Amfetamīna sulfāts un hidrohlorīds (HCL) no A-OIL Amina Amph. Palīdzība, lūdzu, puiši

xzzcwisjmz1

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 12, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, man ir daži jautājumi par amfetamīniem, konkrētāk:
a) amfetamīna sulfāts b)amfetamīna hidrohlorīds

Tā kā mums ir jauns amīna piegādātājs, mēs vēlamies izveidot pēc iespējas labāku/īstāko galaproduktu (sulfātu, hidrohlorīdu).

Es šeit forumā atradu daudz veidu, kā iegūt sulfātu no amīna (a-eļļas), bet es nezinu, kurš no tiem ir labākais:

Sulfātu sagatavošana:
1. Kādu šķīdinātāju vislabāk izmantot un kādā daudzumā attiecībā pret 1 litru amīna (a-eļļas).
2. Labākais PH sulfātam ir? 6-7? 7? 6?
3. Iegūšanas metode? Šķīdinātāju ielej amīnā, samaisa un pēc tam pievieno sērskābi? Vai varbūt kāds cits veids, es atradu daudzus, piemēram, sajauc skābi ar šķīdinātāju un pakāpeniski pievieno to amīnam.

Hidrohlorīda sagatavošana:

Šeit man diemžēl nav nekādas informācijas par saņemšanu. Nekas par PH, izveides procedūru no amīna, žāvēšanu utt.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, šis temats šajā forumā ir daudzkārt apspriests, un amfetamīnu sadaļā ir daudz rakstu un publikāciju par to, kā rīkoties ar savu A-OIL, lai izgatavotu tā turpmāko sulfātu. Tomēr es palīdzēšu. Izšķīdiniet savu eļļu acetonā proporcijā 1:1 un citā traukā sagatavojiet 98-99% sērskābes maisījumu ar acetonu proporcijā 1:10. Kad tas ir sagatavots, lēnām pilienu pa pilienam piliniet atšķaidīto sērskābi savā atšķaidītajā eļļā, pastāvīgi maisot. Pārbaudiet pH līdz ph6, un, kad sasniegts ph6, pārtrauciet pievienot vairāk skābes. Tad jums ir gatavais produkts, filtrējiet to un ļaujiet nožūt istabas temperatūrā, līdz tas kļūst pilnīgi drupans. (Ja, pievienojot skābi, pamanāt, ka produkts ir ļoti blīvs, varat pievienot vairāk auksta acetona, lai iegūtu labāk filtrējamu masu).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Standarta metode, lai sagatavotu brīvās bāzes šķīdumu spirtā un šim šķīdumam pievienotu sērskābes šķīdumu spirtā (gatavojot šo šķīdumu, noteikti atdzesējiet maisījumu). Acetonā nav iespējams neitralizēt amīna brīvo bāzi ar sērskābi, jo acetona reakcijas paškondensējas sērskābes ienākumā un dod daudz piemaisījumu.
Hidrohlorīdu nevar iegūt, tas ir pārāk higroskopisks.
Optimālais ph ir 6 ph, ko var iegūt porcijās sadalītu pulveri, pakāpeniski paaugstinot ph līdz apmēram 7, produktu filtrējot. Uz filtra esošo pulveri noteikti izskalo ar nelielu daudzumu spirta, lai no pulvera nomazgātu brīvās bāzes paliekas, filtrāta šķīdumu pēc tam pakāpeniski paaugstina līdz 6 ph un arī filtrē. Tādējādi jūs samazināsiet risku, ka ph nokritīsies zem 6.
 
Top