Amfetamīna ātruma pasta

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamīns ir ļoti populāra narkotika. Amfetamīna piegādātājiem ir jābūt ļoti atjautīgiem, lai pārdotu savu produktu un apsteigtu konkurentus. Pēdējā laikā parādās aizvien vairāk ziņojumu par brīnišķīgo amfetamīna ātruma pastu, kas esot spēcīgāka par oriģinālo amfetamīnu. Mēs nolēmām to noskaidrot un pastāstīt jums par to.

Izpētot pieejamos datus, tika konstatēts, ka amfetamīna pastai nav pastāvīga sastāva. Labākajā gadījumā jums tiks piedāvāts amfetamīna un etanola maisījums pastas aizsegā. Šī kombinācija ļauj amfetamīnam ātrāk šķērsot hemoencefālisko barjeru, un tas paātrina tā iedarbību uz smadzenēm. Tas rada spēcīgākas iedarbības sajūtu, jo asinsritē uzreiz nonāk vairāk amfetamīna nekā metobolisma laikā.
Arī daži ražotāji neslēpj, ka pievieno glikozi, lai stabilizētu formu. Arī glikozei ir ietekme uz vielmaiņu, taču nav zināms, cik liela ietekme ir tās klātbūtnei pastas sastāvā. Glikoze, visticamāk, ir stabilizējoša un saistoša viela, kas, iespējams, paildzina pastas iedarbību.

Neatkarīgi no tā, vai pasta ir ar etanolu vai kopā ar to ar glikozi, tā joprojām ir kvalitatīvs produkts, kurā amfetamīna sulfāta saturs ir no 30 līdz 70 procentiem un kura sastāvā nav kaitīgu vielu. Šādai pastai ir balta krāsa un etanola smarža. Pastu lieto iekšķīgi, un to var pievienot tējai vai sulai.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

Taču sliktākajā gadījumā negodprātīgi piegādātāji, aizbildinoties ar Amphetamine Speed Paste, piegādās jums netīru amfetamīnu. Amfetamīnu, kas nav pienācīgi attīrīts un satur kaitīgu piemaisījumu, nereaģējušu prekursoru, šķīdinātāju un reakcijas blakusproduktu atliekas. Šādam produktam ir asa ķīmiska smaka, un tas var būt oranžā, sarkanā, pelēkā vai brūnā krāsā. Tas ir viskozs un lipīgs, neviendabīgas struktūras. Šāds amfetamīns rodas, ja sintēze tiek veikta nepareizi. Šāda produkta attīrīšana radīs lielus masas zudumus. Tāpēc negodprātīgi piegādātāji cenšas to pārdot, maskējoties ar pastu.
Bet patiesībā šai vielai līdztekus amfetamīna iedarbībai ir toksiska iedarbība. Patērētāji atzīmē šīs pastas spēcīgo iedarbību, bet tajā pašā laikā jūt sliktu dūšu un ķīmisku garšu, diskomfortu kuņģī, lipīgus ķīmiskus sviedrus, miglu galvā. Pēc tam sekas (paģiras) ir ļoti izteiktas, un ir nepieciešams laiks, lai atgūtos.
Šo produktu nav ieteicams lietot bez atbilstošas tīrīšanas. Pretējā gadījumā pastāv risks saindēties ar toksiskām vielām.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kurš ir lietojis Amfetamīna ātruma pastu ?
Varbūt kāds ir izgatavojis šādu pastu ?
Dalieties savā pieredzē.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Sveiki,
Es vēlos jums pastāstīt par savu pieredzi ar tā saukto "amfetamīna pastu" mūsu valstī.
Pieredze, kas man ir bijusi, ir tikai un vienīgi Vācijā, Nīderlandē un Polijā.
Es pat teiktu, ka mīts par "labo amfetamīna pastu" radies tieši šajās valstīs.
Ja pie mums būtu amfetamīna pasta, kas saturētu "tikai" etanolu, kurā amfetamīna sulfāta saturs būtu 30-70%, un kas pēc tam varbūt būtu tikai izstiepta ar glikozi, jūs pat nevarētu ielikt savu laimi un prieku vārdos!!!!!.
Šeit, Eiropā, dīlerus interesē tikai maksimāla peļņas kvantitāte, nevis kvalitāte ir moto.
Šim nolūkam viņi izgudroja amfetamīna pastas mītu, un tas skan šādi: jo mitrāks produkts un jo vairāk tas smird no ķimikālijām, jo labāka kvalitāte!!!!
Visi tam noticēja, arī es kādu laiku, lielākā daļa diemžēl joprojām tic šim mītam!
Būtībā dīleris, kuram tu uzticies, ir tikai labs stāstnieks, kurš pats nezina, kas ir pastas sastāvā, nemaz nerunājot par to, kā tā tika izgatavota. Kāpēc gan viņiem tas būtu jādara, ja vien cilvēki pērk šņabi un peļņa ir liela.
Amfetamīna pasta, ko var nopirkt, tiek ražota lielos daudzumos kādā piemājas pagalmā!
Un tas notiek tā: lielā mucā uzgāž amfetamīna bāzi (Freebase kā eļļa, BMK, PMK, APAAN) un tad metanolu,
visu nedaudz samaisa un tad pievieno sērskābi, kamēr nekas vairs nekrīt nogulsnēs "amfetamīna sulfātā", tad uz tā ir daudz kofeīna (parasti uz 1kg saražotās pastas ir apmēram 6 - 9kg kofeīna!!!), un, lai tas viss paliktu skaisti un mitrs, uz tā uzlej IPA vai etanolu. Ja piesārņojuma rezultātā kaut kas mainījis krāsu, piemēram, rozā, tad to pārdod kā rozā šampanieti vai ar kādu citu iedomātu nosaukumu, lai vairāk nopelnītu, un tas darbojas, pilnīgi perversi.
Un cilvēki to pērk, pērk un pērk! Viņi domā, ka jo mitrāka un smaržīgāka ir pasta, jo kvalitatīvāka, ļoti skumji.
Es jau pirms gadiem sāku mazgāt šo amfetamīna pastu ar acetonu, lai noņemtu sintēzes atliekas un noņemtu pagarinātājus.
un lai noņemtu pagarinātāju. Bet mums papildinātājs Nr. 1 ir kofeīns, tāpēc pēc mazgāšanas ar acetonu es to visu vēlreiz izmazgāju
verdošā destilētā ūdenī, atvēsināju līdz istabas temperatūrai un tad ieliku ledusskapī uz 2 stundām.
Pēc tam visu izfiltrēju, kas bija palicis iztvaikot! tātad bija sanācis diezgan labs amfetamīns! Iznākums kļuva arvien mazāks un mazāks un mazāks!

