Ieteikumi par to, kā, iespējams, drošu amfetamīna sintēzi var veikt iesācējs noob

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, apbrīnojami cilvēki, es pieļauju, ka lielākā daļa no jums ir profesionāli ķīmiķi vai vismaz ar augstāku izglītību šajā jomā.
Man tā nav. Pirms 16 gadiem es brīnījos, vai es kādreiz spētu izgatavot savu amfetamīnu ( es ikdienā pārdzīvošu šī produkta iedarbību pēdējo 20 gadu laikā). Tajā laikā vienīgais pieejamais resurss bija anarhistu pavārgrāmata, tāpēc es turējos tālu prom.
Pēc tam, kad šajā forumā noskatījos videoierakstu, kurā bija parādīts process soli pa solim, es biju pārsteigts, cik viegli tas patiesībā šķiet. Lūdzu, vai kāds varētu ieteikt, vai piesardzīgs, bet nepieredzējis cilvēks to var droši darīt (raugs vienmēr būtu paredzēts tikai personiskai izpētei). Lai būtu skaidrs, es neesmu ieinteresēts metamfetamīna sintēzē.
Jebkurš padoms ir ļoti pateicīgs.
Veselu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Cilvēks bez zināšanām ķīmijā var sintezēt amfetamīnu. Taču tikai retais to var izdarīt pareizi no pirmās reizes. Ja ļoti cenšas, pēc dažiem mēģinājumiem var sasniegt ļoti labus rezultātus. Galvenais ir pieredze.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Izmēģiniet to nelielā mērogā, līdz to apgūsiet. tas ir ļoti viegli. tikai esiet uzmanīgi ar dzīvsudraba savienojumiem. vispirms pārliecinieties, ka jums ir viss iespējami drošs. cimdi, laboratorijas mētelis, ventilācija, acu aizsardzība. respirators, acu mazgāšanas stacija, avārijas duša, ugunsdzēšamais aparāts. ja jums vajadzīga palīdzība, vienkārši jautājiet. veiksmes.
 
Top