• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Vai ir kādi Kanādas BB draugi?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Meklē savienojumus Kanādā, A: jo es mīlu Kanādu vairāk nekā Amerikas Savienotās Valstis. B: man Kanāda ir daudz tuvāk nekā Meksika. Un C: neviens man šeit nesūtīs reaģentus!

Adrese, uz kuru varu sūtīt, ir galīgais mērķis, bet nepieciešams paplašināt savu sakaru bāzi.

Kā mēs varam viens otram palīdzēt? Dodiet man zināt, ja ir kaut kas, ar ko es varu palīdzēt šeit, Amerikā, vai tā būtu piegādes adrese, citas sastāvdaļas, kuras jūs kāda iemesla dēļ nevarat dabūt, bet es varu, un tamlīdzīgi sīkumi. Es esmu pārliecināts, ka "kaut kam" jābūt legālam šeit, bet ne tur?

Nobeigumā es pastāstīšu īsu stāstu: Reiz ar savu draugu no vidusskolas braucām cauri Kanādai no Aļaskas. Labākais ceļojums, kāds man jebkad ir bijis!! Visur, kur mēs apstājāmies, mūs sagaidīja tikai ar laipniem vārdiem. Kad mēs pirmo reizi apstājāmies un es pirmo reizi nospiedu kājas uz Kanādas zemes, no nekurienes pie manis pieskrēja vislaimīgākais suns, kādu jebkad esmu redzējis, un pieprasīja glāstus un vēdera glāstus. Kāds apbrīnojams veids, kā pirmo reizi iepazīt kādu vietu! Velns, pat WalMart sagaidītāji bija jaukāki (Manam draugam vajadzēja Kraft Dinner kastīti! Jau vismaz desmit gadus, un viņam joprojām ir šī kaste haha).

Mēs apstājāmies vienu vakaru Edmontonā, atceros, kā teicu, ka kādu dienu man būs jāatgriežas un tur jādara īsti darījumi, bizness tur eksplodēja, visur uzcēla jaunas ēkas, bija tikko atvērts neprātīgi liels iepirkšanās centrs, kas izskatījās plaukstošs, es biju pārsteigts, uzreiz iemīlējos. Tajā vakarā mēs devāmies uz bāru, un, manuprāt, es atklāju, ka kanādieši ir vissirsnīgākie un jaukākie dzērāji, kādus vien var satikt. Viņi mūs uzrunāja, iesaistīja sarunā, un mēs visi sapratām, ka mums ir tik daudz kopīga. Patiesi viena no labākajām naktīm manā dzīvē, nevaru sagaidīt, kad atgriezīsimies!!!.... OHHHHH CAAAANNNNNNADAAAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Lielākā daļa sūdi, ja to šeit esmu uzrakstījis es, es esmu augumā, jūs zināsiet, kad es esmu sausā, vērojot, kā palēninās mana vietnes aktivitāte haha haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es šodien daudz rakstīju, man šodien ir kāds pārsteidzošs sūds, KINO?! Es domāju, ka nē ;)
 
Top