Alternatīva ketamīna sintēze

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Labi, tātad man ir vajadzīga alternatīva K sintēze, kurā es varu pievienot oxo 4 pozīcijā, nevis 2 pozīcijā.

Vienīgais sintētiskais savienojums, kas, šķiet, ir iespējams, ir jaunais Irānas sintētiskais savienojums, bet, nomainot oksofenilu pret 1,4-dioksofenila gredzenu un pēc tam atdalot okso ar deoksidantu pēc tam, kad 4-okso aizsargāts ar ..... (Kas šeit būtu vispiemērotākais un kā es selektīvi aizsargāšu tikai 4-okso, nevis 1?)?

Ja kāds varētu sniegt man kādu padomu, es būtu ļoti pateicīgs. Es pieņemu, ka pēc deoksidācijas es vienkārši izpildīšu pārējo sintēzes procedūru, vai ne?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Nezinu, vai šeit jūs saņemsiet atbildi uz šo jautājumu. Šķiet, ka ketamīns ir ārkārtīgi nepastāvīgs, lai iegūtu dzīvotspējīgu iznākumu pat ar pieredzi un labu aprīkojumu. Es ceru, ka jūs atradīsiet atbildes, ko meklējat.
 

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pārskatīju žurnālus, un, lai gan esmu amatieris ķīmiķis ar lielu pieredzi šajā jomā... ko darīt, ja cikloheksila gredzenu pirms apstrādes līdz 2-Cl-fenilam stabilizē divas dubultās saites. Jums tomēr būtu nepieciešams tos sasaistīt, un metilmilītis galvenajā sintēzē būtu jātur ar fenilu, pareizi?
Tas ir, ja negribas ķerties pie cikloheksila oksoavienojumiem.

Tātad: (sk. attēlu zemāk)

Jebkurā gadījumā tāda ir aptuvenā ideja, atņemot visus reakcijai nepieciešamos reaģentus.

Vai tas darbotos tāpat kā ar ketamīnu, vai arī šī metila saite ir neatņemama dubultās saites izveides sastāvdaļa pie 2? Vai to nevarētu izfiltrēt, kad tam vairs nav, kur iet? Vai arī tas vēl vairāk sarežģītu situāciju, pievienojot nejaušu oglekli kaut kur ketamīna pamatdaļā?

Pat tad šo metilsaikni, lai kur tā arī būtu pieķērusies, varētu diezgan viegli demetilēt, nemainot pārējo savienojuma sastāvu, vai ne?

Es apzinos, ka ketamīns ir trausls, bet, teiksim, ka tas ir ciets kā klints, šāda reakcija varētu notikt, vai ne?

Vai ir kāds veids, kā pastiprināt molekulu? Es šeit runāju par lielu mērogu, tātad atomāri nostiprināt visas saites ar citu aģentu pirms reakcijas un pēc reakcijas to vienkārši atdalīt.
Vai fluormetanamīnskābe varētu darboties? (Vienkārši, lai to mazliet nostiprinātu, lai flors reakcijas laikā neko nesabojātu, piemēram, aizstāt hloru utt.)

Kā jau teicu, es esmu vairāk psihoaktīvo līdzekļu neiroloģijā, tāpēc, lūdzu, esiet maigi!

PS; Metiltrijodīds ir domāts kā bulta; atvainojiet, ja tas ir mulsinoši!
 

Attachments

  • ahO9wZpLR0.jpg
    ahO9wZpLR0.jpg
    33.5 KB · Views: 142
Last edited:

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Es pārsūtīšu jūsu jautājumus draugam, bet tas varētu palīdzēt, es jums nosūtīšu DM.
 

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai...
Ko darīt, ja izejviela /būtu/ ketamīns? Dubultās saites pārraušana būtu sarežģīta, bet abu ciklisko grupu atdalīšana pirms tam ietaupītu hloru (iespējams, arī amīnu), tātad jūs pārtrauktu dubulto saiti, demetilētu, dehidroksilētu un pēc tam savienotu abas grupas... patiesībā varbūt pat nav nepieciešams dehidroksilēt, hidroksīds atdalītos, savienojot abas grupas, un... atkarībā no izmantotā šķīduma, savienotu skābi/bāzi šķīdumā, kas pēc tam būtu tikai jāatsūc.

Vai tas ir saprotams? Vai arī es tagad esmu pilnīgi novirzījies no ceļa?!?
 
Top