Amfetamīna sāļi

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Teorija.

Sintezē iegūto amfetamīna brīvo bāzi pārvērš sāls formā (brīvo bāzi var inhalēt, lietot iekšķīgi lietojamā suspensijā un orāli šķīstošās tabletēs (ODT)) iekšķīgai, intranazālai vai intravenozai lietošanai. Amfetamīnu pārdod un lieto sāļu veidā. Mēs noskaidrosim, ko amf. (amfetamīna) sāļi un kā tie atšķiras.
Galvenokārt iegūst trīs sāļus:
RsJUNaxow9
F4KGr2lzEZ
EhjNmGDHCT
Uzreiz teikšu, ka visi trīs sāļi ir tikai balti. Ja sāls ir krāsaina, tas nozīmē, ka tā satur piemaisījumus. Ja kāds jums saka, ka tā ir kāda neparasta sāls, tad sūtiet iztīrīt un izskalot viņa pārdoto produktu. Tātad visi trīs sāļi ir pilnīgi balts pulveris. Amfetamīna fosfāts un sulfāts ir smalki kristāliski un ar lielu tilpumblīvumu, savukārt hidrohlorīds ir amorfs, pūkains (ar mazu tilpumblīvumu). Amfetamīna fosfātu un sulfātu var labi uzglabāt, bet amfetamīna hidrohlorīds ir ļoti higroskopisks, piesātināts ar mitrumu no gaisa un izplatās, to uzglabā tikai noslēgtā iepakojumā bez gaisa piekļuves. Ciktāl tas attiecas uz jaudu, tad viena sāls ir "labāka", "spēcīgāka" par citu. Amfetamīna sāls molekula sastāv no divām daļām - amfetamīna molekulas (katjona) un skābes atlikuma (anjona). Tātad, jo vairāk aktīvās vielas (amfetamīna) uz sāls svara vienību, jo spēcīgāka iedarbība uz organismu.
BM5AV2lPFJ
Aprēķināšu, cik daudz amfetamīna ir 1 g katra no uzskaitītajiem sāļiem.
Molārās masas:
Sulfāts - 368,50 g/mol
Fosfāts - 233,20 g/mol
Hidrohlorīds - 171,67 g/mol
Tāpēc 1 g (noapaļots) amfetamīna sulfāta ir 0,00271 mol, fosfāta - 0,00429 mol, hidrohlorīda - 0,00583 mol.
Amfetamīna brīvās bāzes molārā masa ir 135,21 g/mol.

Tāpēc 1 g amfetamīna sulfāta satur 0,73 g, fosfāts satur 0,58 g un amfetamīna hidrohlorīds satur 0,79 g amfetamīna. Tādējādi amfetamīna sulfāta un hidrohlorīda aktīvās vielas daudzums nav liels, bet amfetamīna fosfāts tās satur ~ 1,3 reizes mazāk.

Attiecībā uz visām pilsētas leģendām par to, ka sulfāts ir "stimulējošāks" un fosfāts - "eiforiskāks", tām nav pierādījumu pamata. Cilvēka organismā skābes jons tiek sašķelts gandrīz nekavējoties, un amfetamīns veido metabolītus, kas iedarbojas uz dopamīna receptoriem. Atšķirīgā iedarbība var būt saistīta ar atlikušajiem vai apzināti pievienotajiem piemaisījumiem, bet ne ar sāls formu. Tīrs amfetamīns jebkurā formā iedarbojas tieši tāpat.