Tikmēr es pats nogulsnēju amfetamīna sulfātu, izmantojot Freebase (A-Oil), kas ir vienīgais veids, kā iegūt labu amfetamīnu.
lai iegūtu. Smieklīgākais ir tas, ka, ja kādam ir paveicies un var nopirkt šādu amfetamīna sulfātu, no manis vai no kā cita, tas parasti tiek uztverts kā slikts, jo pietrūkst milzīgs daudzums kofeīna un negatīvas blakusparādības sintēzes atlikumu vai kā citādi!
Bieži vien šādiem klientiem arī cena ir pārāk augsta, jo kvantitāte tiek likta priekšā kvalitātei!
Ir tikai nedaudzi, kas izvēlas maksāt augstāku cenu un tad arī saņemt tīru produktu, šie cilvēki arī saprot, ka, Freebase ir kļuvusi ārkārtīgi dārga (ar diemžēl vienmēr pasliktinoties Freebase kvalitātei) arī Eiropā ir kļuvis ārkārtīgi grūti dabūt HSO4!

Tā tas ir viss
Jums vajadzētu sevi uzskatīt par laimīgu, manuprāt, ar to, ko Jūs aprakstījāt pirmajā sadaļā!
atliek tikai cerēt, ka kādreiz nebūs tāds sūklis kā pie mums šeit!

Ahoj.
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Sveiki! Paldies par informatīvo ziņojumu! Patiesi novērtēju!

Es varu jums pastāstīt par savu pieredzi ar Vācijā un Nīderlandē ražoto ātruma pastu.

Es esmu ātrās pastas spēlē jau faktiski 15 gadus, diezgan hronisks lietotājs kopš 5 gadiem.

