Amfetamīna psihozes analīze

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Man ir jādalās ar jums savās zināšanās par amfetamīna psihozi. Šeit es varu izlasīt, ka tā ir l-amf vaina, bet tā nav gluži tā. Iemesls, kāpēc šīs lietas notiek, varbūt ir pāri manām domām, bet es varu tikai būtībā izskaidrot šo problēmu.

Tātad iemesli, kāpēc rodas psihozes, ir divi. Pirmais ir tas, ka jūs šņaucat vielu, un otrais ir fatālais kavēšanās efekts. Psihozes parasti parādās ne ātrāk kā 3-4 dienas pēc zāļu lietošanas bez miega. Jūsu smadzenes kļūst vājākas, un tas notiek ātrāk, ja Jūs neēdat vai ēdat pārāk maz (īpaši ogļhidrātu). Tātad, kad Jūsu smadzenes ir vājākas - Jūsu aizsardzības procesi tiek izslēgti, lai optimizētu enerģijas līmeni. Jūsu organisms pareizi neskaita uzņemtās devas, tāpēc tas Jums nepasaka "ņemiet vairāk" utt. Ja Jūs atļausiet sev (pēc pastāvīgas lietošanas) ilgāku laiku nelietot sunstance (daudzums smadzenēs ir mazs) un pēkšņi Jūs uzņemsiet daudz (pat normālu atkārtotu devu), īpaši šņaucot (un ar to liela daļa devas nonāk tieši smadzenēs, neejot pa normālu gremošanas ceļu) - Jūsu smadzenes būs šokā un vērsīsies pret Jums - jo tā ir ļoti bīstama situācija un šādā veidā pastāv liela varbūtība, ka Jūs pārtrauksiet lietot narkotiku.

Es ceru, ka esmu jums to izskaidrojis, ja nē, lūdzu, jautājiet. :)
 
Top