Question Amfetamīns / metamfetamīns

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sveiki! Vai jums ir zināma metode, ar kuras palīdzību var izveidot amfetamīnu / metamfetamīnu tikai no prekursoriem, kas ir legāli ES?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Proti, uzziniet Google, kādi prekursori ir nelegāli jebkurā valstī, kurā atrodaties, vai ES kopumā.

Es domāju, ka bez glikātiskajiem esteriem liels ir MAPA, un, ja tas ir nelegāls, tad viņiem ir etilvariants.

Es aizmirsu tā nosaukumu, bet, veltot šeit dažas minūtes, jūs varat atrast informāciju par p2p izgatavošanu no malonāta savienojuma.

Būtībā jums ir jāatrod prekursors, kas jums ir likumīgs, tad atrodiet veidu, kā to samazināt līdz vēlamajam amfetamīnam, izmantojot likumīgus šķīdinātājus, reaģentus utt. Vienkārši Google cilvēks
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, p2np ir legāls, nātrija borohidrīds ir legāls, dzīvsudrabs ir viegli iegūstams, RedAl ir legāls, ūdeņradis ir legāls(par laimi), HCl ir legāls, dzelzs ir legāla, cinks ir legāls. formaldehīds ir legāls, bmk glicidāti ir legāli(daži no tiem).
Saraksts turpinās un turpinās.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Protams, jūs meklējat prekursoru sintēzi, tad jūs meklējat prekursoru sintēzi, lai iegūtu prekursoru. Jūs, iespējams, nonāksiet pie L- fenilanilīna, L-dopas, katahola, melatonīna..... Galu galā viss ir oglekļa ūdeņraža slāpekļa hlorīds broms, alumīnijs, sērs u.c.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Vai kāds var man ieteikt, kāda būtu visvieglāk izgatavojama recepte ar legāliem prekursoriem?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
No P2NP var viegli pagatavot amfetamīnu metamfetamīna pagatavošanai P2NP jāpārvērš P2P par P2P un P2P jāpārvērš par metamfetamīnu.
 
Top