Patiesībā 98 % no maniem pirkumiem bija ātrās pastas. Jums taisnība, arī šeit tā ir mārketinga lieta. Cilvēki saka, ka slapja ātruma pasta ir "tieši no laboratorijas", "ļoti tīra" vai "ļoti spēcīga". Tā kā jūs nevarat šo lietu šņaukt (un to tiešām nevajadzētu!!! - paskaidrošu vēlāk), jūs pieradīsiet un kolēģi lietotāji jums ieteiks vispirms izžāvēt šo lietu. Ar to, ka pirms tam biju vēl dumjāks, es domāju, ka slapjo šķīdumu pievieno kā griešanas līdzekli. Es pat domāju, ka tas varētu būt pievienots, lai pārdevēji varētu pastei pievienot citus griešanas junk aģentus un gala produkts tādējādi būtu labāk sajaukts kā tikai 2 sausā pulvera savienojumi, teiksim, amfetamīns un kofeīns, kā rezultātā varētu rasties "karstie punkti" - termins varbūt labāk pazīstams fentanila scēnā, kur nevienmērīgs maisījums var būt pat nāvējošs, kad 1 rinda ir ievērojami spēcīgāka nekā nākamā rinda, kur tu vienkārši saņem griezumus ....

Es tikai sāku pētīt ražošanas procesu un apšaubīt dažādus ātruma rezultātus ... Kad es pērku ātruma pastu, esmu pārliecināts, ka tie ir šķīdinātāji ... Es nevaru pateikt, kādi tieši tiek izmantoti, un pats sev jautāju, vai šķīdums tiešām ir tāpēc, ka sākotnējais ķīmiķis produktu nav izžāvējis - bet nešaubos, ka alkatīgie stūmēji tam virsū liek vēl kādu šķīdumu, varbūt izopropilu, vai ko citu, lai piešķirtu tam krietni lielāku svaru un atkal iegūtu ķīmisku smaržu, ko lielākā daļa pircēju uzskata par "ļoti labu" un "tīru".

Man pašam nepatīk pastas forma, jo man tas ir tikai nepabeigts produkts. Nav nekā sliktāka par to, ka dodas uz ballīti ar pastu un nespēj patērēt savu gardumu.
Vēl viens negatīvs aspekts ir tas, ka jūs nekad īsti nezināt, cik daudz jūs patiesībā maksājat par ātrumu: ja jūs pērkat 1 gramu pastas par, teiksim, 3 EUR, jūs nezināsiet, vai tā būs 400 mg žāvēta vai varbūt tikai 250 mg. Turklāt svars pakāpeniski samazinās, ja vairāk pakļauj gaisa iedarbībai.

Tas mani noved pie nākamā jautājuma: man patiešām žēl godīgu tirgotāju/pārpircēju: Ar katru reizi, kad viņi piekļūst savam krājumam, tā svars samazināsies gaisa iedarbības dēļ. Ja jūs ar to nerēķināsiet, var pat gadīties, ka, pārdodot ....., radīsiet zaudējumus.

Ja jūs izžāvēsiet parasti tirgotās ātruma pastas, būs labs zaudējums varbūt vidēji 50%. Bet ir slapja un vēl mitrāka ātruma pasta. Nesen iegādātā 11gr ātruma pasta iznāca aptuveni 4gr. Ja tagad pārrēķinātu cenu, kļūtu skaidrs, ka tirgus šobrīd ir tik nomācošs, ka šādas cenas ir vienkārši nepieņemamas. Arī jūsu pircēji vienkārši aizklīdinātu pie nākamā tirgotāja, kas pārdod tieši tādu pašu sūdu AR šķīdinātājiem, jo tas ir "daudz lētāk".

