Amfetamīns no P2P (fenil-2-propanona)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, kuru ceļu var ieteikt lielākam apjomam, apmēram 1 L (P2P) Lai iegūtu amfetamīnu?

Viss, ko es varu atrast, ir Amfetamīnu var iegūt ar 30 % iznākumu vienpakāpes sintēzē, refluksējot fenilacetonu etanolā ar amonjaku, alumīnija smilti un nelielu daudzumu dzīvsudraba hlorīda. Un šī sintēze attiecas tikai uz 40 g, 0,3 moliem fenilacetona (P2P).

Es meklēju kaut ko vairāk līdzīgu 1000 g P2P skalai,

Vai kādam ir šī maršruta apraksts?

/Pateicos
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Leukarta Valaha reakcija: vajadzētu iegūt iznākumu aptuveni 70 %.

reduktīvā aminācija:

ra katalītiskā hidrogenēšana
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
70 % leikarta valacha reakcijai būtu jāsaņem iznākums aptuveni 70

reduktīvā aminācija: atšķiras atkarībā no konkrētā katalizatora un darba spiediena, sākot no 30% iznākuma līdz pat +90% iznākumam.
30 % alumīnija dzīvsudrabs
katalītiskā hidrogenēšana: jāveic bezūdens apstākļos un ar ārēju ūdeņraža gāzes avotu.
52 % zemspiediena platīnijoksīds
86 % zemspiediena Ranē niķeļa
90 % augstspiediena Ranē niķeļa
95% augstspiediena Raneja niķeļa un amonija acetāta (95 % iznākums iegūts no 2,5-dimetoksifenilacetona, nevis fenilacetona, par p2p nav sniegta nekāda informācija, bet rezultātiem nevajadzētu būt sliktiem).
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kādi ir jūsu avoti par 95 % Raneja niķeļa un amonija acetāta reakciju vai jebkuru citu metodi ar augstu iznākumu šajā jautājumā? Tas izklausās gandrīz pārāk labi, lai būtu patiesība. Es gribētu to izmēģināt.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
No rodu arhīva, bet, kā jau teicu, 95% iznākums iegūts no 2,5-dimetoksifenilacetona, tāpēc faktiski nav pierādījumu par fenilacetonu.
 

Attachments

  • xdrIqaS6hN.pdf
    144.7 KB · Views: 459
Top