amfetamīns nav pottent , vai es varu atkārtoti lietot skābi?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, savā sintēzē es veicu mazāku paskābināšanu (produkts ir nedaudz dzeltenīgs).
Vai es varu šķīdināt sāļus atpakaļ šķīdinātājos un atkārtoti izmantot skābi, lai sasniegtu labāku ph (1/5 IPA sērskābes šķīduma)?
Kas var izraisīt jaudas trūkumu (ja eļļā nav palicis h20 un visi šķīdinātāji ir sausi)?
Sveiki
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Jā, jūs varat pārvērst sāls produktu atpakaļ brīvbāzē. Ja šajā sadaļā atverat piespraustos pavedienus, ir viens ar nosaukumu "Metamfetamīna kristalizācija un ledus ražošana", kurā ir detalizēti aprakstīts, kā to var panākt.

Potences problēmas varētu būt saistītas ar piesārņojumu, ko var novērst, veicot pārkristalizāciju.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Amiņu sāļus atbrīvo, pievienojot spēcīgas bāzes šķīdumu.
NaBH4 sintēze? Palīdzētu, ja jūs varētu pastāstīt sīkāk, pašlaik ir ļoti grūti, lai kāds jums pateiktu kaut ko noderīgu.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
reducējot ar amalg.
Bet Ph kļūdaina bija , jo es turpināju acidificate to, līdz šķīdums kļuva tik biezs.
Kad izmērīju ar ph sloksnīti, uz sloksnes jau bija ļoti biezs AMF sulfāts, tāpēc es nevarēju to nolasīt.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai sāļi būtu suspendēti šķīdinātājā, lai pēc iespējas mazāka sulfāta daļa nonāktu saskarē ar skābi, potenciāli to iznīcinot vai izmainot.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
bet es darīju šķīdumu pēc alki 1/1 šķīdinātājā. un skābes 1/5 šķīdinātājā, lai pilienu līdz sāls veidošanai.
tomēr tas joprojām bija pārāk biezs
 
Top