UZMANĪBU VISIEM!!!
Tagad par manu brīdinājumu! NEPIELIETOJIET MEŽA SPEED Eiropā, ja neesat 100% pārliecināts, ka aiz tā stāv tāds gudrs un mērķtiecīgs puisis kā Marvins "Popcorn" Sutons. Viņa recepte patiesībā ir jēdzīga, un es saprotu, kāpēc kāds taisītu šādu pastu, un es domāju, ka amfetamīnam, sajauktam ar etanolu un/vai glikozi, vajadzētu būt labi.
Lieta tāda, ka, vismaz pēc manas pieredzes, esmu ļoti ļoti ļoti pārliecināts, ka tas, ko šeit pārdod kā pastu, nav TIKAI amfetamīns ar ETANOLU, bet arī citi šķīdinātāji, kas, esmu pārliecināts, var būt diezgan bīstami jūsu degunam un smadzenēm, ja netiek pienācīgi izžāvēti.
Ja jūs ejat uz ballītēm, kur ir narkotiku informācijas stendi/lidotāji, viņi visi saka, ka nekad nedrīkst lietot mitru spīdumu un vispirms jāļauj tam kārtīgi izžūt!!!! Tie ir puiši, kas nodarbojas arī ar narkotiku pārbaudi, domāju, ka viņi zina, par ko runā un kādas lietas pašlaik cirkulē .....
Kad saņemu maisiņu nedēļai/mēnesim, pirmais, ko es daru, ir saplēšu maisiņu, ielieku to bļodā un ļauju 2-3 dienas žāvēties. Tur cena no sākotnējiem 5 EUR/g pieaug līdz kādiem 15 EUR ar gatavu produktu. Ja es pārdotu ātrumu, cilvēki smieties un rādītu man pirkstu... Ja es tagad atkal pievienotu pietiekami daudz šķīdinātāju, lai atkal sasniegtu sākotnējo svaru, viņi teiktu, ka godīgi... ar tādu pašu amfetamīna saturu, tikai bīstamāku un faktiski nekonsumējamā veidā. Traks!

Situācija šeit kļuva tik nomācoša, ka nonācu šeit, HAHA!
Uztveriet to ar sāls graudu ....

Tas, kas notiek Eiropas ātruma tirgū (vismaz galapatērētājam), manuprāt, ir GRĀMĪBA un BLASFĒMA visos līmeņos ..... Es pazinu puisi, kurš vienkārši ZINĀJA, ko viņš dara ... Amfetamīns var būt tik brīnišķīga, eiforiska un lēta narkotika/medikaments ... Es tiešām vēlos zināt, kādam skumjam un izkurinātam cilvēkam ir jābūt, lai no šīs vielas atņemtu visu prieku ... Tas ir neticami un nepieņemami, ko daži hilbiļļu stūmēji mūsdienās ballītēs mēģina pasniegt kā ātrumu. Tāpat kā farmācijas kompānijas, kas iekasē briesmīgas cenas par narkotikām, no kurām ir izspiestas VISAS PRIEKŠVĒLĪBAS, tikai paskatieties uz šo OxyNeo un lēnas atbrīvošanas oksikodona sūdiem... un tad sabiedrība brīnās par fentanila sūda šova attīstību Amerikā... yeah.... ja narkotikas ir dārgas, bīstamas un vairs pat nesagādā prieku, jo kas tad tas sūds vispār ir? Pat vairs nav vērts saņemt kriminālsodus par to, ka trash vairs ... jā ... spēlēt muļķīgas spēles uzvarēt muļķīgas balvas, huh ....

Anyways, pēc visa šī dusmas no manis par ātruma paste, es tiešām domāju, ka Marvin "Popcorn" Sutton ir patiešām jauka pieeja šajā jautājumā. Es tikai gribu teikt, ka, lūdzu, nedomājiet, ka viņa recepte ir Eiropas ātrās pastas standarts. Tā nav!
Jebkurā gadījumā, paldies par interesanto ziņu!!!

Man ir daži jautājumi kolēģiem lasītājiem/pasta autoriem:

1) Tā kā ātrās pastas spēlē es iesaistījos tikai pēc 2000 ..... Kāds bija ātrums 80., 90. gados utt. Eiropā? Vai sausais pulveris bija standarts?

Patiesībā esmu dzirdējis, ka vecās skolas baikeru metamfetamīna "crank" ASV bija pulveris, nevis smēķējamas ledus kristālu lauskas ..... Ja nekļūdos, man šķiet, ka tieši tādu formu savos video veido arī tēvocis Fester .....

Jebkurā gadījumā mani interesē arī tas, kādus ātruma veidus jūs saņemat citur pasaulē... Patiesībā man mazliet žēl amerikāņu spida situācijas, jo es pieņemu, ka jūsu standarta amfetamīna produkts ir vai nu farmācijas adderall, vai arī slepenais metamfetamīns?

