PADOMI PAR PAMATA UN LABĀKAJIEM LABORATORIJAS PIEDERUMIEM 4MMC UN AMFETAMĪNA SINTĒZEI

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Labdien,

Es būtu pateicīgs, ja tie, kam ir ilggadēja pieredze un kas ir dāsni, atvēlētu dažas minūtes, lai uzskaitītu pamatlietas vai nepieciešamākos laboratorijas piederumus pirmajiem mēģinājumiem sintezēt 4MMC un amfetamīnu. Aprīkojums tiktu iegūts pakāpeniski arvien sarežģītāks un daudzveidīgāks - tas nav tāpēc, ka cenšos ietaupīt katru centu uz katra soļa - mans mērķis ir izmēģināt darbu ar šīm divām vielām mazākā mērogā, lai es varētu mēģināt, iespējams, neizdoties, tad mēģināt vēlreiz, un tā tālāk, līdz ir loģiski uzlabot laboratorijas aprīkojumu.
Iespējams, ir vajadzīgs magnētiskais sildītājs/maisītājs?
Kāda veida spainīši un cik daudz to sākumā pietiktu? Cik daudz un kāda izmēra muciņas būtu nepieciešamas mazām 4MMC un amfetamīna partijām? Vai ir kādas īpašas stikla tipa prasības?
Kondensators? To, iespējams, vislabāk būtu iegādāties uzreiz? Vai ir kādi specifiski noteikumi par to, kādu kondensatoru iegādāties iesācējam šo divu narkotiku sintēzei?
Kolbas ar trim kakliņiem? Varbūt vislabāk iegādāties tādu, kas ir 1 l izmēra? Kāda specifika? Vai pietiek ar vienu?
Termometri?
Vai ķīmijā var izmantot kafijas filtrus?
Vakuuma filtru es varu izgatavot no kompresora, apgriežot plūsmu un nedaudz ar to manipulējot. Bet vai pirmajām partijām vakuuma filtra vietā var izmantot vienkāršu gravitācijas filtrēšanu (es domāju, izmantojot kafijas filtrus, audumu, spiedienu un iztvaicēšanu)?

Vai esmu kaut ko būtisku palaidu garām? Cik daudz kolbu, vārglāžu un kāda izmēra man vajag iesākumam? Vai kaut ko var aizstāt ar kaut ko klēpjainu? Vai ir vēl kaut kas, ko pievienot?
Es būšu ļoti pateicīgs par ekspertu padomu. Es augstu vērtēju šī foruma pastāvēšanu un dalīšanos ar visu informāciju. Būtu ļoti pateicīgs par padomiem attiecībā uz laboratorijas piederumiem, lai man nebūtu jāmeklē grūtā ceļā, procesa vidū saprotot, ka man kaut kā trūkst, un tā tālāk.

Ar cieņu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Šīs sadaļas ir rakstītas īpaši u:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/the-simplest-recipes.191/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/set-up-your-first-lab.192/
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Mūs ir diezgan daudz pietiekami kompetentu, lai pārbaudītu to, ko esat sapratis un aprēķinājis no meistara G. Pattona sniegtajām saitēm, tostarp arī viņš pats. Sāciet ar mazumiņu un daudz ko saprotiet, iekārtu improvizācijas un aizvietotāji ir piemērojami ierobežotā apjomā, tāpēc pirms iesaistīšanās jautājiet kādam, ko uzskatāt par uzticamu. Atrodiet vidusceļu starp geto un akadēmisko darbnīcu/laboratoriju, un jūs varat sasniegt to, ko vēlaties. Uz veselību!

P.S. 1L reaktors ir centrālā sastāvdaļa starta laboratorijai, atgaitas kondensators ir absolūti nepieciešams P2NP reducēšanai no Al/Hg līdz amfetamīnam, bet diezgan nelietderīgs metkatinona sintēzei, iegādājieties sev vismaz 500 ml atdalīšanas piltuvi kopā ar 1L reaktoru (es ticu, ka no mana padoma jūs man pateiksieties par šo detaļu).
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Paldies! Tas ir diezgan lielā mērā tas, ko es iztēlojos kā obligāti nepieciešamo. 1l reaktors būtu auksts ar plakanu (vai nevajag?) dibenu un ar trim kakliņiem? Lai varētu uzstādīt kondensatoru, caur otru iepildīt reaģentus un trešo citai darbībai? Vai arī jūs domājat reaktoru vienkārši lielu kolbu, kas var būt ar vienu kakliņu?
Jo personīgās intereses dēļ es gribētu koncentrēt savus mēģinājumus tikai uz amfetamīnu, bet šodienas realitāte diktē ko citu - katinoni faktiski (diemžēl) ir aizstūmuši amfetamīnu uz aizmuguri.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Amfetamīnam drīzāk ir nepieciešams nedaudz vairāk aprīkojuma, nekā tas, kas nepieciešams katinoniem, un arī sarežģītība ir atšķirīga. Vislabākais variants ir iegādāties no tāda piegādātāja kā vevor vienkāršu destilācijas komplektu (jāatzīmē, ka veidgabali ir cita izmēra, 24/40, nevis 29/32), bet viņa jums tik un tā būs nepieciešams vispārējām vajadzībām. Tas pats attiecas uz karstās plīts maisītāju, ko viņi pārdod, tas ir diezgan pieejams, tikai neņemiet lētāko, jo tie ir atkritumi (tas salūza pirmajās 12 lietošanas stundās).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
jā, sākumā ur fine ar ķīniešu glāzi, bet, kā u iet tālāk, u ir jāuzlabo iekārtas ar to. kaut kas daudzi cilvēki arī dont concidder dara ne sus ķīmiju uz sāniem, jo tas padara rīcībā reaģentus, piemēram, metilamīna benzaldehīda utt utt seme veids veids veids, kā mazāk suspicius. arī es nekad pirkt glāzi virs 2l no Clearweb, jo vairāk nekā tas piesaista feds kā mušas uz sūdu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Esmu strādājis ar vevora komplektu jau vairāk nekā sešus mēnešus, nesadalot neko, izņemot termometru (iespējams, tas ir tāpēc, ka esmu pieredzējis un uzmanīgs, bet visi stikli saplīst vienādi). Es neatbalstu ķīniešu stikla traukus, bet labāk ir sākt ar visām vajadzīgajām detaļām, nekā vākt tās pa gabalu, kas nopirktas par lieliem līdzekļiem.
 
Top