Pastāv amfetamīna zāļu formas aptiekās. Vairāki pašlaik tirgū laistie amfetamīna preparāti satur abus enantiomērus, tostarp tie, kurus tirgo ar zīmolu nosaukumiem Adderall, Adderall XR, Mydayis, Adzenys ER, Adzenys XR-ODT, Dyanavel XR, Evekeo un Evekeo ODT. No šiem produktiem Evekeo (tostarp Evekeo ODT) ir vienīgais produkts, kas satur tikai racēmisko amfetamīnu (kā amfetamīna sulfātu), un tāpēc ir vienīgais, kura aktīvo sastāvdaļu var precīzi nosaukt vienkārši par "amfetamīnu". Dekstromamfetamīns, ko tirgo ar zīmolvārdiem Dexedrine un Zenzedi, ir vienīgais pašlaik pieejamais enantišķīrais amfetamīna preparāts. Ir pieejams arī dekstromamfetamīna prodrogaments - lizdeksamfetamīns, ko tirgo ar zīmolu Vyvanse. Tā kā lisdeksamfetamīns ir prodrogaments, tas strukturāli atšķiras no dekstromamfetamīna un ir neaktīvs, līdz metabolizējas par dekstromamfetamīnu. Racēmiskā amfetamīna brīvā bāze iepriekš bija pieejama kā benzedrīns, psihedrīns un simpatedrīns. Levoamfetamīns iepriekš bija pieejams kā Cydril. Daudzi pašreizējie amfetamīna farmaceitiskie preparāti ir sāļi, jo brīvā bāze ir salīdzinoši ļoti gaistoša. Tomēr 2015. un 2016. gadā tika ieviestas attiecīgi perorālās suspensijas un iekšķīgi šķīstošo tablešu (ODT) zāļu formas, kas sastāv no brīvās bāzes.

Piemēram, Adderall darbojās kā četru amfetamīna sāļu maisījums. Maisījums sastāv no vienādām daļām racēmiskā amfetamīna un dekstroamfetamīna, kas veido (3:1) attiecību starp dekstroamfetamīnu un levoamfetamīnu - diviem amfetamīna enantiomēriem.
7RmvXBaIcx
Ķīmiski Adderall sastāv no vienādām daļām (pēc masas) amfetamīna aspartāta monohidrāta, amfetamīna sulfāta, dekstrometamfetamīna sulfāta un dekstrometamfetamīna saharāta. Šim zāļu maisījumam ir nedaudz spēcīgāka ietekme uz CNS nekā racēmiskajam amfetamīnam, jo tajā ir lielāks dekstromamfetamīna īpatsvars.

Eksperimenti.

Varat veikt kādu vienkāršu eksperimentu, lai noteiktu sava amfetamīna sāls veidu. Izšķīdiniet 100 mg (pietiek ar 100 mg, bet labāk vairāk) amfetamīna parauga 7-10 ml istabas temperatūras ūdens. Sniedziet vajadzīgo reakciju, kas minēta turpmāk.

Kvalitātes reakcija sulfāta joniem.
Sulfāta un stroncija hlorīda šķīdums
Sulfāta jonu šķīdumam pievieno stroncija hlorīda (SrCl2) ūdens šķīdumu un novēro izmaiņas. Stroncija hlorīds (SrCl2) kopā ar sulfāta jonu šķīdumiem veido baltas nogulsnes (SrSO4). SrSO4 nešķīst skābēs.

Sulfāta jonu un bārija hlorīda šķīdums.
Sulfāta jonu šķīdumam pievieno bārija hlorīda (BaCl2) ūdens šķīdumu un novēro atšķirības. Šķīdumā veidojas baltas nogulsnes BaSO4. BaSO4 nešķīst spēcīgās skābēs un atšķaidītās skābēs.

Sudraba nitrāts un sulfāta joni.
AgNO3 neveido nogulsnes ar atšķaidītu sulfātu ūdens šķīdumu. Sudraba sulfāts (Ag2SO4) ūdenī šķīst diezgan labi. Tomēr koncentrēts Ag2SO4 šķīdums var nogulsnēties kā nogulsnes.