Āzija ir noslīcināta metamfetamīnā... Es pats esmu to mēģinājis, bet patiesībā man daudz vairāk patīk normāls amfetamīns! Kā jau teicu, es esmu diezgan hronisks ātruma lietotājs... pēc 3 dienām bez miega no parastā amfetamīna man patīk "uzburtā" prāta stāvoklis, vēl viena atkārtota deva vairs tik ļoti neiedarbojas, un es diezgan labprātāk izvēlos izsmēķēt džoutu un gulēt un ēst.

Metamfetamīns ir daudz mazāk kontrolējams un ikdienas lietošanai, manā skatījumā ... un lielākais kontra ir briesmīgi ilgais lietošanas ilgums un ļoti smagā atgriešanās ... Reiz es piecas dienas nomodā nodzīvoju ar ledu, un tā bija visbriesmīgākā sliktā pieredze ar narkotikām .... daudz daudz sliktāka nekā, teiksim, sarežģīts sēņu vai LSD brauciens .... tas nebūtu noticis ar parastu amfetamīnu.

Turklāt es pazīstu hroniskus amfetamīna lietotājus Eiropā... ar toleranci viņi ļoti labi spēj normāli dzīvot... gulēt, ēst, strādāt utt. ..... Tā kā es zinu, ka amfetamīns nav veselīgs, viņi patiesībā neizskatās izjaukti, neveselīgi, anoreksiski, viņiem ir liela paranoja utt. .....

Es pazīstu hroniskus metamfetamīna lietotājus no asijas... damn.... ne katrs metamfetamīna lietotājs kļūs par vēl vienu "metamfetamīna sejas" cilvēku... bet tam diezgan noteikti ir potenciāls, lai jūs tur aizvestu, ja jūs to vēlaties vai jums tas nerūp!!!!

2) Par krāsojumu:
Patiesībā, es un daži no maniem domubiedriem speed draugiem uzskatām, ka tad, kad pasta izžūst un nedaudz kļūst dzeltena, tā ir laba zīme, kas liecina par lielāku speed tīrību ... Es/mēs nojaušam, ka tas ir saistīts ar amfetamīna oksidēšanos, kas liecina par labu amfetamīna daudzumu, savukārt sagrieztam džekam nebūs daudz amfetamīna, tāpēc tas neoksidēsies, un līdz ar to neveidosies nedaudz dzeltenīgs ...

Arī viens no jūsu attēliem zem rindas "toksiska saindēšanās ar ķīmiskām vielām" ir dzeltenā krāsā ...
Kā pilnīgam noobam - vai mūsu pieņēmumi ir pareizi, vai arī ātruma pastas dzeltenā krāsa tiešām liecina par nepareizu sintēzi un/vai blakusproduktiem?

Oh .... tas ieguva garu ziņu ...
Nu, kā es teicu ...
Es esmu ātruma entuziasts ...
Uz veselību!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Ja jūsu amfetamīns ir balts, kad tas ir slapjš, bet kļūst LITLLLLE BIT dzeltens, kad tas izžūst, nav problēma, jums ar to ir taisnība, bet, ja tas ir tumši dzeltens, kā attēlā, ko jūs minējāt, tas ir tikai toksisks sūds!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Es dzīvoju Nīderlandē, un šeit ir profesionālas laboratorijas, kas testē katru narkotiku par brīvu, un 90% testētā amfetamīna ir vismaz 70% kofeīna, bet šie muļķi nezina, ka tik daudz kofeīna var būt nāvējošs, bet viņiem rūp tikai peļņa, tāpēc es sāku pirkt frībāzi tikai tīru kā ūdens un ar pareizo svaru. un Ph, un tad es nopirku 1 kg P2NP un veicu NaBH4 sintēzi, tā bija tik laba, ka es uzreiz nopirku 100 litru reaktoru ar dubulto apvalku un visas pārējās lietas, piemēram, tvaika ģeneratoru, lai destilētu tvaiku no manas frībāzes, un tagad es gatavoju savu P2NP un es to tikai palielinu līdz savam 100 litru reaktoram, un es pārdodu tikai diviem draugiem, un viss! Bet neuzticies "pastai"!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vienmēr esmu vēlējies izmēģināt ātrās pastas.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Brīkšķi par smalkāko lasot, Vācija un jūsu pastas un viena labāka par otru, un tā tālāk. Un lieliskās fotogrāfijas, tik radošas un krāsainas...

