adapteris, kas iestrēdzis uz manas reakcijas kolbas

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki,
Īss jautājums;
mans adapteris iestrēga reakcijas kolbā. ( bija liels karstums un spiediens, un es dažkārt manupulēju reakcijas, uz sekundi aizsedzot atteci ar tumbas galu). Izmantoju Ai/Hg btw.
Kādi ieteikumi?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ielieciet adapteri zem verdoša ūdens vai izmantojiet oktānbrenderi un mēģiniet to zaudēt. Labāk 20 mazas kreisās labās, nevis viena spēcīga labā, jo jūs to salauzīsiet.

Jūs neizmantojāt vazelīnu
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Uzkarsējiet sievišķo daļu ar karstā gaisa pistoli, fēnu ar uzgali, karstā gaisa lodēšanas lietutiņu, karsējiet vienmērīgi ap un tikai sievišķo daļu. Šūpo detaļas pa kreisi-pa labi un atpakaļ-uz priekšu un pēc tam spēcīgi pagrieziet. Neizdevās? Pievienojiet dažus pilienus koncentrētas sērskābes uz dažām stundām, lai tā varētu iesūkties savienojumā, nomazgājiet, mēģiniet griezt, ja neizdodas, atkal uzkarsējiet un mēģiniet vēlreiz.

Neizdevās? Tad es sadragāju mazāk vērtīgo daļu, lai glābtu svarīgāko.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Tāpēc tos atdalīja ( bez plaisāšanas) .
Thx par padomiem puiši.
Es uzkarsēju sievišķo savienojumu, un pagriezt to ( ar metināšanas cimdiem, tāpēc nesaņēmu saķeri) nebija panākumi.
Pēc tam es izmantoju āmuru ar gumijas galvu un izdarīju apmēram 1000 mini triepienu (burtiski netika izmantots nekāds spēks, tikai vibrācijas vajadzībām). Pēc tam ūdens blīvējums starp aizbāžņiem sāka kļūt nejaušs, un es zinu, ka tas bija īstais brīdis! to izvilka taisnā kustībā ( joprojām bija vajadzīgs zināms spēks, bet bojājumu nebija).
Tagad esmu laimīgs! Ka pavisam jauna kolba nav bojāta lēta ķīniešu 24/40 adaptera dēļ no pāris dolāriem...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tas izklausāslīdzīgi.....

Nu tikai, lai pārliecinātos, ka nav pārpratumu:

kreisā puse ir vīriešu dzimuma un labā - sieviešu dzimuma.

IVs98gcbQ2
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Jā, mana kolba: bija ns 29/32( tāpēc attēla richt locītava, kā sieviešu daļa)
Adapteris: no 29/32 uz 24/40 (vīriešu daļa bija iestrēgusi kolbas sieviešu daļā).
Adaptera sievišķā daļa uz vīriešu kondesoru (24/40)
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Karstuma pistoles ir ļoti noderīgas šādās neveiksmīgās situācijās; tāpat arī 15 dolāru vērti grilēšanas cimdi, kas ļauj satvert karstu stiklu. Labs fēns ir tikpat labs kā karstuma pistole, taču var prasīt ilgāku laiku, lai sasildītu stiklu līdz atdalīšanai nepieciešamajai temperatūrai.
 
Top