Ieteikumi par juridisko segumu mazapjoma sintēzei

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, esmu šeit jauns. Vēlos sākt nodarboties ar neliela mēroga sintēzi, galvenokārt, lai mācītos un izbaudītu savu ražošanu. Kā iesācējs es domāju sākt sintēzi no sadaļas "Vienkāršākās receptes" ar P2NP un pēc tam ar amfetamīnu.

Es neplānoju gūt peļņu, tikai sintezēt pietiekami daudz savai un draugu lietošanai. Tāpēc es izdomāju, ka varētu būt interesanti iegūt juridisku segumu bezpeļņas organizācijas veidā, piemēram, "amatieru ķīmiķu asociācijas", kuras mērķis būtu sintezēt legālus savienojumus kopā ar amatieriem, kas ieinteresēti apgūt ķīmiju. Manuprāt, tas atvieglotu pamatojumu, kāpēc es pasūtīju dažus reaģentus vai prekursorus (piemēram, nitroetānu vai n-butilamīnu).

Vai, jūsuprāt, tā ir laba ideja? Vai varbūt labāk izveidot fiktīvu uzņēmumu? Vai mēģināt pasūtīt kā inviduāls uzņēmums? Es dzīvoju Eiropā (ES), ja tas palīdz. Iepriekš paldies par padomu!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ražojat ziepes un smaržvielas? Iegādājieties dažas ēteriskās eļļas bez apraksta, lai iegūtu ticamu noliegumu.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Neiekrītiet lamatās, domādami, ka jūs glābs vāks.

Tāpēc es izdomāju, ka varētu būt interesanti, ja juridiskais vāks būtu bezpeļņas organizācijas formā, piemēram, "amatieru ķīmiķu apvienība", kuras mērķis būtu kopā ar amatieriem, kas ieinteresēti apgūt ķīmiju, sintezēt legālus savienojumus. Manuprāt, tas atvieglotu pamatojumu, kāpēc es pasūtīju dažus reaģentus vai prekursorus (piemēram, nitroetānu vai n-butilamīnu).

Es gribētu, lai jūs to pārlasītu vairākas reizes, lai saprastu, cik bezjēdzīgi tas izklausās. Bezpeļņas amatieru ķīmiķu apvienība, kas pērk nitroetānu.

Nitroetāns ir KARSTS. Nitroetāna tirdzniecību var uzraudzīt DEA pat citās valstīs. Amatieru ķīmiķu apvienība vai nē, jums šie potenciālie karstie pasūtījumi ir jānošķir viens no otra.

Jo vairāk jūs sadalīsiet savus pirkumus, jo drošāk tas būs. Ja meklējat aizsegu, vistuvāk tam ir kosmētikas/personīgās higiēnas/perfimērijas ražošana.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vai nitrometāna saņemšana ir tikpat problemātiska?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Nē, tā ir parasta degvielas piedeva un tiek izmantota RC automašīnās, lai gan jums var piemērot vietējos ierobežojumus, neesmu pārliecināts par jūsu likumiem.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
NitroMEtāns, ne tik daudz , nitroEtāns JĀ!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tā bija lieliska ideja, lai gan šķiet, ka tā nedarbojās Esmu izmēģinājis visu veidu aptieku ēterisko eļļu smaržvielas mirst, un jūs galu galā tiksiet uzmācīgi tas ir tikai viena no tām lietām.
 

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Galu galā es pasūtīju nelielu nitroetāna daudzumu no piegādātāja tiešsaistē, neuzdodot nekādus jautājumus par paredzēto lietojumu, un liku to nosūtīt uz savu adresi. Es nospriedu, ka tā glabāšana pati par sevi nav nelikumīga, tāpēc šajā brīdī es nepārkāpju nevienu man zināmu likumu. Tomēr tas bija dārgi (100+ eur par 500 ml); nitrometāns šķiet mazliet lētāks, bet pagaidām man tas nav vajadzīgs. Tālāk pasūtīšu n-butilamīnu un benzaldehīdu, nezinu, vai pasūtīšu tos kopā vai nē, bet, iespējams, ka drauga adresē uz katru gadījumu.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Es darīju kaut ko līdzīgu,tomēr, manuprāt, es nedaudz pārspīlēju. Es atvēru pētniecības uzņēmumu. Ar uzņēmējdarbības licenci un visu pārējo. Tas nebija lēti, bet dvēseles miers ir nenovērtējams!
 
Top