Sulfāta jonu nogulšņu saraksts ar krāsām:
  • Stroncija sulfāts - SrSO4 - balts;
  • bārija sulfāts - BaSO4 - balts.
8ImOrtB923
Fosfātu jonu kvalitātes reakcija:
Sudraba nitrāta un fosfāta jonu šķīdums.
Sudraba nitrāts un fosfāta jonu šķīdums reaģē un veido sudraba fosfātu (Ag3PO4) - dzeltenas nogulsnes. Šīs nogulsnes izšķīst atšķaidītas slāpekļskābes HNO3 vai amonjaka šķīdumos.
LGiAMsKedh
Dzelzs hlorīds un fosfāta jons.
Dzelzs hlorīds (FeCl3) un PO43- reaģē un veido dzeltenas nogulsnes dzelzs fosfāta (FePO4) veidā. Šīs dzeltenās nogulsnes izšķīst atšķaidītā slāpekļskābē. Bet nešķīst etiķskābē (CH3COOH).
PwrbRCHsi4
Bārija hlorīds un fosfāta jons.
Bārija hlorīda (BaCl2) ūdens šķīdums un PO43- ūdens šķīdums reaģē un veido baltas nogulsnes Ba3(PO4)2, kas izšķīst atšķaidītā sālsskābē (HCl).
DtnfOUhMq1
Hlorīda jonu kvalitātes reakcija:
Pievieno hlorīda jonu šķīdumu svina(II) acetātam vai svina(II) nitrātam.
Svina(II) hlorīds, baltas nogulsnes veidojas, ja svina(II) acetāta (Pb(CH3COO)2) šķīdumam vai svina(II) nitrāta (Pb(NO3)2) šķīdumam pievieno hlorīda ūdens šķīdumu.

Pb(CH3COO)2(aq) + 2Cl-(aq) → PbCl2(s) + 2CH3COO- (aq)
Pb(NO3)2(aq) + 2Cl-(aq) → PbCl2(s) + 2NO3- (aq)

Veidojas svina(II) hlorīds (PbCl2), baltas nogulsnes.
GxWVrZQpCH
 
Last edited by a moderator:

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
vai fosforskābe neuzņemtu 3 amfetamīna molekulas? kāpēc tā neatdod visus 3 brīvos protonus? es kaut kur lasīju, ka tas ir iespējams, bet būtu jāneitralizē skābe, kā jūs to izdarītu? paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz skābes jūs iepilināsiet. Ja pilienā iepilināsiet tikpat molu skābes, cik ir molu brīvās bāzes, iegūsiet monofosfātu. Ja jums nepieciešams di- vai triamfetamīna fosfāts, jums jāpievieno 2 vai 3x mols brīvo bāzi.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ak, paldies, es nezināju, ka tas ir tik vienkārši
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
bet vai tas nepadarītu sāli joprojām skābu, uz kādu ph man būtu jātiecas, ražojot fosfātu, un vai tas joprojām ir pietiekami skābs, lai būtu kodīgs pret jebko? paldies jūsu šāds boss par visām jūsu zināšanām un palīdzību šeit forumā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jums ir jāpievieno molārais ekvivalents, nevis jāsasniedz pH, ja vēlaties izgatavot di- vai triamfetamīna fosfātu. Piemēram: Lai iegūtu triamfetamīna fosfātu, 3 moliem amfbrīvās bāzes nepieciešams 1 mols H3PO4; 2 moliem amfbrīvās bāzes nepieciešams 1 mols H3PO4, lai iegūtu diamfetamīna fosfātu. Vai jūs to saprotat?
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
jā, paldies par palīdzību
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
HyZP1wU6uk