BET TĀ TAM IR JĀBŪT, TAS TIEŠĀM SPIEŽ.
🥺

Bla bla bla bla (daži cilvēki pat ļoti labprāt meklē krāsainas blēņas)

Diemžēl ir tiešām slikti un mani neticami sarūgtina tas, ko tev šeit dažkārt piedāvā, ja tev nav uzticamas adreses.
Un to, ko dažreiz šeit par to pieprasa (10€+), un to, ka šeit arī maksā. 😭

Reti ir redzams, ka cilvēki kaut mazliet ar to apgrūtina. BET VIŅI ZINA VIENU LIETU! VIŅIEM IR PAŠI LABĀKIE XDD
Un pēc lieliskā foruma pārlūkošanas šeit tagad, es tiešām nopietni brīnos, cik daudz no maniem veikaliem vispār bija "īsts pastiprinātājs"

😂 😂😂(neuztraucieties, es neesmu un nekad neesmu bijis krāsu pastas mednieks )
Man bija kāds, kam es uzticējos daudzus gadus.
Man patiesībā diezgan patika brīnīties, kāpēc tas atkal kļūst gaišs vai tumšs.

Pēc pārcelšanās uz citu māju un uzticības adreses zaudēšanas es, protams, devos uz meklēšanu šeit.
Es devos uz meklēšanu.
Un tas, ko ieraudzīju un ko man piedāvāja, bija šokējoši.
Tāpēc šobrīd es labāk izvēlos paņemt pārtraukumu, līdz kādā brīdī atvērsies jaunas uzticības durvis.



es tai pievienojos, neuzticos pastai, un kas vēl te apkārt ir smieklīgi? ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ātruma sulfāts
A eļļas skābes sulfāts + alkohols + kofeīns
Uz 1 l eļļas viņi izmanto 5 kg kofeīna un u ir 15 % ātrums tikai biznesam ir jāstrādā :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ļoti ļoti skumji, ka apkaunojošs bizness ir tas, ka nauda, ko viņi no tā pelna, būtu jauki, ja tā varētu raudāt, bet tik skaļi un ilgi, ka viņi to atnes atpakaļ brīvprātīgi.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Serbijā visvairāk tiek dota priekšroka ātrās pastas un slapjajai ātrumapmaiņai, līdz tādam līmenim, ka, ja kāds saņem sauso ātrumapmaiņu, viņš automātiski domā, ka ir aplaupīts un saņēmis kādu sūdīgu produktu, kas ir smieklīgi. Es piekrītu, ka speed paste var būt labāka, kā tas ir minēts šīs tēmas pirmajā sadaļā. Bet šeit nav svarīgi, kāda ir amph kvalitāte, cilvēki vienkārši vēlas, lai tas būtu slapjš un pastas formā, kas mani patiešām apdullina. Ļoti vājš tirgus un zināšanas. Vienā brīdī draugs man teica, ka viņam rokās ir kāda ātruma pasta, aizgāja un pamēģināja to.. Un, ja kāds man tic, tad NEKAS. Šī viela mani pat nepieskārās, varbūt ļoti viegla sajūta, bet kopumā nekas. Tai bija amfija smarža, piena baltā krāsa, konsistence, bet trūka galvenā, potences un tās iedarbības. Es labprāt gribētu zināt, kas tas bija. Ja kādam ir bijusi līdzīga pieredze, lūdzu, sazinieties.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeīns noteikti
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Bet smarža bija kā ļoti tīra amph tas ir tas, kas mani uztrauc. Ja tam nebūtu smaržas un nebūtu līdzības ar īstu amfetamīna pastu, tad es arī tā domātu.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vai no a-eļļas+ipa un sulfīdskābes arī gatavo makaronus?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
jā, pārliecināts, ka varat pat ar acetonu, jums ir tikai jāpievērš uzmanība, ka temperatūra joprojām ir zem 20 ° C
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pati reakcija ar paskābināšanu pārsniegs 20 grādus, tāpēc
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tas būs, ja jūs to neapstudēsiet jā.
Bet ar acetonu tā būs aldola reakcija, ja jūs lēni nedzesēsiet skābi.
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
IPA nav 100 % IPA, tas satur galvenokārt ūdeni, piemēram, dažus %. Tas izšķīdina amfetamīnu.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
IPA parasti 99 % gadījumu viens procents nav svarīgs.
70% IPA nav laba koice
 
Top