Meklēju 3,4,5-trimetoksibenzaldehīda piegādātāju....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Vai kāds vispār var man ar to palīdzēt? Vislabāk būtu meklēt puskilogramu - 1 kg, bet tad man būtu vajadzīgs arī nitrometāns, manuprāt, un, ja es pērku nitrometānu, man vajadzētu iegūt arī nitroetānu, tāpēc, ja jūs varat sagādāt kādu no šīm ķimikālijām, varat man zvanīt... vai dm.
Es pašlaik mēģinu pagatavot nātrija etilsulfātu un gaidu pa pastu savu nātrija nitrītu.
Mani interesē, vai jūs varētu nomainīt nātrija nitrītu pret citu metāla nitrītu? Man ir daudz kalcija nitrīta - es saku, ka ir, jo es to gatavoju ar dubulto pārvietojumu, bet tomēr - tas ir tur.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Kas ir 3,4,5-trimetoksibenzaldehīds, nitroetāns, nitrometāns vai kalcija sulfīts. Pēdējais, jā, acīmredzot, bet runa ir par to, ka es gribētu izvairīties no mēģinājumiem destilēt savu nitroetānu, ja iespējams, tāpēc es vēršos, lai mēģinātu kādu iegūt.
Kad esmu uzrakstījis detalizētu ziņu par to, kas man nepieciešams ar vairākām ķimikālijām, teiciens - "tas tiešām ir lēti" man īsti neko nepiedāvā.
Tas pat nenorāda, KAS ir patiešām lēts, jo es jautāju pēc vairāku produktu piegādātājiem.....
Vai varat, lūdzu, paskaidrot un, ja jums ir risinājums man, lūdzu, paplašiniet savu atbildi!
paldies
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Hei, puiši, iv bija dažas atbildes, bet tas viss ir pēc kg minimuma, un es esmu tikai mājas ķīmiķis, kurš nevēlas nevienam neko pārdot. Tikai vēlas veikt dažas rxns no pihkal.
Mani vairāk biedē tas, ka ir jāpērk vesels kg nitrometāna. Tā ir tik daudz naudas, un man vienkārši nav vajadzīgs tik daudz uzreiz!
Tas nav tā, ka es izmantošu rotovapu, un tāpēc tas būs neliels rxn, kas tiek palaists...
Tāpēc, lūdzu, ja jūs pētāt vai pat pārdodat šāda veida jomā, lūdzu, 🙏 dalieties ar mīlestību par iespēju radīt manus pašam fenetilamīnus. Šis ir aicinājums visiem mājas ķīmiķiem atcerēties, kā tas bija, pirms jums bija jūsu prekursori...

Es joprojām maldos, mēģinot sintezēt nitroetānu, bet, godīgi sakot, ja kāds man pārdotu, teiksim, 100-250 ml, tas būtu milzīgs atbalsts, lai izveidotu savu tiešo prekursoru VIENAM produktam, ko es reiz grasos pārdot. Amfetamīns - lai izmantotu benzaldehīdu, kas man šeit ir viegli pieejams, jo es pirms vairākiem mēnešiem nopirku pudeli, ko pat neatvērt.
Man nav kauns atzīt, ka kilogrami mani biedē - ieguldīt tik daudz naudas rxn vai pat rxn sērijās manai personīgajai baudai šādos daudzumos ir mazliet bezatbildīgi.
Tas ir īpaši kaitinoši, jo man vajag pietiekami daudz nitroetāna, lai izmantotu 500 ml benzaldehīda, kas man ir, bet joma, kurā es vēlos veikt pētījumus, sākas ar 3,4,5-tmbenzaldehīdu, kam lielākoties nepieciešams nitrometāns! Gah 😩
 
Top