Esmu atradis diagrammu par fosforskābi, vai, izvēloties ph 5, tiktu iegūts vienbāziskais fosfāts?
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki arī jums. Vai jūs zināt, ko nozīmē šī diagramma?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ne gluži tā, tāpēc es jautāju. Es tikko lasīju par monobāzisko fosfātu Erowid un tur ir rakstīts, ka tā 10% šķīdumam ir ph 4,95-5,00. Tas nozīmē, ka fosfāta ph ir 4,95-5,00. Tas ir tikai viens no galvenajiem faktoriem, kas raksturo fosfātu. Diagrammā izskatās, ka H2PO4- ir 100% ph 5. Būšu pateicīgs, ja paskaidrosiet, ko es esmu sapratis nepareizi un kāds ir tā faktiskais pielietojums.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tas ir ortofosforskābes jonu sastāvs, manuprāt. Grafikā parādīts jonu sastāvs atkarībā no šķīduma pH. Tas nav saistīts ar amfetamīna fosfāta sintēzi.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Es zināju, ka tas nav tieši saistīts ar amfetamīna fosfātu. Es tikai domāju, ka, ja pie ph 5 ir 100% H2PO4- jonu, tad 1 no 3 skābes protoniem tiek ziedots, kas nozīmētu 1mol amfetamīna uz 1mol H3PO4 (acīmredzot tāds pats ph, kā norādīts erowid). Es ceru, ka jūs nekaitina šādi jautājumi. pateicos par palīdzību.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pat ja tas tā būtu, ph mainās ar katru pilienu, un sāls pie šī ph veidojas
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Skaidrākais un noderīgākais amats par mītu nogalināšanu par tīro amfetamīnu un tā klātbūtni. Es to tulkošu visiem saviem kostīmiem, lai viņi redzētu, ka lielākā daļa vietējo dīleru ir ne tikai krāpnieki, bet arī meļi.

Es nekad neaizmirsīšu gadījumu, kad redzēju, kā kāds dīleris, kas atrodas netālu no manis, sajauca 0,25 g sūdaina ielas amfetamīna, kas vispār nekad nav žāvējies, piena pulveri, paracetamolu, balinātāju un spirtu, lai iegūtu veselu gr, un pārdeva to puisim, kurš atgriezās pēc vēl, sakot, ka tas ir labākais ātrums, kādu viņš jebkad ir mēģinājis.

Es jutos tikpat vainīgs, ka ļāvu šim puisim to darīt, cik jutos apkrāpts, jo pat vecāki narkotiku lietotāji zina vētru par īstām narkotikām, un viņi ir cilvēki, kuriem mēs lūdzām padomu, lai izvairītos no viltotām precēm, kad bijām koledžas puiši. Sliktākais ir tas, ka šie vecie cilvēki netirgo un nenodrošina dīlerus, tāpēc viņi neko negūst par dezinformāciju.

Kauns. Dziļš kauns
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Viena no mūsu politikas galvenajām tēzēm ir nodrošināt BB tirgū tikai tīru un kvalitatīvu produktu.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tāpēc es vispirms riskēju ar ar narkotikām saistīto darknet kopienu. Lielākā daļa cilvēku, kas administrē vai ir pazīstami labi zināmi un cienījami piegādātāji, kur reiz bija atkailinātāji, kas krāpnieku dēļ zaudēja daudz naudas.

Protams, arī darknetā ir krāpnieki, bet, ja jūs atklāti komunicējat ar lietotājiem un piegādātājiem, jūs galu galā atradīsiet kopienas, kas patiešām ievēro savu misiju, vērtības un vīziju.

Darīsim galu ar narkotikām saistītajai dezinformācijai un veidosim veselīgas un skaidras attiecības starp lietotājiem, ražotājiem un cilvēkiem, kuriem nav nekāda sakara ar šo pasauli, bet kuri mūs uzskata par vardarbīgiem, negodīgiem un maldinošiem.

Esmu meklējis cilvēkus, kas patiešām ir kompromitēti ar šīm idejām, kopš man bija 13 gadi un es pirmo reizi nopirku spīdiju. PALDIES JUMS VISIEM PAR TO, KA ESAT PIEDZIMUŠI UN NONĀKUŠI ŠEIT.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, kā jūs domājat, kāds, jūsuprāt, ir labākais veids, kā pārvērst sāli kristālos?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien. Amfetamīnu nevar pārvērst kristāliskā formā. Tam ir pulvera forma.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Monofosfāts var izaudzēt mazus kristālus, es to redzēju vienā no specializētajiem forumiem.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Es gāju nepareizā virzienā un pagatavoju sāli, ko man darīt, lai iegūtu kristālus? Metkatinons un amfetamīns ir viens un tas pats, tikai ceļš, kas ved uz kristāliem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kādas muļķības jūs uzrakstījāt? Vai jūs saprotat angļu valodu?
 
Top