Amalgamācija ilgst pārāk ilgi, jo temperatūra ir <0c?

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Es iemācījos al/hg, izmantojot Reynolds un parasti izmantoju, lai sāktu reakcijas aptuveni 30mins-1h pēc dzīvsudraba hlorīda pievienošanas, tagad es pārgāju uz lokšņu metāla un tagad dažas jaunas alternatīvas 99,99% alumīnija naglas, bija daži panākumi ar loksnēm, bet tas aizņem mūžīgi, lai sāktu darboties aukstumā, es nebiju pārliecināts, vai tas spēlēja galveno lomu, tāpēc es tikai vēlos jautāt, ko jūs visi domājat.

Metanols + Alumīnijs + dzīvsudraba hlorīds pārmērīgos daudzumos, paņēma gandrīz 3 stundas, lai sāktu kļūt manāmi blāvi un metanols neradītu burbuļus. Vai metanols un dzīvsudraba hlorīds vien ir laba izvēle, lai uzsāktu darbu, vai arī palīdzētu cita šķīdinātāja pievienošana?
al/hg bez nitro
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cietie alumīnija gabali tam ir briesmīgi. es izmēģināju loksnes, granulas, diskus, nekas nekad nav darbojies labāk par kādu biezu ass foliju.
1H, lai amalgamētu, ir traks pat 0c temperatūrā.Vai jūs strādājat ārā, btw? Jebkurā gadījumā uzkarsē šo sūcēju līdz istabas temperatūrai.Ar maltu foliju amalgamācija notiek 5-10 minūtēs @23C.
Tikai ūdens vienmēr ir darbojies lieliski, kāda ir metanola nozīme, ja jūs tāpat vien to tikai iztukšojat un mazgājat?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Vai bieza folija ir piemērota, piemēram, > 2 kg reakcijām. Darbs ārā jā, bet pārvietots telpās
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Un bieza folija būtībā ir patiešām plāna loksne, un es esmu palielinājis tās biezumu līdz 0,012", un tas man ir labi noderējis 1 kg, bet tagad ārā ir pazeminājušies tempi, jo īpaši laboratorijā, es esmu saņēmis dažādus amalgamēšanas rezultātus.

atrasts thi,
 

Attachments

  • UENim9TOjx.jpg
    UENim9TOjx.jpg
    132.8 KB · Views: 136

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Velnišķīgi, kādu iznākumu jūs iegūstat no 1 kg skalas?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tas bija labs iznākums, es ātri palielināju un sastapos ar dažām problēmām, bet man bija patiešām laba reakcija 1,1 kg ieguva atpakaļ ap 950 g... Tas bija izlietojot visu vairumtirdzniecībā. Visa loksne tika patērēta, gandrīz nekas nepalika, un reakcijai bija jauka pelēka/zilgana krāsa. Es mācos pielāgot lietas, bet es domāju, ka es pāriešu uz borohidrīdu ļoti drīz, pumped. Šķiet, ka lielākām reakcijām tas ir vieglāk/izdevīgāk.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man patīk veikt mazāku reducēšanu, piemēram, pa 650 g, izmantojot šo metodi, man šķiet, ka ir vieglāk iegūt konsekventus rezultātus. Es domāju, ka tā atradīšu 1+kg, bet es neesmu īsti veicis atbilstošus pielāgojumus savās metodēs.

Es tagad mēģinu izmantot boro reducēšanu, un informēšu, ko es domāju par to salīdzinājumā ar al/hg.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ak, borohidrīdu jūs noteikti varat daudz mērogot, esmu redzējis 750-1500 kg mērogu, protams, ne nelegālu.
Bet ir interesanti uzzināt, ka jums izdevās tik liels mērogs, es domāju, ka to var mērogot virs 100 g. Vai jums palika daudz alumīnija?Cik daudz sāļu?Un loksnes biezums?
 
Top