Amfetamīna brīvā bāze kā kokaīns?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, mani brīvību mīlošie draugi (y);)

Ja būtu nejauši brīvā veidā amfetamīns (balts ar krīta konsistenci), kā to darītu ar kokaīnu (Na₂CO₃ + ūdens karotē), vai tas būtu
iegūtu smēķējamu vielu, piemēram, metamfetamīnu vai tamlīdzīgu vielu? es jautāju, jo es atradu maisiņu ar apšaubāmu vielu iekšpusē. Garša bija rūgta, nedaudz
mazliet līdzīga kokaīnam, un mazliet tirpināja mēli + muti. Es paņēmu 100 mg, un tas man deva nelielu eiforiju + dopiju. Joprojām neesmu pārliecināts.
vai kokaīns un/vai amfetamīns sajaukts ar kādu lidokaīnu (vai tamlīdzīgu), un domāju, ka, ja es to frībāzē, es zināšu droši, vai tas ir kokaīns, bet tas tā nebija.
darbojās, kā bija gaidīts. Tas neveidoja eļļas slāni, bet peldēja kā kristāli/mazie akmentiņi uz augšu, kurus es savācu un izsmēķēju. Dūmu garša bija ļoti asa, plastmasai līdzīga (vairāk plastmasai nekā brīvā kokaīnam).
ar rūgtu pēcgaršu, un ūdens atkritumiem no freebase, kas tika iebērti karotītē, un dažiem apakšējiem atlikumiem bija vāja amfetamīna smarža.

Pēc smēķēšanas: visi muskuļi ir atslābinājušies, un ir sajūta, it kā es tikko būtu iznācis no spa-vannas + man ir neliela eiforija, un es jūtos apreibis, un tas ir radījis atmodu ar straujāku sirdsdarbību.
Nekāda kaitējuma nav, es jūtos lieliski :), bet es neesmu pārliecināta, kāda viela tā varētu būt? Tāpēc man tas nozīmētu daudz, ja kāds ar zināšanām varētu/varētu nākt ar minējumu vai 2 (es zinu, ka tas ir grūti ar sniegto informāciju).

Btw: Jums ir mana visdziļākā cieņa par to, ka jums ir un darbojas forums, piemēram, šis(pasaule to vajag) jūs esat varoņi, kas nevar pieminēt, vai slavēt publiski(bet es esmu ventilators, un tiecas būt viens no tiem).
- Mana dzimtā valoda nav angļu, un es tagad neesmu skaidra. Tāpēc atvainojiet par pareizrakstības kļūdām utt.

Ar sveicieniem
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vispirms iegūstiet dažus reaģentu testus, lai varētu salīdzināt savus rezultātus ar tiem, kas atrodami tīmeklī. Es ieteiktu izlasīt šo ierakstu:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0.
Es šaubos, vai kāds šajā forumā var droši pateikt, kas tas ir, un esmu pārliecināts, ka jūs zināt, ka, iespējams, nav labākā ideja norīt nejaušas vielas, bet es šaubos, ka es arī to nedarītu haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Aizmirsu atbildēt uz aktuālo jautājumu, bet esmu diezgan pārliecināts, ka amfetamīns brīvās bāzes formā istabas temperatūrā ir šķidra eļļa, ko, esmu pārliecināts, varētu smēķēt, bet ar to nebūtu viegli rīkoties
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Paldies par ieteikumu, bet jau ir par vēlu, un par reaģentiem es zināju jau iepriekš(vienkārši vēl nebiju paguvis to izdarīt) (y) :)
bet jā, es zinu, ka nav laba ideja norīt nejaušas vielas(parasti to nedaru), bet man bija vispārīgs priekšstats, kas tas varētu būt(amfetamīns, kokaīns vai kāds opiods) un
tā garša bija rūgta kā kokaīnam, nevis kā opiodiem un/vai vemšanu izraisošai garšai, kāda var būt dažiem amfetamīniem. Un es jutos mazliet nomākts, tāpēc izmantoju iespēju, kas nostrādāja.
izdevās lieliski. Mani tikai uztrauca tas, ka nezināju, kas tas īsti ir, un arī interesēja, vai amfetamīna brīvā piedeva( ar nātrija karbonātu + ūdeni un nedaudz karstuma) varētu vai varētu dot līdzīgu efektu, kā aprakstīts, mainot to ar brīvās piedevas.

Bet jā, tagad, kad jūs to pieminējāt, freebase amfetamīns ir medus/dzeltena eļļaina viela. Bet es nebiju pārliecināts, vai freebasing, līdzīgi kā ar kokaīnu, varētu/varētu to mainīt uz citu.
piemēram, metamfetamīnu (tas nav tik vienkārši, es zinu) vai līdzīgu vielu, ja nejaušība ir tāda, ka tas, kas man bija freebased, bija/ir amfetamīns, nevis kokaīns, kā es domāju :)

- Paldies par atbildi, es to novērtēju (y) man nebija pilnīgi skaidrs mans jautājums, kas vairāk bija saistīts ar to, vai freebased amfetamīns, tāpat kā kokaīns, varētu radīt citu vielu ar līdzīgu iedarbību, un par to es atvainojos. Un vēlreiz liels paldies par atbildi, mans labais kungs.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lai gan jūs varat smēķēt amfetamīna bāzi, jums nevajadzētu tās diezgan kodīgs
 
Top