedarbību

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveika, pasaule, pirms kāda laika es piedzīvoju LSD un izbaudīju, redzot, cik skaista ir šī pasaule un kas es patiesībā esmu, izpētīju tik daudz lietu un kļuvu personīgi hobijs.
un mans istabas biedrs man teica, ka DMT ir tiešais vilciens, lai piedzīvotu NDE (Near Death Experience) haha pat teica, ka dievs pastāv, bet u ir dievs no jums, jums būs atvienots, tas ir īsts sarkana pill, blabla, bet viss
jutos kaut kā uzticams, jo es piedzīvoju NDE ar LSD vienreiz, tas bija ļoti biedējoši, jo es jutos, ka es tiešām mirstu.

Tātad mans jautājums ir, ko jūs, puiši, domājat par NDE? vai jūs domājat, ka tas, ko jūs redzat, kad jūs lietojat dmt, ir reāli? vai tas viss ir tikai viltus?

es kādu laiku lietoju melno darvu, pirms tam izšķiedu savus gadus, bet, pateicoties LSD, es kļuvu tik pozitīvs jebkad. un, ja DMT var padarīt mani pozitīvāku, es gribētu, lai es varu izmēģināt!

un paldies par hostingu šo tīmekļa vietni admin! es novērtēju, šķiet uzticams sakarā ar escrow!

ar laba vēlējumiem:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Ei, mans draugs!
Lietojot vidējas vai lielas DMT devas, zināmā mērā var piedzīvot NDE. Vai esi par to kādreiz detalizēti lasījis? Ja nē, es varu jums atsūtīt ļoti interesantu literatūru par šo tēmu.

Ja tu jau esi piedzīvojis NDE, lietojot LSD, ļoti iespējams, ka arī ar NDE tev būs tas pats, taču "pieredze" būs pavisam citāda nekā ar LSD.

Pastāstīšu savu personīgo pieredzi: kad es lietoju DMT, es varēju redzēt savu dzīvi no malas un piedalīties katrā epizodē, ko atcerējos un kas iesakņojās asociatīvajās smadzeņu šķiedrās, nostiprinājās manā ilgtermiņa atmiņā. Bija viena problēma - mans ceļojums šķita bezgalīgs, es nejutu nekādu diskomfortu, bet es nevarēju kontrolēt "pārejas" starp dzīves epizodēm, tās spontāni parādījās manā galvā.

Raksturojiet savu pieredzi, piedzīvojot NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hi Brain, es atvainojos par novēloto atbildi.

Es neesmu pārliecināts, vai tā bija īsta NDE, es sajutu beznosacījumu mīlestību ar gaismām, un gaismas bija tādas, it kā es ļoti ātri eju garām tunelim, kas pilns ar gaismām. Es pat izjūtu emocionālas sajūtas, kad atceros redzēto.
Tas izklausās neticami, un es domāju, ka tas ir tāpēc, ka melnā darva sabojāja manas smadzenes.
Piedzīvoju tikai vienu reizi, bet tas bija pārāk spēcīgi, un tas pat pozitīvi mainīja manu dzīvi.

Pēc tam, kad es redzēju šīs gaismas, es pat jautāju sev, vai dievs reāli eksistē, vai vienkārši kļuvu muļķis, jo tas izklausās tik nereāli.
Jo es internetā meklēju informāciju par NDE ar DMT, galvenokārt youtube, un ir daži video, kuros NDE ir attēlots grafiski.
(tas izskatījās kā budisma zīmes un modeļi uz youtube video) un tas neizskatās kā tas, ko es redzēju (gaismas).

Bet labā lieta ir tā, es nopietni atmest cietās narkotikas, piemēram, metamfetamīna un melnā darvas, jo man ir ticība dziļi, ka ir kaut kas, un tas nav viss, ko mēs skatāmies tieši tagad, un
galvenokārt, tas ir tik aizraujoši, ka, lietojot LSD, es sev jautāju, kas es patiesībā esmu, kas es gribu būt.
Protams, es neticu tam (par gaismām, ko redzēju) kā maniaks, vienkārši mazliet ticība mainīja manu dzīvi kā pozitīvs cilvēks.

Ja DMT sniedz mums to, kā tu juties, tas šķiet diezgan biedējoši haha "brauciens šķita bezgalīgs, nevarēja kontrolēt pārejas".
Vai jūs iesakāt cilvēkiem lietot DMT, ja drīkstu jautāt?
Ne izklaides nolūkos, lai labāk iepazītu sevi.

Un es tikko atcerējos, ka mans istabas biedrs bija tik šokēts, jo viņš domāja, ka es esmu miris haha haha

Starp citu, liels paldies par atbildi,
es labprāt izlasītu literatūru, kas jums ir par NDE, vai jūs varētu nosūtīt man, kad jūs neesat aizņemts? dodiet man zināt :)

Liels paldies un vislabākie sveicieni mans draugs,
Sveiki.
 
Last edited:
Top