Amfetamīna iekārtas

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, esmu nosūtījis ziņojumus vairākiem ekspertiem, bet neesmu saņēmis atbildi par iekārtu iegādi, bet neesmu saņēmis atbildi? Vai kāds var palīdzēt?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mūsu eksperti ir daudz strādājuši pie mums :)

nopirkt, ko vēlaties? kādas iekārtas jums nepieciešamas?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, paldies par atbildi, vai es varu jums uzrakstīt privāti?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
jā, bet es neesmu eksperts; un publiski daudz puisis var mēģināt jums palīdzēt varbūt :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Man vienkārši ir nepieciešams viss, lai veiktu lielāka mēroga lietas, tāpēc es pagaidīšu, kamēr kāds no ekspertiem man neatbildēs, zinu, ka viņi, iespējams, būs aizņemti ar vietni, paldies mate.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirmais pretjautājums būs par to, vai esat veiksmīgi veicis arī sintēzi laboratorijas mērogā un esat ar visu iepazinies.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Atbilstoša plastmasas muca, dzesēšana ar mucā mucā. kondensators ar cauruli lielākas caurules iekšpusē, ārējā daļa izolēta no sistēmas ar silikonu vai ko citu piemērotu, aprīkota ar ūdens ieplūdi un ūdens izplūdi, patiešām viegli.
Vai arī partijas reaktors, ja budžets atļauj, mister Patton ir lielisks pavediens par tiem.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, draugs, patiesība ir tāda, ka tā, iespējams, ir vienīgā lieta, ar ko es neesmu bijis iesaistīts narkotiku tirdzniecībā lol, bet man ir lieliska iespēja izgatavot dažas lietas lielākā mērogā, man vienkārši ir nepieciešams kāds, kas var man pateikt pilnīgi visu, kas man nepieciešams, lai izgatavotu labu partiju lielākā mērogā, un vadītu mani pa soļiem, budžets nav problēma, es esmu iesācējs, bet ātri mācos, būtu ļoti pateicīgs, ja es varētu saņemt stabilus norādījumus, protams, es to mēģināšu sākt ar mazāku mērogu, bet ikviens, kas man palīdz ar to, es neiebilstu viņiem dot kaut ko
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Paldies mate, lūdzu, izlasiet manu nākamo ziņu, ja u var palīdzēt?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, es domāju savu pēdējo ziņu
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
runājiet ar priv. rakstiet, ko vēlaties, lai izgatavotu ampērus vai citas vielas. Es palīdzēšu jums nokomplektēt visu aprīkojumu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sveiki. Citiem vārdiem sakot, no nekurienes izmetam lielu devu, it kā mēs ceptu kūku. Tas būs grūti, es domāju, pat šeit esošajiem ekspertiem, jums patiesībā būs vajadzīgi cilvēki, kuriem ir pieredze, lai izmetu lielu partiju no rokām, un to izdarītu jūsu vietā. Jūs to nespēsiet izdarīt viens, es domāju, bez šaubām par savām spējām mācīties vai vispār par savām prasmēm. Sazinieties tieši ar speciālistiem, pastāstiet, kas jums ir un ko plānojat darīt, varbūt ir kāds risinājums.
Novēlu jums veiksmi jūsu centienos.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Pastāstiet mums, kas jums trūkst vai kur jums ir grūtības ar izpratni.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, es domāju savu pēdējo ziņu
Paldies, draugs
 
Top